| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 26 | 5.316 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 0.72 | 00 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 39 | |||
| 2 szezon |
|
ZTE KK | 4 | 0 | 16 | 2.716 | 00 | 0.21 | 00 | 0.32 | 0.85 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 0.32 | 00 | 0.21 | 0.32 | 0.21 | 00 | 00 | 1.59 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 16 | 2.716 | 00 | 0.21 | 00 | 0.32 | 0.85 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 0.32 | 00 | 0.21 | 0.32 | 0.21 | 00 | 00 | 1.59 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 26 | 5.316 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 0.72 | 00 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 39 | |||
| 2 szezon |
|
ZTE KK | 4 | 0 | 16 | 2.716 | 00 | 0.21 | 00 | 0.32 | 0.85 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 0.32 | 00 | 0.21 | 0.32 | 0.21 | 00 | 00 | 1.59 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 16 | 2.716 | 00 | 0.21 | 00 | 0.32 | 0.85 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 0.32 | 00 | 0.21 | 0.32 | 0.21 | 00 | 00 | 1.59 | ||||||