| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1.5 | 0.5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0.5 | 2.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 2 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 5.7 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.7 | 0 | 5.7 | 5.7 | 100 | 8.6 | 2.9 | 11.4 | 0 | 0 | 0 | 2.9 | 0 | 0 | 2.9 | 14.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 0 | 2 | 12 | 92.54 | 106.51 | -13.96 | 33.33 | 0 | 10.71 | 3 | 0.67 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5470 | 2026. 05. 06. |
|
DEAC | 92 –70 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | ||||
| 5472 | 2026. 05. 11. |
|
Alba Fehérvár | 101 –79 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Hungary NT U16 | Szent István Kupa 2025 | 4 | 4 | 10.542 | 1664 | 312 | 520 | 6060 | 1.35 | 2.39 | 55.655.6 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 2.510 | 0.52 | 312 | 2.510 | 1.87 | 1.35 | 14 | 3.313 | 0.31 | 0.31 | 1560 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 1 | 00 | 26 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 1.75 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.7-2 | |||
| 2026/2027 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 1.75 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.7-2 | |||
| 1 szezon |
|
Hungary NT U16 | 4 | 4 | 10.542 | 1664 | 312 | 520 | 6060 | 1.35 | 2.39 | 55.655.6 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 2.510 | 0.52 | 312 | 2.510 | 1.87 | 1.35 | 14 | 3.313 | 0.31 | 0.31 | 1560 | ||||
| 2 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 6 | 1 | 00 | 1.811 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 1.38 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.7-4 | ||||
| Összesítés | 10 | 5 | 3.542 | 6.675 | 112 | 1.821 | 56.357.1 | 0.45 | 0.910 | 48.450 | 0.33 | 0.56 | 5050 | 0.810 | 0.22 | 112 | 0.810 | 0.89 | 1.313 | 0.34 | 1.113 | 0.11 | 0.11 | 4.656 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Honvéd | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 5 | 0 | 0.42 | 2.814 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 0.63 | 0.21 | 0.84 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.21 | 15 | |||
| 1 szezon |
|
Honvéd | 5 | 0 | 0.42 | 2.814 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 0.63 | 0.21 | 0.84 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.21 | 15 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 0.42 | 2.814 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 0.63 | 0.21 | 0.84 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.21 | 15 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Hungary NT U16 | Szent István Kupa 2025 | 4 | 4 | 10.542 | 1664 | 312 | 520 | 6060 | 1.35 | 2.39 | 55.655.6 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 2.510 | 0.52 | 312 | 2.510 | 1.87 | 1.35 | 14 | 3.313 | 0.31 | 0.31 | 1560 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 1 | 0.32 | 2.520 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 0.43 | 0.11 | 0.54 | 00 | 0.11 | 0.65 | 0.11 | 00 | 00 | 0.11 | 0.43 | |||
| 2026/2027 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 1.75 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.7-2 | |||
| 1 szezon |
|
Hungary NT U16 | 4 | 4 | 10.542 | 1664 | 312 | 520 | 6060 | 1.35 | 2.39 | 55.655.6 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 2.510 | 0.52 | 312 | 2.510 | 1.87 | 1.35 | 14 | 3.313 | 0.31 | 0.31 | 1560 | ||||
| 2 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 11 | 1 | 0.12 | 2.125 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.23 | 00 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.23 | 0.11 | 0.34 | 00 | 0.22 | 0.88 | 0.11 | 00 | 00 | 0.11 | -0.11 | ||||
| Összesítés | 15 | 5 | 3.644 | 6.789 | 112 | 1.821 | 56.357.1 | 0.45 | 0.912 | 47.641.7 | 0.35 | 0.68 | 57.162.5 | 113 | 0.23 | 1.216 | 0.810 | 0.79 | 113 | 0.45 | 1.113 | 0.11 | 0.12 | 4.961 | ||||||