| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 16 | 14 | 3.4 | 19.1 | 1 | 2.6 | 39 | 0.2 | 1.1 | 17.7 | 0.8 | 1 | 81.3 | 2.2 | 0.8 | 2.9 | 0.6 | 1.2 | 1.9 | 1.4 | 0.9 | 0.2 | 0.2 | 5.6 | |||||||||
| Total | 16 | 14 | 54 | 305 | 16 | 41 | 39 | 3 | 17 | 17.7 | 13 | 16 | 81.3 | 35 | 12 | 47 | 10 | 19 | 31 | 23 | 14 | 3 | 3 | 90 | |||||||||
| 40 perc | 16 | 14 | 7.1 | 40 | 2.1 | 5.4 | 39 | 0.4 | 2.2 | 17.7 | 1.7 | 2.1 | 81.3 | 4.6 | 1.6 | 6.2 | 1.3 | 2.5 | 4.1 | 3 | 1.8 | 0.4 | 0.4 | 11.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 16 | 14 | 54 | 305 | 71.5 | 83.38 | -11.88 | 40.91 | 35.34 | 12.59 | 85 | 0.64 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 15/28 | 53.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/7 | 14.3% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/6 | 16.7% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos bal | 2/7 | 28.6% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/8 | 12.5% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5 | 2025. 10. 18. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 66 –63 | * | 1 | 19 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 0 | 4 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | |||
| 6 | 2025. 10. 25. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 65 –79 | * | 5 | 24 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||
| 7 | 2025. 11. 01. |
|
UNI Győr | 63 –41 | * | 4 | 22 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 10 | |||
| 8 | 2025. 11. 23. |
|
NKA Universitas Pécs | 78 –58 | * | 4 | 19 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||
| 9 | 2025. 11. 29. |
|
Csata TKK | 73 –82 | 7 | 11 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 10 | 2025. 12. 03. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 50 –76 | * | 7 | 22 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | |||
| 11 | 2025. 12. 06. |
|
VBW CEKK Cegléd | 51 –67 | * | 7 | 26 | 1 | 5 | 20 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 4 | 2 | 6 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 9 | |||
| 12 | 2025. 12. 14. |
|
Sopron Basket | 62 –81 | * | 4 | 23 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 3 | 6 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | |||
| 13 | 2025. 12. 21. |
|
DVTK HUNTHERM | 51 –78 | * | 2 | 24 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||
| 14 | 2026. 01. 03. |
|
TFSE | 83 –56 | * | 0 | 19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||
| 15 | 2026. 01. 10. |
|
TARR KSC Szekszárd | 73 –86 | * | 0 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | -1 | |||
| 16 | 2026. 01. 17. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 58 –71 | * | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||
| 19 | 2026. 02. 07. |
|
NKA Universitas Pécs | 57 –81 | 0 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | ||||
| 20 | 2026. 02. 14. |
|
Csata TKK | 84 –69 | * | 4 | 21 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 9 | |||
| 21 | 2026. 02. 21. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 73 –66 | * | 9 | 18 | 3 | 3 | 100 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 15 | |||
| 22 | 2026. 02. 25. |
|
