| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 0 | 3.7 | 16 | 1 | 2.8 | 35.3 | 0.5 | 2.5 | 20 | 0.2 | 0.3 | 50.2 | 0.2 | 0.2 | 0.3 | 0.3 | 1.2 | 1.5 | 0.8 | 2 | 0.2 | 0 | 2.2 | |||||||||
| Total | 6 | 0 | 22 | 96 | 6 | 17 | 35.3 | 3 | 15 | 20 | 1 | 2 | 50.2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 | 9 | 5 | 12 | 1 | 0 | 13 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 0 | 9.2 | 40 | 2.5 | 7.1 | 35.3 | 1.3 | 6.3 | 20 | 0.4 | 0.8 | 50.2 | 0.4 | 0.4 | 0.8 | 0.8 | 2.9 | 3.8 | 2.1 | 5 | 0.4 | 0 | 5.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 0 | 22 | 96 | 82.39 | 115.09 | -32.7 | 33.33 | 32.81 | 19.8 | 40 | 0.55 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 4/7 | 57.1% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/2 | 100% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 2/7 | 28.6% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/2 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5476 | 2026. 04. 25. |
|
Körmend | 91 –75 | 2 | 3 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 5477 | 2026. 04. 29. |
|
NKA Universitas Pécs | 92 –60 | 5 | 22 | 1 | 5 | 20 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | ||||
| 5479 | 2026. 05. 08. |
|
ZTE KK | 94 –78 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 5481 | 2026. 05. 16. |
|
Körmend | 81 –77 | 2 | 16 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 5482 | 2026. 05. 20. |
|
NKA Universitas Pécs | 96 –93 | 3 | 26 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 5483 | 2026. 05. 23. |
|
MVM-OSE Lions | 96 –86 | 10 | 28 | 2 | 5 | 40 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 6 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 33 | 33 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 8 | 0 | 0.54 | 0.65 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.54 | |||
| 2026/2027 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 0.75 | 214 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | |||
| 3 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 16 | 0 | 1.412 | 1.922 | 0.13 | 0.13 | 100100 | 0.42 | 0.43 | 88.966.7 | 00 | 00 | 00 | 01 | 00 | 01 | 00 | 0.12 | 01 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.310 | ||||
| Összesítés | 16 | 0 | 1.412 | 1.922 | 0.13 | 0.13 | 100100 | 0.42 | 0.43 | 88.966.7 | 00 | 00 | 00 | 01 | 00 | 01 | 00 | 0.12 | 01 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.310 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Play-out | 3 | 1 | 5.717 | 13.741 | 13 | 26 | 5050 | 13 | 3.711 | 27.327.3 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 1.34 | 3.310 | 13 | 1.75 | 0.31 | 0.31 | 3.711 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Play-out | 7 | 0 | 3.122 | 13.796 | 0.96 | 2.417 | 35.335.3 | 0.43 | 2.115 | 2020 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.11 | 0.11 | 0.32 | 0.32 | 17 | 1.39 | 0.75 | 1.712 | 0.11 | 00 | 1.913 | |||
| 2 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 10 | 1 | 4.439 | 13.7137 | 0.99 | 2.223 | 41.939.1 | 0.76 | 2.926 | 24.623.1 | 0.43 | 0.65 | 6360 | 0.22 | 0.11 | 0.33 | 0.12 | 1.211 | 2.319 | 0.98 | 1.717 | 0.22 | 0.21 | 2.824 | ||||
| Összesítés | 10 | 1 | 4.439 | 13.7137 | 0.99 | 2.223 | 41.939.1 | 0.76 | 2.926 | 24.623.1 | 0.43 | 0.65 | 6360 | 0.22 | 0.11 | 0.33 | 0.12 | 1.211 | 2.319 | 0.98 | 1.717 | 0.22 | 0.21 | 2.824 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 4 | 1 | 520 | 1144 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 14 | 312 | 33.333.3 | 0.52 | 0.83 | 66.766.7 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 14 | 2.510 | 0.83 | 1.35 | 0.21 | 0.21 | 3.514 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 15 | 0 | 1.726 | 6.7101 | 0.58 | 1.319 | 42.142.1 | 0.23 | 115 | 2020 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.12 | 0.11 | 0.23 | 0.12 | 0.58 | 0.69 | 0.35 | 0.812 | 0.11 | 00 | 1.117 | |||
| 2026/2027 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 0.75 | 214 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | |||
| 3 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 26 | 1 | 2.551 | 6.6159 | 0.512 | 126 | 4946.1 | 0.48 | 1.429 | 31.327.6 | 0.23 | 0.35 | 64.260 | 0.13 | 01 | 0.14 | 02 | 0.613 | 1.120 | 0.48 | 0.717 | 0.12 | 0.11 | 1.734 | ||||
| Összesítés | 26 | 1 | 2.551 | 6.6159 | 0.512 | 126 | 4946.1 | 0.48 | 1.429 | 31.327.6 | 0.23 | 0.35 | 64.260 | 0.13 | 01 | 0.14 | 02 | 0.613 | 1.120 | 0.48 | 0.717 | 0.12 | 0.11 | 1.734 | ||||||