| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 5 | 9 | 19.7 | 3 | 5 | 60 | 0.6 | 1.8 | 31.3 | 1.3 | 1.8 | 75 | 1.9 | 0.3 | 2.2 | 0.9 | 0.8 | 2 | 1.6 | 2.2 | 0.1 | 0.1 | 11.6 | |||||||||
| Total | 9 | 5 | 81 | 177 | 27 | 45 | 60 | 5 | 16 | 31.3 | 12 | 16 | 75 | 17 | 3 | 20 | 8 | 7 | 18 | 14 | 20 | 1 | 1 | 104 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 5 | 18.3 | 40 | 6.1 | 10.2 | 60 | 1.1 | 3.6 | 31.3 | 2.7 | 3.6 | 75 | 3.8 | 0.7 | 4.5 | 1.8 | 1.6 | 4.1 | 3.2 | 4.5 | 0.2 | 0.2 | 23.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 9 | 5 | 81 | 178 | 117.39 | 92.99 | 24.4 | 59.56 | 56.56 | 19.28 | 75 | 1.08 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 30/51 | 58.8% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/2 | 100% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 2/2 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/9 | 22.2% |
| • 3 pontos bal | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 1/6 | 16.7% |
| • 3 pontos jobb sarok | 3/7 | 42.9% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 04. 17. |
|
MVM-OSE Lions | 108 –69 | 4 | 24 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 1 | 9 | ||||
| 5475 | 2026. 04. 22. |
|
ZTE KK | 87 –75 | 4 | 7 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 5476 | 2026. 04. 25. |
|
Szedeák | 101 –88 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 5477 | 2026. 04. 29. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 92 –60 | * | 12 | 24 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13 | |||
| 5483 | 2026. 05. 02. |
|
Körmend | 89 –83 | * | 8 | 19 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12 | |||
| 5480 | 2026. 05. 13. |
|
ZTE KK | 92 –81 | 8 | 18 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 5 | 5 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 5481 | 2026. 05. 16. |
|
Szedeák | 69 –77 | * | 5 | 18 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | |||
| 5482 | 2026. 05. 20. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 96 –93 | * | 20 | 33 | 5 | 11 | 45.5 | 2 | 6 | 33.3 | 4 | 4 | 100 | 6 | 0 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 11 | 0 | 0 | 31 | |||
| 5478 | 2026. 05. 23. |
|
Körmend | 118 –98 | * | 20 | 27 | 8 | 10 | 80 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 21 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld | 18 | 16 | 14.3257 | 28.3510 | 4.276 | 7.4134 | 56.756.7 | 118 | 3.360 | 3030 | 2.851 | 472 | 70.870.8 | 4.682 | 118 | 5.6100 | 1.527 | 2.952 | 2.646 | 3.869 | 2.341 | 0.610 | 0.24 | 18.4331 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Tippmix Férfi NB I. A | 7 | 0 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 14 | 5 | 1.419 | 12.2171 | 0.23 | 0.912 | 2525 | 0.34 | 114 | 28.628.6 | 0.11 | 0.12 | 49.749.7 | 0.913 | 0.46 | 1.419 | 0.69 | 0.34 | 1.521 | 0.11 | 0.710 | 00 | 0.23 | 2.434 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 23 | 7 | 1.330 | 6.8157 | 0.49 | 0.716 | 56.256.2 | 0.24 | 0.512 | 33.333.3 | 00 | 01 | 00 | 0.410 | 0.37 | 0.717 | 0.13 | 0.24 | 0.819 | 0.12 | 0.38 | 01 | 0.12 | 1.841 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 4 | 0 | 7.530 | 1976 | 1.56 | 3.815 | 4040 | 0.83 | 28 | 37.537.5 | 2.39 | 312 | 7575 | 1.56 | 0.52 | 28 | 00 | 14 | 1.56 | 28 | 0.83 | 00 | 0.31 | 728 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 18 | 16 | 14.3257 | 28.3510 | 4.276 | 7.4134 | 56.756.7 | 118 | 3.360 | 3030 | 2.851 | 472 | 70.870.8 | 4.682 | 118 | 5.6100 | 1.527 | 2.952 | 2.646 | 3.869 | 2.341 | 0.610 | 0.24 | 18.4331 | ||||
| 4 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 48 | 12 | 2.579 | 9.6406 | 0.518 | 1.343 | 39.741.8 | 0.311 | 0.934 | 34.432.4 | 0.610 | 0.815 | 72.866.7 | 0.729 | 0.315 | 144 | 0.212 | 0.412 | 146 | 0.511 | 0.521 | 01 | 0.16 | 2.8103 | ||||