VBW CEKK Cegléd | 65 –67 | * | 0 | 21 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 6 | 1 | 14.788 | 22132 | 530 | 8.853 | 56.656.6 | 0.32 | 1.38 | 2525 | 3.722 | 4.829 | 75.975.9 | 3.823 | 16 | 4.829 | 2.515 | 1.38 | 0.85 | 424 | 3.219 | 0.74 | 0.32 | 22.5135 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 14 | 3 | 4.563 | 17.8249 | 1.217 | 342 | 40.540.5 | 0.23 | 0.46 | 49.949.9 | 1.420 | 1.623 | 8787 | 1.622 | 0.69 | 2.231 | 0.68 | 1.623 | 1.420 | 1.318 | 0.69 | 00 | 0.46 | 5.475 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 2 | 10.331 | 19.358 | 412 | 6.720 | 6060 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 3.711 | 13 | 4.714 | 13 | 1.34 | 1.34 | 1.75 | 1.34 | 00 | 00 | 13.741 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 16 | 14 | 3.454 | 19.1305 | 116 | 2.641 | 3939 | 0.23 | 1.117 | 17.717.7 | 0.813 | 116 | 81.381.3 | 2.235 | 0.812 | 2.947 | 0.610 | 1.219 | 1.931 | 1.423 | 0.914 | 0.23 | 0.23 | 5.690 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila | 2 | 2 | 1020 | 24.549 | 36 | 612 | 5050 | 00 | 24 | 00 | 48 | 510 | 8080 | 9.519 | 24 | 11.523 | 1.53 | 36 | 24 | 5.511 | 3.57 | 00 | 00 | 2346 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 5 | 4 | 8.643 | 26.2131 | 2.814 | 6.231 | 45.245.2 | 00 | 1.68 | 00 | 315 | 3.216 | 93.893.8 | 1.89 | 0.84 | 2.613 | 15 | 315 | 210 | 3.618 | 1.89 | 00 | 0.42 | 9.447 | |||
| 4 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 12 | 5 | 8.8139 | 16.5239 | 348 | 5.485 | 55.856.5 | 0.23 | 114 | 16.721.4 | 2.334 | 346 | 7473.9 | 4.353 | 113 | 5.366 | 1.321 | 1.418 | 113 | 2.840 | 230 | 0.24 | 0.12 | 14.8222 | ||||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia | 35 | 21 | 5.5160 | 21685 | 1.747 | 3.9114 | 42.641.2 | 0.16 | 131 | 1319.4 | 1.748 | 1.955 | 89.787.3 | 1.966 | 0.725 | 2.691 | 0.723 | 1.957 | 1.861 | 2.159 | 1.132 | 0.13 | 0.311 | 6.8212 | ||||
| Összesítés | 47 | 26 | 7.4299 | 18.4924 | 2.495 | 4.8199 | 51.147.7 | 0.29 | 145 | 15.120 | 282 | 2.6101 | 79.181.2 | 3.2119 | 0.938 | 4.1157 | 144 | 1.675 | 1.474 | 2.599 | 1.662 | 0.17 | 0.213 | 11.4434 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 5 | 9.576 | 21.4171 | 3.326 | 7.862 | 41.941.9 | 00 | 1.411 | 00 | 324 | 3.931 | 77.477.4 | 432 | 1.814 | 5.846 | 2.318 | 1.613 | 1.613 | 2.419 | 18 | 0.32 | 0.11 | 12.8102 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 0 | 6.237 | 24.8149 | 212 | 5.835 | 34.334.3 | 0.32 | 1.811 | 18.218.2 | 1.27 | 1.710 | 7070 | 4.527 | 16 | 5.533 | 1.38 | 318 | 1.59 | 212 | 3.320 | 0.32 | 0.21 | 9.859 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 3 | 0 | 26 | 9.328 | 13 | 1.34 | 7575 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 1.75 | 0.31 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 0.72 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 1 | 1 | 66 | 2121 | 33 | 44 | 7575 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 22 | 11 | 00 | 22 | 22 | 00 | 00 | 1111 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 4 | 1 | 312 | 18.373 | 0.83 | 2.510 | 3030 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 0.83 | 1.35 | 28 | 0.31 | 0.52 | 0.83 | 1.56 | 0.83 | 00 | 00 | 4.317 | |||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 15 | 6 | 7.2119 | 22.4341 | 2.841 | 5.9101 | 46.940.6 | 0.12 | 1.724 | 6.48.3 | 1.431 | 1.841 | 75.275.6 | 3.862 | 0.920 | 4.882 | 1.928 | 1.932 | 122 | 2.133 | 2.130 | 0.24 | 0.12 | 11.2172 | ||||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 7 | 1 | 2.518 | 13.8101 | 0.96 | 1.914 | 45.742.9 | 0.11 | 0.54 | 23.125 | 0.43 | 0.65 | 6060 | 0.54 | 0.65 | 1.29 | 0.11 | 1.17 | 0.54 | 0.86 | 0.75 | 00 | 00 | 2.519 | ||||
