| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 21 | 5 | 2.2 | 10.5 | 0.8 | 1.9 | 43.6 | 0 | 0.3 | 16.8 | 0.4 | 0.8 | 56.3 | 1 | 0.4 | 1.4 | 0.2 | 0.8 | 1.5 | 0.9 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 2.9 | |||||||||
| Total | 21 | 5 | 46 | 220 | 17 | 39 | 43.6 | 1 | 6 | 16.8 | 9 | 16 | 56.3 | 20 | 9 | 29 | 5 | 16 | 31 | 18 | 9 | 3 | 3 | 60 | |||||||||
| 40 perc | 21 | 5 | 8.4 | 40 | 3.1 | 7.1 | 43.6 | 0.2 | 1.1 | 16.8 | 1.6 | 2.9 | 56.3 | 3.6 | 1.6 | 5.3 | 0.9 | 2.9 | 5.6 | 3.3 | 1.6 | 0.5 | 0.5 | 10.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 21 | 5 | 46 | 218 | 73.39 | 90.68 | -17.29 | 43.4 | 41.11 | 14.5 | 69 | 0.67 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 16/33 | 48.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 2/4 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 27. |
|
Sopron Basket | 103 –48 | 4 | 16 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 2 | 2025. 10. 01. |
|
DVTK HUNTHERM | 78 –46 | * | 2 | 26 | 1 | 5 | 20 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | |||
| 3 | 2025. 10. 04. |
|
TFSE | 61 –87 | * | 6 | 21 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | |||
| 4 | 2025. 10. 11. |
|
TARR KSC Szekszárd | 91 –69 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 5 | 2025. 10. 18. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 66 –63 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 6 | 2025. 10. 25. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 65 –79 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 7 | 2025. 11. 01. |
|
UNI Győr | 63 –41 | 8 | 14 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 8 | 2025. 11. 23. |
|
NKA Universitas Pécs | 78 –58 | 4 | 10 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 9 | 2025. 11. 29. |
|
Csata TKK | 73 –82 | * | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |||
| 10 | 2025. 12. 03. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 50 –76 | 1 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 12 | 2025. 12. 14. |
|
Sopron Basket | 62 –81 | 3 | 10 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | ||||
| 13 | 2025. 12. 21. |
|
DVTK HUNTHERM | 51 –78 | 2 | 6 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 14 | 2026. 01. 03. |
|
TFSE | 83 –56 | 3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 15 | 2026. 01. 10. |
|
TARR KSC Szekszárd | 73 –86 | 0 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 16 | 2026. 01. 17. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 58 –71 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 17 | 2026. 01. 24. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 81 –55 | 7 | 12 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 18 | 2026. 01. 31. |
|
UNI Győr | 61 –83 | * | 2 | 16 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 19 | 2026. 02. 07. |
|
NKA Universitas Pécs | 57 –81 | * | 4 | 15 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10 | |||
| 20 | 2026. 02. 14. |
|
Csata TKK | 84 –69 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 21 | 2026. 02. 21. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 73 –66 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 22 | 2026. 02. 25. |
|
