| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 1 | 4.6 | 15 | 1.8 | 2.8 | 63.6 | 0.4 | 1.5 | 25 | 0 | 0.1 | 0 | 0.9 | 0.3 | 1.1 | 0.5 | 0.3 | 1.8 | 0.5 | 0.5 | 0.1 | 0.1 | 4.9 | |||||||||
| Total | 8 | 1 | 37 | 120 | 14 | 22 | 63.6 | 3 | 12 | 25 | 0 | 1 | 0 | 7 | 2 | 9 | 4 | 2 | 14 | 4 | 4 | 1 | 1 | 39 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 1 | 12.3 | 40 | 4.7 | 7.3 | 63.6 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0.3 | 0 | 2.3 | 0.7 | 3 | 1.3 | 0.7 | 4.7 | 1.3 | 1.3 | 0.3 | 0.3 | 13 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 8 | 1 | 37 | 121 | 100.6 | 107.76 | -7.16 | 54.41 | 54.41 | 13.74 | 36 | 1.03 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 15/23 | 65.2% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos bal | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/4 | 25% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2164 | 2026. 04. 18. |
|
Szolnoki Olajbányász | 107 –68 | 0 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 2164 | 2026. 04. 21. |
|
Szolnoki Olajbányász | 73 –84 | 4 | 16 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 2164 | 2026. 04. 24. |
|
Szolnoki Olajbányász | 119 –87 | 9 | 19 | 3 | 5 | 60 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 5470 | 2026. 05. 02. |
|
Alba Fehérvár | 91 –76 | 2 | 10 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 5470 | 2026. 05. 05. |
|
Alba Fehérvár | 96 –102 | 6 | 11 | 3 | 5 | 60 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | ||||
| 5471 | 2026. 05. 09. |
|
DEAC | 79 –72 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 5471 | 2026. 05. 12. |
|
DEAC | 93 –89 | 2 | 12 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | ||||
| 5471 | 2026. 05. 14. |
|
DEAC | 88 –90 | * | 14 | 33 | 4 | 5 | 80 | 2 | 8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 19 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Sopron KC | Tippmix Férfi NB I. A | 14 | 0 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.1-1 | |||
| 2023/2024 |
|
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Férfi NB I. B Zöld | 4 | 1 | 4.518 | 17.369 | 1.56 | 312 | 5050 | 0.52 | 2.510 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 1.35 | 1.87 | 0.52 | 1.35 | 1.35 | 1.35 | 0.83 | 00 | 00 | 416 | |||
| 2024/2025 |
|
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Férfi NB I. B Zöld | 7 | 2 | 11.480 | 22.6158 | 2.417 | 4.431 | 54.854.8 | 1.712 | 5.438 | 31.631.6 | 1.410 | 1.913 | 7777 | 1.410 | 0.75 | 2.115 | 0.75 | 1.712 | 2.115 | 1.712 | 1.611 | 00 | 00 | 9.768 | |||
| 2024/2025 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 2 | 0 | 12 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 21 | 0 | 0.12 | 1.123 | 01 | 01 | 100100 | 00 | 01 | 00 | 00 | 00 | 00 | 01 | 00 | 01 | 00 | 0.12 | 0.12 | 01 | 0.12 | 00 | 00 | 0.13 | |||
| 2026/2027 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 2.78 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 4 szezon |
|
Sopron KC | 40 | 0 | 0.34 | 1.235 | 01 | 01 | 100100 | 00 | 0.24 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 01 | 00 | 01 | 0.11 | 0.24 | 02 | 0.12 | 02 | 00 | 00 | 0.12 | ||||