| Összesítés | 22 | 7 | 5.3137 | 19442 | 247 | 4.3115 | 46.740.9 | 0.13 | 1.328 | 9.310.7 | 134 | 1.446 | 72.473.9 | 2.566 | 0.825 | 3.391 | 1.229 | 1.639 | 0.826 | 1.639 | 1.635 | 0.14 | 0.12 | 7.7191 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1111 | 2424 | 22 | 66 | 33.333.3 | 11 | 44 | 2525 | 44 | 66 | 66.766.7 | 22 | 33 | 55 | 22 | 00 | 44 | 44 | 44 | 00 | 11 | 1717 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 33 | 3535 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 33 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 11 | 55 | 33 | 22 | 44 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Magyar Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 1717 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 9.519 | 28.557 | 3.57 | 816 | 43.843.8 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 12 | 2.55 | 4040 | 48 | 0.51 | 4.59 | 3.57 | 12 | 0.51 | 24 | 36 | 12 | 12 | 14.529 | |||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia | 4 | 3 | 7.833 | 29.2116 | 2.210 | 5.324 | 40.641.7 | 0.52 | 3.212 | 15.816.7 | 27 | 3.513 | 57.153.8 | 313 | 1.24 | 4.217 | 2.210 | 27 | 2.58 | 2.710 | 3.714 | 0.32 | 0.73 | 11.549 | ||||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 2 | 0 | 24 | 1428 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 1.53 | ||||
| Összesítés | 6 | 3 | 5.537 | 23.1144 | 1.511 | 4.430 | 34.136.7 | 0.32 | 1.912 | 15.816.7 | 1.69 | 2.515 | 6460 | 2.215 | 0.74 | 2.919 | 1.310 | 1.48 | 1.910 | 212 | 2.415 | 0.22 | 0.43 | 7.552 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 15 | 7 | 11.7175 | 21.8327 | 3.958 | 8.1121 | 47.947.9 | 0.23 | 1.523 | 1313 | 3.350 | 4.466 | 75.875.8 | 3.857 | 1.523 | 5.380 | 2.335 | 1.421 | 1.522 | 3.147 | 2.131 | 0.46 | 0.34 | 16.9254 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 18 | 3 | 4.173 | 16.3294 | 1.221 | 2.851 | 41.241.2 | 0.23 | 0.47 | 42.842.8 | 1.222 | 1.425 | 8888 | 1.324 | 0.59 | 1.833 | 0.48 | 1.628 | 1.222 | 1.119 | 0.611 | 00 | 0.36 | 4.479 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 10 | 3 | 7.171 | 24.2242 | 2.525 | 5.757 | 43.943.9 | 0.33 | 1.616 | 18.718.7 | 1.212 | 1.919 | 63.263.2 | 4.141 | 0.99 | 550 | 1.212 | 2.727 | 1.616 | 1.919 | 2.828 | 0.22 | 0.11 | 10.3103 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 21 | 15 | 3.166 | 18.5389 | 0.919 | 2.552 | 36.536.5 | 0.24 | 120 | 2020 | 0.816 | 121 | 76.276.2 | 1.939 | 0.817 | 2.756 | 0.511 | 122 | 1.735 | 1.430 | 0.918 | 0.13 | 0.13 | 5.1108 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 5 | 4 | 945 | 25.4127 | 3.216 | 6.432 | 5050 | 0.21 | 2.211 | 9.19.1 | 210 | 315 | 66.766.7 | 630 | 15 | 735 | 2.412 | 1.89 | 15 | 3.417 | 315 | 0.42 | 0.42 | 17.286 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 5 | 4 | 8.643 | 26.2131 | 2.814 | 6.231 | 45.245.2 | 00 | 1.68 | 00 | 315 | 3.216 | 93.893.8 | 1.89 | 0.84 | 2.613 | 15 | 315 | 210 | 3.618 | 1.89 | 00 | 0.42 | 9.447 | |||
| 4 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 31 | 14 | 6.9291 | 17.8696 | 2.499 | 5210 | 47.447.1 | 0.27 | 1.350 | 13.114 | 1.672 | 2.3100 | 70.372 | 3.5128 | 0.937 | 4.3165 | 1.559 | 1.557 | 143 | 2.183 | 274 | 0.210 | 0.27 | 11.1443 | ||||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia | 44 | 22 | 5.3182 | 20.4814 | 1.654 | 3.8134 | 42.340.3 | 0.17 | 135 | 12.120 | 1.753 | 1.962 | 89.285.5 | 1.772 | 0.730 | 2.4102 | 0.724 | 1.965 | 1.667 | 267 | 1.138 | 03 | 0.311 | 6.3234 | ||||
| Összesítés | 75 | 36 | 6.2473 | 18.91510 | 2.1153 | 4.5344 | 45.644.5 | 0.214 | 1.285 | 12.816.5 | 1.6125 | 2.1162 | 77.477.2 | 2.7200 | 0.867 | 3.5267 | 1.183 | 1.6122 | 1.3110 | 2.1150 | 1.6112 | 0.213 | 0.218 | 9.1677 | ||||||