| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 11 | 0 | 1.2 | 7.4 | 0.2 | 0.9 | 20 | 0.3 | 0.5 | 50.1 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0.5 | 0.9 | 0.3 | 0.5 | 0.6 | 0.3 | 0.4 | 0 | 0 | 1.5 | |||||||||
| Total | 11 | 0 | 13 | 81 | 2 | 10 | 20 | 3 | 6 | 50.1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 10 | 3 | 6 | 7 | 3 | 4 | 0 | 0 | 16 | |||||||||
| 40 perc | 11 | 0 | 6.4 | 40 | 1 | 4.9 | 20 | 1.5 | 3 | 50.1 | 0 | 0 | 0 | 2.5 | 2.5 | 4.9 | 1.5 | 3 | 3.5 | 1.5 | 2 | 0 | 0 | 7.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 11 | 0 | 13 | 87 | 80.2 | 85.26 | -5.06 | 40.63 | 40.63 | 10.58 | 22 | 0.59 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 2/8 | 25% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb | 2/3 | 66.7% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 01. |
|
TFSE | 70 –66 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 4 | 2025. 10. 11. |
|
NKA Universitas Pécs | 82 –52 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 6 | 2025. 10. 25. |
|
Sopron Basket | 72 –54 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 7 | 2025. 11. 02. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 65 –95 | 3 | 6 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 10 | 2025. 12. 03. |
|
VBW CEKK Cegléd | 95 –57 | 3 | 14 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 11 | 2025. 12. 06. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 84 –51 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 13 | 2025. 12. 19. |
|
TFSE | 65 –81 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 16 | 2026. 01. 18. |
|
DVTK HUNTHERM | 77 –48 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 17 | 2026. 01. 25. |
|
Sopron Basket | 54 –77 | 0 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 21 | 2026. 02. 21. |
|
VBW CEKK Cegléd | 51 –78 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 22 | 2026. 02. 25. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 75 –104 | 4 | 15 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 7 | 1 | 5.639 | 18126 | 1.712 | 3.122 | 54.554.5 | 0.75 | 321 | 23.823.8 | 00 | 0.32 | 00 | 1.410 | 0.43 | 1.913 | 1.611 | 0.43 | 1.712 | 0.43 | 2.316 | 00 | 00 | 7.351 | |||
| 2024/2025 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 0 | 4.360 | 13.6191 | 1.217 | 3.143 | 39.539.5 | 0.68 | 3.144 | 18.218.2 | 0.12 | 0.45 | 40.140.1 | 1.116 | 0.46 | 1.622 | 1.115 | 0.57 | 0.913 | 0.46 | 2.433 | 0.11 | 0.23 | 4.665 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 8 | 13.5108 | 29.5236 | 4.536 | 9.576 | 47.447.4 | 0.86 | 4.637 | 16.216.2 | 2.318 | 3.629 | 62.162.1 | 1.613 | 1.310 | 2.923 | 2.923 | 3.427 | 1.814 | 2.117 | 3.427 | 00 | 0.65 | 11.189 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 11 | 0 | 1.213 | 7.481 | 0.22 | 0.910 | 2020 | 0.33 | 0.56 | 50.150.1 | 00 | 00 | 00 | 0.55 | 0.55 | 0.910 | 0.33 | 0.56 | 0.67 | 0.33 | 0.44 | 00 | 00 | 1.516 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 1 | 12.525 | 2550 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 12 | 2.55 | 4040 | 1.53 | 1.53 | 36 | 2.55 | 36 | 12 | 2.55 | 3.57 | 00 | 0.51 | 13.527 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 1.87 | 416 | 0.52 | 0.83 | 66.766.7 | 0.31 | 14 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 14 | |||