| 2 szezon |
|
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 11 | 3 | 898 | 19.9227 | 223 | 3.743 | 52.953.5 | 1.114 | 448 | 27.929.2 | 0.710 | 0.913 | 7777 | 112 | 110 | 1.922 | 0.67 | 1.517 | 1.720 | 1.517 | 1.214 | 00 | 00 | 6.984 | ||||
| Összesítés | 51 | 3 | 2.8102 | 7.5262 | 0.724 | 1.244 | 53.254.6 | 0.414 | 1.552 | 24.926.9 | 0.412 | 0.515 | 8580 | 0.313 | 0.310 | 0.723 | 0.38 | 0.621 | 0.622 | 0.619 | 0.416 | 00 | 00 | 2.386 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 2 | 0 | 12 | 2.55 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 24 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 1 | 4.637 | 15120 | 1.814 | 2.822 | 63.663.6 | 0.43 | 1.512 | 2525 | 00 | 0.11 | 00 | 0.97 | 0.32 | 1.19 | 0.54 | 0.32 | 1.814 | 0.54 | 0.54 | 0.11 | 0.11 | 4.939 | |||
| 3 szezon |
|
Sopron KC | 11 | 1 | 1.939 | 7.2129 | 0.815 | 1.123 | 69.265.2 | 0.13 | 0.813 | 1523.1 | 00 | 01 | 00 | 0.89 | 0.12 | 0.911 | 0.24 | 0.12 | 0.614 | 0.24 | 0.35 | 01 | 01 | 2.343 | ||||
| Összesítés | 11 | 1 | 1.939 | 7.2129 | 0.815 | 1.123 | 69.265.2 | 0.13 | 0.813 | 1523.1 | 00 | 01 | 00 | 0.89 | 0.12 | 0.911 | 0.24 | 0.12 | 0.614 | 0.24 | 0.35 | 01 | 01 | 2.343 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2023/2024 |
|
Sopron KC | Tippmix Férfi NB I. A | 14 | 0 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.1-1 | |||
| 2023/2024 |
|
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Férfi NB I. B Zöld | 4 | 1 | 4.518 | 17.369 | 1.56 | 312 | 5050 | 0.52 | 2.510 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 1.35 | 1.87 | 0.52 | 1.35 | 1.35 | 1.35 | 0.83 | 00 | 00 | 416 | |||
| 2024/2025 |
|
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Férfi NB I. B Zöld | 7 | 2 | 11.480 | 22.6158 | 2.417 | 4.431 | 54.854.8 | 1.712 | 5.438 | 31.631.6 | 1.410 | 1.913 | 7777 | 1.410 | 0.75 | 2.115 | 0.75 | 1.712 | 2.115 | 1.712 | 1.611 | 00 | 00 | 9.768 | |||
| 2024/2025 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 0 | 14 | 1.87 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 0.31 | 00 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 1.35 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 29 | 1 | 1.339 | 4.9143 | 0.515 | 0.823 | 65.265.2 | 0.13 | 0.413 | 23.123.1 | 00 | 01 | 00 | 0.38 | 0.12 | 0.310 | 0.14 | 0.14 | 0.616 | 0.25 | 0.26 | 01 | 01 | 1.442 | |||
| 2026/2027 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 2.78 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 5 szezon |
|
Sopron KC | 51 | 1 | 0.543 | 2.7164 | 0.216 | 0.224 | 73.666.7 | 03 | 0.417 | 4.917.6 | 0.12 | 0.13 | 93.566.7 | 0.310 | 02 | 0.312 | 0.15 | 0.16 | 0.116 | 0.16 | 0.17 | 01 | 01 | 0.545 | ||||
| 2 szezon |
|
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 11 | 3 | 898 | 19.9227 | 223 | 3.743 | 52.953.5 | 1.114 | 448 | 27.929.2 | 0.710 | 0.913 | 7777 | 112 | 110 | 1.922 | 0.67 | 1.517 | 1.720 | 1.517 | 1.214 | 00 | 00 | 6.984 | ||||
| Összesítés | 62 | 4 | 2.6141 | 7.6391 | 0.739 | 1.267 | 55.458.2 | 0.317 | 1.465 | 23.126.1 | 0.312 | 0.316 | 80.775 | 0.522 | 0.312 | 0.834 | 0.212 | 0.523 | 0.636 | 0.523 | 0.421 | 01 | 01 | 2.3129 | ||||||