| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 17.8 | 27.8 | 1.7 | 3.2 | 52.7 | 3.3 | 8.5 | 39.2 | 4.5 | 5.5 | 81.8 | 1.5 | 0.3 | 1.8 | 0.5 | 1.3 | 2.2 | 4.2 | 5.5 | 0 | 0 | 20.8 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 107 | 167 | 10 | 19 | 52.6 | 20 | 51 | 39.2 | 27 | 33 | 81.8 | 9 | 2 | 11 | 3 | 8 | 13 | 25 | 33 | 0 | 0 | 125 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 25.6 | 40 | 2.4 | 4.5 | 52.7 | 4.8 | 12.2 | 39.2 | 6.5 | 7.9 | 81.8 | 2.2 | 0.5 | 2.6 | 0.7 | 1.9 | 3.1 | 6 | 7.9 | 0 | 0 | 29.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 6 | 107 | 168 | 134.53 | 100.98 | 33.55 | 64.46 | 57.14 | 27.16 | 91 | 1.18 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 56/91 | 61.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/5 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/6 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/4 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 2/3 | 66.7% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 7/19 | 36.8% |
| • 3 pontos bal | 26/91 | 28.6% |
| • 3 pontos közép | 10/48 | 20.8% |
| • 3 pontos jobb | 31/82 | 37.8% |
| • 3 pontos jobb sarok | 5/15 | 33.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 04. 17. |
|
ZTE KK | 82 –93 | * | 22 | 28 | 1 | 1 | 100 | 5 | 8 | 62.5 | 5 | 6 | 83.3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 6 | 0 | 0 | 30 | |||
| 5475 | 2026. 04. 22. |
|
Szedeák | 95 –85 | * | 13 | 32 | 3 | 4 | 75 | 1 | 4 | 25 | 4 | 5 | 80 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 11 | 0 | 0 | 21 | |||
| 5476 | 2026. 04. 25. |
|
Körmend | 91 –75 | * | 17 | 24 | 2 | 5 | 40 | 3 | 9 | 33.3 | 4 | 5 | 80 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 16 | |||
| 5478 | 2026. 05. 02. |
|
MVM-OSE Lions | 80 –75 | * | 26 | 29 | 1 | 2 | 50 | 5 | 9 | 55.6 | 9 | 10 | 90 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 31 | |||
| 5479 | 2026. 05. 08. |
|
ZTE KK | 94 –78 | * | 19 | 26 | 2 | 3 | 66.7 | 4 | 11 | 36.4 | 3 | 4 | 75 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 24 | |||
| 5480 | 2026. 05. 13. |
|
Szedeák | 63 –68 | * | 10 | 28 | 1 | 4 | 25 | 2 | 10 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 20 | 14 | 17.6351 | 30.4608 | 1.938 | 3.366 | 57.657.6 | 3.774 | 8.8176 | 4242 | 2.753 | 3.468 | 77.977.9 | 1.122 | 0.47 | 1.529 | 0.815 | 239 | 2.550 | 3.875 | 4.793 | 0.11 | 0.24 | 19380 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 24 | 22 | 14.9358 | 29.8716 | 2.252 | 496 | 54.254.2 | 2.559 | 8.5204 | 28.928.9 | 3.277 | 3.892 | 83.783.7 | 1.842 | 0.513 | 2.355 | 0.819 | 2.458 | 2.457 | 3.891 | 5.3127 | 01 | 0.513 | 16.2389 | |||
| 2 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 44 | 36 | 16.2709 | 30.11324 | 290 | 3.7162 | 55.755.6 | 3.1133 | 8.7380 | 35.635 | 2.9130 | 3.6160 | 8181.2 | 1.464 | 0.420 | 1.984 | 0.834 | 2.297 | 2.4107 | 3.8166 | 5220 | 02 | 0.417 | 17.6769 | ||||
| Összesítés | 44 | 36 | 16.2709 | 30.11324 | 290 | 3.7162 | 55.755.6 | 3.1133 | 8.7380 | 35.635 | 2.9130 | 3.6160 | 8181.2 | 1.464 | 0.420 | 1.984 | 0.834 | 2.297 | 2.4107 | 3.8166 | 5220 | 02 | 0.417 | 17.6769 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Play-out | 8 | 8 | 18.8150 | 31248 | 216 | 4.133 | 48.548.5 | 3.125 | 7.963 | 39.739.7 | 5.443 | 5.544 | 97.797.7 | 0.97 | 0.32 | 1.19 | 18 | 216 | 2.318 | 540 | 5.443 | 00 | 0.43 | 22.3178 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Play-out | 7 | 6 | 15.3107 | 23.9167 | 1.410 | 2.719 | 52.752.7 | 2.920 | 7.351 | 39.239.2 | 3.927 | 4.733 | 81.881.8 | 1.39 | 0.32 | 1.611 | 0.43 | 1.18 | 1.913 | 3.625 | 4.733 | 00 | 00 | 17.9125 | |||
| 2 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 15 | 14 | 17257 | 27.4415 | 1.726 | 3.452 | 50.150 | 345 | 7.6114 | 39.539.5 | 4.670 | 5.177 | 90.490.9 | 1.116 | 0.34 | 1.320 | 0.711 | 1.624 | 2.131 | 4.365 | 576 | 00 | 0.23 | 20.1303 | ||||
| Összesítés | 15 | 14 | 17257 | 27.4415 | 1.726 | 3.452 | 50.150 | 345 | 7.6114 | 39.539.5 | 4.670 | 5.177 | 90.490.9 | 1.116 | 0.34 | 1.320 | 0.711 | 1.624 | 2.131 | 4.365 | 576 | 00 | 0.23 | 20.1303 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 28 | 22 | 17.9501 | 30.6856 | 1.954 | 3.599 | 54.554.5 | 3.599 | 8.5239 | 41.441.4 | 3.496 | 4112 | 85.785.7 | 129 | 0.39 | 1.438 | 0.823 | 255 | 2.468 | 4.1115 | 4.9136 | 01 | 0.37 | 19.9558 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 31 | 28 | 15465 | 28.5883 | 262 | 3.7115 | 53.953.9 | 2.579 | 8.2255 | 3131 | 3.4104 | 4125 | 83.283.2 | 1.651 | 0.515 | 2.166 | 0.722 | 2.166 | 2.370 | 3.7116 | 5.2160 | 01 | 0.413 | 16.6514 | |||
| 2 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 59 | 50 | 16.4966 | 29.51739 | 2116 | 3.6214 | 54.254.2 | 3178 | 8.4494 | 36.336 | 3.4200 | 4237 | 84.584.4 | 1.380 | 0.424 | 1.7104 | 0.845 | 2121 | 2.3138 | 3.9231 | 5296 | 02 | 0.320 | 18.31072 | ||||
| Összesítés | 59 | 50 | 16.4966 | 29.51739 | 2116 | 3.6214 | 54.254.2 | 3178 | 8.4494 | 36.336 | 3.4200 | 4237 | 84.584.4 | 1.380 | 0.424 | 1.7104 | 0.845 | 2121 | 2.3138 | 3.9231 | 5296 | 02 | 0.320 | 18.31072 | ||||||