| 4 szezon |
|
Csata TKK | 36 | 1 | 3.2119 | 10.8414 | 0.933 | 278 | 45.942.3 | 0.517 | 1.975 | 23.522.7 | 02 | 0.27 | 22.228.6 | 0.831 | 0.314 | 1.145 | 0.729 | 0.416 | 135 | 0.313 | 1.353 | 01 | 0.13 | 3.6136 | ||||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 10 | 9 | 13133 | 27.3286 | 3.340 | 889 | 40.644.9 | 1.611 | 4.345 | 37.724.4 | 1.620 | 3.134 | 53.158.8 | 1.616 | 1.413 | 2.929 | 2.728 | 3.233 | 1.416 | 2.322 | 3.434 | 00 | 0.66 | 12.3116 | ||||
| Összesítés | 46 | 10 | 6.5252 | 16.3700 | 1.773 | 4167 | 42.343.7 | 0.828 | 2.7120 | 3123.3 | 0.622 | 1.141 | 50.153.7 | 147 | 0.727 | 1.774 | 1.457 | 1.349 | 1.151 | 135 | 287 | 01 | 0.29 | 6.5252 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 3 | 1 | 5.717 | 1442 | 2.37 | 39 | 77.877.8 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 0.72 | 0.31 | 00 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 618 | |||
| 2024/2025 |
|
Csata DSE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 1 | 4.623 | 1890 | 1.26 | 3.819 | 31.631.6 | 0.63 | 3.216 | 18.818.8 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 0.63 | 1.26 | 1.89 | 0.42 | 1.26 | 1.47 | 0.63 | 1.89 | 00 | 00 | 2.814 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 3 | 11.334 | 3193 | 39 | 927 | 33.333.3 | 13 | 618 | 16.716.7 | 2.37 | 3.711 | 63.663.6 | 2.78 | 0.31 | 39 | 2.37 | 2.37 | 1.34 | 4.313 | 13 | 00 | 0.31 | 7.322 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 3 | 3 | 1030 | 27.783 | 3.310 | 9.328 | 35.735.7 | 13 | 7.322 | 13.613.6 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 1.75 | 13 | 2.78 | 1.34 | 1.34 | 1.34 | 26 | 13 | 0.31 | 1.75 | 2.37 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport, Play-off | 3 | 0 | 00 | 3.310 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 3 szezon |
|
Csata TKK | 11 | 2 | 3.440 | 11.8142 | 1.213 | 2.328 | 5246.4 | 0.34 | 1.722 | 17.918.2 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.34 | 0.79 | 113 | 0.44 | 0.79 | 0.57 | 0.34 | 0.912 | 00 | 00 | 2.831 | ||||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 6 | 6 | 10.764 | 29.3176 | 3.219 | 9.255 | 34.534.5 | 16 | 6.740 | 1515 | 1.38 | 2.716 | 5050 | 2.213 | 0.74 | 2.817 | 1.811 | 1.811 | 1.38 | 3.219 | 16 | 0.21 | 16 | 4.829 | ||||
| Összesítés | 17 | 8 | 6.3104 | 18.8318 | 232 | 583 | 39.338.6 | 0.610 | 3.762 | 15.816.1 | 0.610 | 1.118 | 53.555.5 | 1.117 | 0.713 | 1.830 | 0.915 | 1.220 | 0.815 | 1.523 | 118 | 0.11 | 0.46 | 3.660 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 2.78 | 1236 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 13 | 1.34 | 13 | 00 | 13 | 00 | 1.75 | 00 | 00 | 515 | |||
