| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 5 | 18.6 | 23.4 | 3.1 | 5.9 | 53.7 | 3 | 7.7 | 38.9 | 3.3 | 3.9 | 85.2 | 2.6 | 0.6 | 3.1 | 1.3 | 3.1 | 2.9 | 3.6 | 3 | 0.3 | 0.4 | 18.7 | |||||||||
| Total | 7 | 5 | 130 | 164 | 22 | 41 | 53.7 | 21 | 54 | 38.9 | 23 | 27 | 85.2 | 18 | 4 | 22 | 9 | 22 | 20 | 25 | 21 | 2 | 3 | 131 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 5 | 31.7 | 40 | 5.4 | 10 | 53.7 | 5.1 | 13.2 | 38.9 | 5.6 | 6.6 | 85.2 | 4.4 | 1 | 5.4 | 2.2 | 5.4 | 4.9 | 6.1 | 5.1 | 0.5 | 0.7 | 31.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 7 | 5 | 130 | 177 | 114.22 | 97.86 | 16.36 | 60.75 | 56.32 | 32.09 | 129 | 1.01 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 82/142 | 57.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/5 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 3/12 | 25% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 3/6 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 3/3 | 100% |
| • 3 pontos bal sarok | 7/18 | 38.9% |
| • 3 pontos bal | 30/82 | 36.6% |
| • 3 pontos közép | 13/35 | 37.1% |
| • 3 pontos jobb | 22/69 | 31.9% |
| • 3 pontos jobb sarok | 8/12 | 66.7% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2164 | 2026. 04. 18. |
|
Kaposvári KK | 79 –67 | * | 7 | 16 | 1 | 5 | 20 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 5 | |||
| 2164 | 2026. 04. 27. |
|
Kaposvári KK | 75 –73 | 19 | 28 | 4 | 6 | 66.7 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 2 | 100 | 4 | 1 | 5 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 20 | ||||
| 2164 | 2026. 04. 29. |
|
Kaposvári KK | 102 –78 | 20 | 19 | 1 | 4 | 25 | 5 | 9 | 55.6 | 3 | 3 | 100 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 5 | 4 | 2 | 0 | 1 | 22 | ||||
| 5470 | 2026. 05. 03. |
|
Honvéd | 67 –70 | * | 22 | 26 | 5 | 5 | 100 | 4 | 10 | 40 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 17 | |||
| 5470 | 2026. 05. 06. |
|
Honvéd | 92 –70 | * | 14 | 22 | 3 | 3 | 100 | 1 | 3 | 33.3 | 5 | 6 | 83.3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 19 | |||
| 5471 | 2026. 05. 09. |
|
Sopron KC | 79 –72 | * | 16 | 26 | 4 | 11 | 36.4 | 1 | 6 | 16.7 | 5 | 5 | 100 | 2 | 1 | 3 | 3 | 4 | 1 | 5 | 5 | 0 | 1 | 16 | |||
| 5471 | 2026. 05. 12. |
|
Sopron KC | 93 –89 | * | 32 | 27 | 4 | 7 | 57.1 | 6 | 15 | 40 | 6 | 8 | 75 | 5 | 1 | 6 | 0 | 2 | 5 | 6 | 4 | 0 | 1 | 32 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 25 | 25 | 15.9398 | 27.6691 | 2.869 | 5.2129 | 53.553.5 | 2.459 | 6.5162 | 36.436.4 | 3.383 | 3.689 | 93.393.3 | 3.485 | 0.37 | 3.792 | 0.922 | 3.486 | 2.767 | 4.1103 | 4.4109 | 01 | 0.38 | 18.8470 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 25 | 25 | 15.9398 | 27.6691 | 2.869 | 5.2129 | 53.553.5 | 2.459 | 6.5162 | 36.436.4 | 3.383 | 3.689 | 93.393.3 | 3.485 | 0.37 | 3.792 | 0.922 | 3.486 | 2.767 | 4.1103 | 4.4109 | 01 | 0.38 | 18.8470 | ||||
| Összesítés | 25 | 25 | 15.9398 | 27.6691 | 2.869 | 5.2129 | 53.553.5 | 2.459 | 6.5162 | 36.436.4 | 3.383 | 3.689 | 93.393.3 | 3.485 | 0.37 | 3.792 | 0.922 | 3.486 | 2.767 | 4.1103 | 4.4109 | 01 | 0.38 | 18.8470 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 5 | 16.3130 | 20.5164 | 2.822 | 5.141 | 53.753.7 | 2.621 | 6.854 | 38.938.9 | 2.923 | 3.427 | 85.285.2 | 2.318 | 0.54 | 2.822 | 1.19 | 2.822 | 2.520 | 3.125 | 2.621 | 0.32 | 0.43 | 16.4131 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 8 | 5 | 16.3130 | 20.5164 | 2.822 | 5.141 | 53.753.7 | 2.621 | 6.854 | 38.938.9 | 2.923 | 3.427 | 85.285.2 | 2.318 | 0.54 | 2.822 | 1.19 | 2.822 | 2.520 | 3.125 | 2.621 | 0.32 | 0.43 | 16.4131 | ||||
| Összesítés | 8 | 5 | 16.3130 | 20.5164 | 2.822 | 5.141 | 53.753.7 | 2.621 | 6.854 | 38.938.9 | 2.923 | 3.427 | 85.285.2 | 2.318 | 0.54 | 2.822 | 1.19 | 2.822 | 2.520 | 3.125 | 2.621 | 0.32 | 0.43 | 16.4131 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 1 | 2121 | 2828 | 55 | 88 | 62.562.5 | 33 | 77 | 42.942.9 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 11 | 44 | 44 | 33 | 66 | 00 | 00 | 2222 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 1 | 1 | 2121 | 2828 | 55 | 88 | 62.562.5 | 33 | 77 | 42.942.9 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 11 | 44 | 44 | 33 | 66 | 00 | 00 | 2222 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 2121 | 2828 | 55 | 88 | 62.562.5 | 33 | 77 | 42.942.9 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 11 | 44 | 44 | 33 | 66 | 00 | 00 | 2222 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 34 | 31 | 16.1549 | 26883 | 2.896 | 5.2178 | 53.953.9 | 2.483 | 6.6223 | 37.237.2 | 3.2108 | 3.5118 | 91.591.5 | 3.1105 | 0.311 | 3.4116 | 0.932 | 3.3112 | 2.791 | 3.9131 | 4136 | 0.13 | 0.311 | 18.3623 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 34 | 31 | 16.1549 | 26883 | 2.896 | 5.2178 | 53.953.9 | 2.483 | 6.6223 | 37.237.2 | 3.2108 | 3.5118 | 91.591.5 | 3.1105 | 0.311 | 3.4116 | 0.932 | 3.3112 | 2.791 | 3.9131 | 4136 | 0.13 | 0.311 | 18.3623 | ||||
| Összesítés | 34 | 31 | 16.1549 | 26883 | 2.896 | 5.2178 | 53.953.9 | 2.483 | 6.6223 | 37.237.2 | 3.2108 | 3.5118 | 91.591.5 | 3.1105 | 0.311 | 3.4116 | 0.932 | 3.3112 | 2.791 | 3.9131 | 4136 | 0.13 | 0.311 | 18.3623 | ||||||