VBW CEKK Cegléd | 65 –67 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 8 | 0 | 864 | 14.5116 | 2.923 | 5.846 | 5050 | 0.11 | 0.86 | 16.716.7 | 1.915 | 2.822 | 68.268.2 | 2.419 | 1.814 | 4.133 | 0.65 | 18 | 0.43 | 1.915 | 0.32 | 0.11 | 0.11 | 9.677 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 6 | 1 | 1.27 | 9.557 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 00 | 0.21 | 00 | 0.85 | 1.38 | 62.562.5 | 0.53 | 0.21 | 0.74 | 0.32 | 16 | 1.59 | 16 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.85 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros | 10 | 9 | 880 | 19190 | 2.727 | 5.454 | 5050 | 00 | 0.33 | 00 | 2.626 | 3.434 | 76.576.5 | 1.717 | 1.313 | 330 | 0.77 | 1.717 | 110 | 2.929 | 0.99 | 0.66 | 0.11 | 10.6106 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 21 | 5 | 2.246 | 10.5220 | 0.817 | 1.939 | 43.643.6 | 01 | 0.36 | 16.816.8 | 0.49 | 0.816 | 56.356.3 | 120 | 0.49 | 1.429 | 0.25 | 0.816 | 1.531 | 0.918 | 0.49 | 0.13 | 0.13 | 2.960 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila | 6 | 6 | 13.279 | 25.8155 | 4.829 | 9.356 | 51.851.8 | 00 | 0.21 | 00 | 3.521 | 5.835 | 6060 | 4.225 | 3.219 | 7.344 | 1.710 | 1.811 | 1.59 | 5.231 | 0.85 | 16 | 0.32 | 20.3122 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 5 | 5 | 5.628 | 21.2106 | 0.84 | 3.618 | 22.222.2 | 00 | 0.63 | 00 | 420 | 5.226 | 76.976.9 | 3.618 | 1.26 | 4.824 | 1.26 | 2.412 | 3.216 | 525 | 0.21 | 0.21 | 0.42 | 1050 | |||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 24 | 15 | 9.7223 | 19.8461 | 3.579 | 6.8156 | 50.850.6 | 01 | 0.410 | 10.310 | 2.762 | 491 | 66.668.1 | 2.761 | 2.146 | 4.8107 | 122 | 1.536 | 122 | 3.375 | 0.716 | 0.613 | 0.24 | 13.5305 | ||||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia | 32 | 11 | 381 | 13.7383 | 0.622 | 2.263 | 27.534.9 | 01 | 0.410 | 4.610.1 | 1.834 | 2.450 | 72.168 | 1.741 | 0.616 | 2.357 | 0.613 | 1.434 | 2.156 | 2.349 | 0.210 | 0.25 | 0.26 | 4.6115 | ||||
| Összesítés | 56 | 26 | 6.4304 | 16.8844 | 2101 | 4.5219 | 45.246.1 | 02 | 0.420 | 7.610 | 2.296 | 3.2141 | 68.768.1 | 2.2102 | 1.362 | 3.6164 | 0.835 | 1.470 | 1.578 | 2.8124 | 0.426 | 0.418 | 0.210 | 9420 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 1 | 6.451 | 18.5148 | 2.318 | 6.149 | 36.736.7 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 1.512 | 2.520 | 6060 | 4.334 | 1.411 | 5.645 | 1.19 | 1.411 | 0.97 | 1.915 | 1.19 | 0.86 | 0.32 | 10.584 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 4 | 10.181 | 18.4147 | 3.931 | 7.459 | 52.552.5 | 00 | 0.32 | 00 | 2.419 | 3.427 | 70.470.4 | 2.117 | 1.814 | 3.931 | 2.117 | 1.613 | 2.117 | 2.822 | 0.86 | 0.97 | 0.54 | 14.1113 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 2 | 1.27 | 10.362 | 0.53 | 1.811 | 27.327.3 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.74 | 16 | 1.710 | 0.85 | 1.38 | 16 | 0.32 | 0.53 | 0.74 | 0.32 | 2.213 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 3 | 8.325 | 15.346 | 3.711 | 721 | 52.452.4 | 00 | 0.31 | 00 | 13 | 26 | 5050 | 2.78 | 26 | 4.714 | 0.31 | 0.72 | 13 | 3.310 | 1.75 | 13 | 0.31 | 1442 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 2 | 2 | 1632 | 2652 | 6.513 | 1122 | 59.159.1 | 00 | 00 | 00 | 36 | 48 | 7575 | 3.57 | 1.53 | 510 | 0.51 | 4.59 | 1.53 | 5.511 | 0.51 | 2.55 | 00 | 2040 | |||
| 4 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 21 | 10 | 10.2189 | 19.6393 | 4.173 | 7.9151 | 51.748.3 | 01 | 0.25 | 1520 | 240 | 361 | 66.365.6 | 3.166 | 1.734 | 4.8100 | 128 | 235 | 1.430 | 3.458 | 121 | 1.321 | 0.37 | 14.7279 | ||||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 6 | 2 | 1.27 | 10.362 | 0.53 | 1.811 | 27.327.3 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.74 | 16 | 1.710 | 0.85 | 1.38 | 16 | 0.32 | 0.53 | 0.74 | 0.32 | 2.213 | ||||