| 2024/2025 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 5 | 1 | 15 | 1260 | 0.42 | 1.89 | 22.222.2 | 00 | 1.26 | 00 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.63 | 0.21 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 0.63 | 1.89 | 00 | 0.63 | 0.84 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 1 | 0 | 55 | 1515 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 66 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 1530 | 2856 | 510 | 9.519 | 52.652.6 | 12 | 5.511 | 18.218.2 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 1.53 | 12 | 2.55 | 5.511 | 0.51 | 1.53 | 2.55 | 6.513 | 00 | 0.51 | 2142 | |||
| 3 szezon |
|
Csata TKK | 9 | 1 | 2.918 | 13111 | 0.64 | 1.713 | 33.830.8 | 0.63 | 1.514 | 36.821.4 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.65 | 0.44 | 19 | 1.17 | 0.77 | 0.55 | 0.23 | 1.515 | 00 | 0.54 | 3.925 | ||||
| 1 szezon |
|
Csata DSE | 2 | 2 | 1530 | 2856 | 510 | 9.519 | 52.652.6 | 12 | 5.511 | 18.218.2 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 1.53 | 12 | 2.55 | 5.511 | 0.51 | 1.53 | 2.55 | 6.513 | 00 | 0.51 | 2142 | ||||
| Összesítés | 11 | 3 | 5.948 | 16.8167 | 1.714 | 3.732 | 4643.7 | 0.75 | 2.525 | 26.620 | 0.65 | 0.98 | 59.562.5 | 0.98 | 0.66 | 1.414 | 2.218 | 0.78 | 0.78 | 0.88 | 2.728 | 00 | 0.55 | 8.267 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Fehér / Női Amatőr NB I. Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 13 | 2 | 4.964 | 15.7204 | 1.520 | 2.532 | 62.562.5 | 0.68 | 2.533 | 24.224.2 | 00 | 0.22 | 00 | 0.811 | 0.68 | 1.519 | 1.216 | 0.34 | 1.215 | 0.34 | 1.824 | 00 | 00 | 6.584 | |||
| 2024/2025 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 2 | 3.788 | 14.2341 | 125 | 371 | 35.235.2 | 0.511 | 2.866 | 16.716.7 | 0.25 | 0.38 | 62.562.5 | 0.922 | 0.513 | 1.535 | 0.819 | 0.819 | 0.922 | 0.512 | 2.151 | 01 | 0.26 | 3.583 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 16 | 16 | 12.6202 | 29.3468 | 4.165 | 9.4150 | 43.343.3 | 0.914 | 5.588 | 15.915.9 | 1.930 | 3.352 | 57.757.7 | 1.829 | 116 | 2.845 | 2.845 | 2.439 | 1.625 | 2.641 | 2.946 | 0.11 | 0.812 | 10160 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 15 | 0 | 1.218 | 7.1106 | 0.23 | 0.913 | 23.123.1 | 0.34 | 0.58 | 50.150.1 | 00 | 00 | 00 | 0.57 | 0.46 | 0.913 | 0.35 | 0.69 | 0.57 | 0.23 | 0.35 | 00 | 0.11 | 1.421 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 1 | 12.525 | 2550 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 12 | 2.55 | 4040 | 1.53 | 1.53 | 36 | 2.55 | 36 | 12 | 2.55 | 3.57 | 00 | 0.51 | 13.527 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 1.87 | 416 | 0.52 | 0.83 | 66.766.7 | 0.31 | 14 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 14 | |||
| 4 szezon |
|
Csata TKK | 56 | 4 | 2.9177 | 10.2667 | 0.850 | 1.8119 | 46.642 | 0.424 | 1.7111 | 23.321.6 | 0.15 | 0.110 | 42.850 | 0.640 | 0.427 | 0.967 | 0.640 | 0.432 | 0.847 | 0.320 | 1.180 | 01 | 0.17 | 3.1192 | ||||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 18 | 17 | 12.6227 | 27.1518 | 369 | 7.9163 | 38.242.3 | 1.719 | 4.796 | 35.519.8 | 1.432 | 2.957 | 5056.1 | 1.732 | 1.219 | 2.951 | 2.750 | 2.745 | 1.327 | 2.546 | 3.253 | 01 | 0.613 | 11.7187 | ||||
| Összesítés | 74 | 21 | 6.1404 | 15.91185 | 1.6119 | 3.8282 | 40.842.2 | 0.843 | 2.7207 | 30.420.8 | 0.537 | 167 | 49.455.2 | 0.972 | 0.746 | 1.6118 | 1.390 | 1.277 | 174 | 1.166 | 1.8133 | 02 | 0.320 | 6379 | ||||||