| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 0 | 5.7 | 18.2 | 1 | 2.2 | 46.1 | 0.5 | 1.5 | 33.3 | 2.2 | 3.8 | 56.5 | 3.7 | 2.3 | 6 | 0.2 | 0.7 | 2.3 | 2.8 | 0.3 | 0.2 | 0 | 10.7 | |||||||||
| Total | 6 | 0 | 34 | 109 | 6 | 13 | 46.2 | 3 | 9 | 33.3 | 13 | 23 | 56.5 | 22 | 14 | 36 | 1 | 4 | 14 | 17 | 2 | 1 | 0 | 64 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 0 | 12.5 | 40 | 2.2 | 4.8 | 46.1 | 1.1 | 3.3 | 33.3 | 4.8 | 8.4 | 56.5 | 8.1 | 5.1 | 13.2 | 0.4 | 1.5 | 5.1 | 6.2 | 0.7 | 0.4 | 0 | 23.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 0 | 34 | 109 | 106.57 | 112.43 | -5.86 | 53.13 | 47.73 | 15.58 | 36 | 0.94 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 6/12 | 50% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos jobb | 1/5 | 20% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5477 | 2026. 04. 29. |
|
NKA Universitas Pécs | 92 –60 | 7 | 21 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 5478 | 2026. 05. 02. |
|
MVM-OSE Lions | 80 –75 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 5479 | 2026. 05. 08. |
|
ZTE KK | 94 –78 | 2 | 4 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 5481 | 2026. 05. 16. |
|
Körmend | 81 –77 | 3 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 4 | 75 | 7 | 3 | 10 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 14 | ||||
| 5482 | 2026. 05. 20. |
|
NKA Universitas Pécs | 96 –93 | 6 | 32 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2 | 0 | 2 | 5 | 40 | 9 | 5 | 14 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 16 | ||||
| 5483 | 2026. 05. 23. |
|
MVM-OSE Lions | 96 –86 | 16 | 29 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 4 | 50 | 6 | 10 | 60 | 6 | 4 | 10 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 4 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 2.78 | 17.753 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.34 | 2.78 | 412 | 00 | 0.72 | 1.75 | 13 | 13 | 0.31 | 0.31 | 515 | |||
| 2 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 7 | 3 | 1.38 | 8.853 | 0.32 | 16 | 33.433.4 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 0.21 | 0.32 | 49.949.9 | 0.74 | 1.38 | 212 | 00 | 0.32 | 0.85 | 0.53 | 0.53 | 0.21 | 0.21 | 2.515 | ||||
| Összesítés | 7 | 3 | 1.38 | 8.853 | 0.32 | 16 | 33.433.4 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 0.21 | 0.32 | 49.949.9 | 0.74 | 1.38 | 212 | 00 | 0.32 | 0.85 | 0.53 | 0.53 | 0.21 | 0.21 | 2.515 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Play-out | 3 | 2 | 4.313 | 14.343 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 13 | 1.75 | 0.31 | 13 | 26 | 13 | 13 | 00 | 00 | 5.717 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Play-out | 7 | 0 | 4.934 | 15.6109 | 0.96 | 1.913 | 46.146.1 | 0.43 | 1.39 | 33.433.4 | 1.913 | 3.323 | 56.556.5 | 3.122 | 214 | 5.136 | 0.11 | 0.64 | 214 | 2.417 | 0.32 | 0.11 | 00 | 9.164 | |||
| 2 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 10 | 2 | 4.647 | 15152 | 0.88 | 1.416 | 53.350 | 0.76 | 1.816 | 39.537.5 | 0.913 | 1.623 | 56.556.5 | 1.924 | 1.517 | 3.441 | 0.22 | 0.87 | 220 | 1.720 | 0.65 | 0.11 | 00 | 7.481 | ||||
| Összesítés | 10 | 2 | 4.647 | 15152 | 0.88 | 1.416 | 53.350 | 0.76 | 1.816 | 39.537.5 | 0.913 | 1.623 | 56.556.5 | 1.924 | 1.517 | 3.441 | 0.22 | 0.87 | 220 | 1.720 | 0.65 | 0.11 | 00 | 7.481 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Play-out | 3 | 2 | 4.313 | 14.343 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 13 | 1.75 | 0.31 | 13 | 26 | 13 | 13 | 00 | 00 | 5.717 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 11 | 0 | 3.134 | 9.9109 | 0.56 | 1.213 | 46.146.1 | 0.33 | 0.89 | 33.433.4 | 1.213 | 2.123 | 56.556.5 | 222 | 1.314 | 3.336 | 0.11 | 0.44 | 1.314 | 1.517 | 0.22 | 0.11 | 00 | 5.864 | |||
| 2026/2027 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 2.78 | 17.753 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.34 | 2.78 | 412 | 00 | 0.72 | 1.75 | 13 | 13 | 0.31 | 0.31 | 515 | |||
| 3 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 17 | 5 | 3.455 | 14205 | 0.610 | 1.422 | 44.945.5 | 0.57 | 1.722 | 31.231.8 | 0.514 | 0.925 | 54.956 | 1.328 | 1.625 | 353 | 0.12 | 0.79 | 1.625 | 1.223 | 0.78 | 0.12 | 0.11 | 5.596 | ||||
| Összesítés | 17 | 5 | 3.455 | 14205 | 0.610 | 1.422 | 44.945.5 | 0.57 | 1.722 | 31.231.8 | 0.514 | 0.925 | 54.956 | 1.328 | 1.625 | 353 | 0.12 | 0.79 | 1.625 | 1.223 | 0.78 | 0.12 | 0.11 | 5.596 | ||||||