| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 7 | 12.4 | 0.8 | 1.2 | 66.7 | 1.2 | 2.6 | 46.2 | 1.8 | 2.6 | 69.2 | 0.4 | 0 | 0.4 | 0.2 | 1.4 | 2 | 1.8 | 0.8 | 0 | 0 | 6.2 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 35 | 62 | 4 | 6 | 66.7 | 6 | 13 | 46.2 | 9 | 13 | 69.2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 7 | 10 | 9 | 4 | 0 | 0 | 31 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 22.6 | 40 | 2.6 | 3.9 | 66.7 | 3.9 | 8.4 | 46.2 | 5.8 | 8.4 | 69.2 | 1.3 | 0 | 1.3 | 0.6 | 4.5 | 6.5 | 5.8 | 2.6 | 0 | 0 | 20 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 5 | 0 | 35 | 59 | 104.33 | 100.66 | 3.66 | 72.92 | 68.42 | 24.8 | 31 | 1.13 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 2/4 | 50% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/2 | 100% |
| • 3 pontos bal | 0/5 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 3/5 | 60% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/1 | 100% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5477 | 2026. 04. 29. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 92 –60 | 9 | 11 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 5479 | 2026. 05. 09. |
|
MVM-OSE Lions | 89 –84 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 5480 | 2026. 05. 13. |
|
ZTE KK | 92 –81 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 5482 | 2026. 05. 20. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 96 –93 | 15 | 26 | 3 | 4 | 75 | 1 | 4 | 25 | 6 | 8 | 75 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 16 | ||||
| 5478 | 2026. 05. 23. |
|
Körmend | 118 –98 | 8 | 20 | 1 | 1 | 100 | 1 | 4 | 25 | 3 | 5 | 60 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 5 | 0 | 0.42 | 1.47 | 0.21 | 0.63 | 33.333.3 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 0.42 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 0.72 | 5.717 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 13 | 00 | 13 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 5 | 0 | 0.42 | 1.47 | 0.21 | 0.63 | 33.333.3 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 0.42 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | 3 | 0 | 0.72 | 5.717 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 13 | 00 | 13 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 0.44 | 2.424 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 00 | 0.22 | 00 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.33 | 00 | 0.33 | 00 | 0.12 | 0.22 | 0.23 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.65 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NBI. A, Play-out | 8 | 0 | 4.435 | 7.862 | 0.54 | 0.86 | 66.766.7 | 0.86 | 1.613 | 46.246.2 | 1.19 | 1.613 | 69.269.2 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.11 | 0.97 | 1.310 | 1.19 | 0.54 | 00 | 00 | 3.931 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 8 | 0 | 4.435 | 7.862 | 0.54 | 0.86 | 66.766.7 | 0.86 | 1.613 | 46.246.2 | 1.19 | 1.613 | 69.269.2 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.11 | 0.97 | 1.310 | 1.19 | 0.54 | 00 | 00 | 3.931 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 4.435 | 7.862 | 0.54 | 0.86 | 66.766.7 | 0.86 | 1.613 | 46.246.2 | 1.19 | 1.613 | 69.269.2 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.11 | 0.97 | 1.310 | 1.19 | 0.54 | 00 | 00 | 3.931 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 13 | 0 | 2.837 | 5.369 | 0.45 | 0.79 | 55.655.6 | 0.56 | 1.114 | 42.942.9 | 0.79 | 113 | 69.269.2 | 0.22 | 00 | 0.22 | 0.11 | 0.79 | 0.810 | 0.811 | 0.45 | 00 | 0.11 | 2.431 | |||
| 2026/2027 |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 0.72 | 5.717 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 13 | 00 | 13 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 13 | 0 | 2.837 | 5.369 | 0.45 | 0.79 | 55.655.6 | 0.56 | 1.114 | 42.942.9 | 0.79 | 113 | 69.269.2 | 0.22 | 00 | 0.22 | 0.11 | 0.79 | 0.810 | 0.811 | 0.45 | 00 | 0.11 | 2.431 | ||||
| 1 szezon |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | 3 | 0 | 0.72 | 5.717 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 13 | 00 | 13 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | ||||
| Összesítés | 17 | 0 | 1.239 | 3.786 | 0.15 | 0.29 | 55.655.6 | 0.26 | 0.515 | 32.740 | 0.511 | 0.615 | 81.573.3 | 0.45 | 00 | 0.45 | 01 | 0.29 | 0.512 | 0.412 | 0.15 | 00 | 01 | 1.436 | ||||||