| Összesítés | 66 | 28 | 4.9336 | 13.3916 | 1.394 | 2.5177 | 49.653.1 | 0.429 | 1.494 | 32.230.9 | 161 | 1.487 | 71.770.1 | 1.5111 | 0.433 | 1.9144 | 0.539 | 0.964 | 1.392 | 1.280 | 0.862 | 0.111 | 0.210 | 5.9434 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 4 | 3 | 9.337 | 2288 | 3.815 | 624 | 62.562.5 | 0.31 | 28 | 12.512.5 | 14 | 14 | 100100 | 3.514 | 14 | 4.518 | 0.52 | 2.510 | 1.87 | 2.510 | 3.514 | 0.31 | 0.31 | 1456 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 2 | 2.626 | 12.1121 | 0.88 | 110 | 8080 | 0.22 | 1.111 | 18.218.2 | 0.44 | 0.66 | 66.766.7 | 0.99 | 0.44 | 1.313 | 0.33 | 0.44 | 1.818 | 0.88 | 0.99 | 0.11 | 0.11 | 4.343 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NBI. A, Play-out | 9 | 5 | 981 | 19.7177 | 327 | 545 | 6060 | 0.65 | 1.816 | 31.331.3 | 1.312 | 1.816 | 7575 | 1.917 | 0.33 | 2.220 | 0.98 | 0.87 | 218 | 1.614 | 2.220 | 0.11 | 0.11 | 11.6104 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 4 | 3 | 9.337 | 2288 | 3.815 | 624 | 62.562.5 | 0.31 | 28 | 12.512.5 | 14 | 14 | 100100 | 3.514 | 14 | 4.518 | 0.52 | 2.510 | 1.87 | 2.510 | 3.514 | 0.31 | 0.31 | 1456 | ||||
| 3 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 20 | 7 | 3.9107 | 10.6298 | 1.335 | 255 | 63.363.6 | 0.37 | 127 | 26.325.9 | 0.616 | 0.822 | 72.972.7 | 0.926 | 0.27 | 1.233 | 0.411 | 0.411 | 1.336 | 0.822 | 129 | 0.12 | 0.12 | 5.3147 | ||||
| Összesítés | 24 | 10 | 5.2144 | 13.4386 | 1.950 | 379 | 62.963.3 | 0.38 | 1.235 | 20.622.9 | 0.720 | 0.826 | 80.976.9 | 1.640 | 0.411 | 251 | 0.413 | 0.921 | 1.443 | 1.232 | 1.743 | 0.13 | 0.13 | 7.5203 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 1 | 00 | 1919 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 44 | 11 | 11 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 2 | 1 | 00 | 9.519 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 00 | 9.519 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 22 | 19 | 13.4294 | 27.2598 | 4.191 | 7.2158 | 57.657.6 | 0.919 | 3.168 | 27.927.9 | 2.555 | 3.576 | 72.472.4 | 4.496 | 122 | 5.4118 | 1.329 | 2.862 | 2.453 | 3.679 | 2.555 | 0.511 | 0.25 | 17.6387 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 9 | 0 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out / Magyar Kupa, Férfi | 25 | 8 | 1.845 | 12.4311 | 0.411 | 124 | 45.845.8 | 0.26 | 125 | 2424 | 0.25 | 0.38 | 62.462.4 | 0.922 | 0.410 | 1.332 | 0.512 | 0.49 | 1.743 | 0.410 | 0.820 | 01 | 0.24 | 376 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 32 | 12 | 3.5111 | 10.4334 | 1.136 | 1.961 | 5959 | 0.39 | 0.928 | 32.232.2 | 0.412 | 0.517 | 70.670.6 | 0.827 | 0.310 | 1.237 | 0.311 | 0.311 | 1.237 | 0.516 | 0.928 | 0.12 | 0.13 | 4.5145 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 4 | 0 | 7.530 | 1976 | 1.56 | 3.815 | 4040 | 0.83 | 28 | 37.537.5 | 2.39 | 312 | 7575 | 1.56 | 0.52 | 28 | 00 | 14 | 1.56 | 28 | 0.83 | 00 | 0.31 | 728 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 22 | 19 | 13.4294 | 27.2598 | 4.191 | 7.2158 | 57.657.6 | 0.919 | 3.168 | 27.927.9 | 2.555 | 3.576 | 72.472.4 | 4.496 | 122 | 5.4118 | 1.329 | 2.862 | 2.453 | 3.679 | 2.555 | 0.511 | 0.25 | 17.6387 | ||||
| 4 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 70 | 20 | 3.2186 | 10.5723 | 0.853 | 1.7100 | 46.353 | 0.318 | 161 | 32.829.5 | 0.726 | 137 | 73.370.3 | 0.855 | 0.322 | 1.177 | 0.223 | 0.424 | 1.186 | 0.734 | 0.651 | 03 | 0.18 | 3.6249 | ||||
| Összesítés | 92 | 39 | 5.2480 | 13.91321 | 1.4144 | 2.8258 | 52.255.8 | 0.437 | 1.4129 | 30.728.7 | 1.181 | 1.5113 | 72.971.7 | 1.5151 | 0.444 | 2195 | 0.452 | 0.986 | 1.4139 | 1.3113 | 1106 | 0.114 | 0.113 | 6.4636 | ||||||