| Összesítés | 27 | 12 | 8.4196 | 17.7455 | 3.476 | 6.7162 | 50.446.9 | 01 | 0.26 | 12.516.7 | 1.641 | 2.463 | 65.965.1 | 2.670 | 1.540 | 4.2110 | 133 | 1.943 | 1.336 | 2.860 | 0.924 | 1.225 | 0.39 | 12.2292 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 12.525 | 24.549 | 5.511 | 9.519 | 57.957.9 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 12 | 36 | 48 | 00 | 4.59 | 1.53 | 48 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 1326 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 1734 | 29.559 | 6.513 | 1122 | 59.159.1 | 00 | 00 | 00 | 48 | 510 | 8080 | 2.55 | 4.59 | 714 | 12 | 1.53 | 1.53 | 612 | 2.55 | 0.51 | 12 | 2754 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 4 | 3 | 14.859 | 27108 | 624 | 10.341 | 58.558.5 | 00 | 00 | 00 | 2.811 | 3.815 | 73.373.3 | 1.87 | 3.815 | 5.522 | 0.52 | 312 | 1.56 | 520 | 28 | 0.52 | 0.83 | 2080 | ||||
| Összesítés | 4 | 3 | 14.859 | 27108 | 624 | 10.341 | 58.558.5 | 00 | 00 | 00 | 2.811 | 3.815 | 73.373.3 | 1.87 | 3.815 | 5.522 | 0.52 | 312 | 1.56 | 520 | 28 | 0.52 | 0.83 | 2080 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 16 | 1 | 7.2115 | 16.5264 | 2.641 | 5.995 | 43.243.2 | 0.12 | 0.58 | 2525 | 1.727 | 2.642 | 64.364.3 | 3.353 | 1.625 | 4.978 | 0.914 | 1.219 | 0.610 | 1.930 | 0.711 | 0.47 | 0.23 | 10.1161 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 6 | 1 | 1.27 | 9.557 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 00 | 0.21 | 00 | 0.85 | 1.38 | 62.562.5 | 0.53 | 0.21 | 0.74 | 0.32 | 16 | 1.59 | 16 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.85 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 14 | 9.3186 | 19.3386 | 3.569 | 6.6132 | 52.352.3 | 00 | 0.35 | 00 | 2.448 | 3.366 | 72.772.7 | 1.836 | 1.733 | 3.569 | 1.224 | 239 | 1.530 | 359 | 0.918 | 0.714 | 0.36 | 12.3245 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off | 27 | 7 | 253 | 10.4282 | 0.720 | 1.950 | 4040 | 01 | 0.37 | 14.414.4 | 0.410 | 0.718 | 55.655.6 | 0.924 | 0.615 | 1.439 | 0.410 | 0.924 | 1.437 | 0.720 | 0.412 | 0.37 | 0.25 | 2.773 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia II. | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 13 | 13 | 13.1170 | 24312 | 5.166 | 9.3121 | 54.554.5 | 00 | 0.22 | 00 | 2.938 | 4.559 | 64.464.4 | 3.545 | 2.837 | 6.382 | 1.114 | 1.925 | 1.418 | 4.964 | 1.216 | 1.215 | 0.45 | 19.8258 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 5 | 5 | 5.628 | 21.2106 | 0.84 | 3.618 | 22.222.2 | 00 | 0.63 | 00 | 420 | 5.226 | 76.976.9 | 3.618 | 1.26 | 4.824 | 1.26 | 2.412 | 3.216 | 525 | 0.21 | 0.21 | 0.42 | 1050 | |||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 49 | 28 | 9.9471 | 19.9962 | 3.7176 | 7.3348 | 50.850.6 | 02 | 0.315 | 13.813.3 | 2.3113 | 3.5167 | 6767.7 | 2.9134 | 295 | 4.9229 | 1.152 | 1.783 | 1.258 | 3.2153 | 0.945 | 0.836 | 0.314 | 14.1664 | ||||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia | 38 | 13 | 2.988 | 13.7445 | 0.625 | 2.274 | 26.533.8 | 01 | 0.311 | 3.69.2 | 1.735 | 2.452 | 72.367.3 | 1.745 | 0.622 | 2.367 | 0.618 | 1.442 | 262 | 2.251 | 0.213 | 0.29 | 0.38 | 4.5128 | ||||
| Összesítés | 87 | 41 | 6.4559 | 16.81407 | 2.1201 | 4.7422 | 45.247.6 | 03 | 0.326 | 8.411.6 | 2148 | 2.9219 | 69.267.6 | 2.3179 | 1.3117 | 3.6296 | 0.870 | 1.6125 | 1.6120 | 2.7204 | 0.658 | 0.545 | 0.322 | 9.3792 | ||||||