| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 1.5 | 3 | 0.5 | 0.5 | 100 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 1 | 50 | 0 | 0.5 | 0.5 | 0 | 0 | 1 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 3 | 6 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 20 | 40 | 6.7 | 6.7 | 100 | 0 | 6.7 | 0 | 6.7 | 13.3 | 50 | 0 | 6.7 | 6.7 | 0 | 0 | 13.3 | 6.7 | 0 | 0 | 0 | 20 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 0 | 3 | 6 | 105.66 | 140.41 | -34.75 | 50 | 50 | 14.29 | 3 | 1 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 04. 17. |
|
NKA Universitas Pécs | 108 –69 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 5475 | 2026. 05. 13. |
|
Körmend | 123 –87 | 3 | 5 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű KSE Bonyhád | Férfi NB I. B Zöld | 15 | 1 | 3.552 | 10.6159 | 0.914 | 1.725 | 5656 | 0.35 | 1.929 | 17.217.2 | 0.69 | 0.711 | 81.981.9 | 0.711 | 0.34 | 115 | 0.57 | 0.69 | 0.711 | 0.69 | 0.57 | 0.12 | 00 | 3.146 | |||
| 2025/2026 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Százhalombattai KSE | Férfi NB I. B Zöld | 10 | 9 | 12.5125 | 22.5225 | 2.323 | 2.929 | 79.379.3 | 2.222 | 5.959 | 37.337.3 | 1.313 | 1.717 | 76.576.5 | 3.838 | 0.44 | 4.242 | 110 | 1.212 | 1.818 | 1.111 | 0.99 | 0.22 | 0.22 | 14140 | |||
| 2026/2027 |
|
OSE Lions | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 3.711 | 1133 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 26 | 26 | 100100 | 1.75 | 0.31 | 26 | 0.72 | 1.34 | 2.37 | 13 | 0.31 | 00 | 00 | 3.310 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű KSE Bonyhád | 15 | 1 | 3.552 | 10.6159 | 0.914 | 1.725 | 5656 | 0.35 | 1.929 | 17.217.2 | 0.69 | 0.711 | 81.981.9 | 0.711 | 0.34 | 115 | 0.57 | 0.69 | 0.711 | 0.69 | 0.57 | 0.12 | 00 | 3.146 | ||||
| 2 szezon |
|
OSE Lions | 10 | 0 | 1.811 | 5.736 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 0.21 | 1.27 | 14.314.3 | 16 | 16 | 100100 | 0.85 | 0.21 | 16 | 0.32 | 0.74 | 1.27 | 0.53 | 0.21 | 00 | 00 | 1.710 | ||||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 10 | 9 | 12.5125 | 22.5225 | 2.323 | 2.929 | 79.379.3 | 2.222 | 5.959 | 37.337.3 | 1.313 | 1.717 | 76.576.5 | 3.838 | 0.44 | 4.242 | 110 | 1.212 | 1.818 | 1.111 | 0.99 | 0.22 | 0.22 | 14140 | ||||
| Összesítés | 35 | 10 | 4.9188 | 11.1420 | 0.938 | 1.558 | 60.465.5 | 0.728 | 2.595 | 28.229.5 | 128 | 1.134 | 8882.4 | 1.654 | 0.39 | 1.863 | 0.519 | 0.825 | 1.236 | 0.723 | 0.417 | 0.14 | 0.12 | 5.1196 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű SE | Férfi A, Play-out | 1 | 0 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű KSE Bonyhád | Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 5 | 0 | 735 | 14.271 | 1.47 | 2.211 | 63.663.6 | 1.47 | 3.819 | 36.836.8 | 00 | 00 | 00 | 1.68 | 00 | 1.68 | 0.21 | 0.84 | 0.42 | 0.21 | 0.84 | 00 | 00 | 5.829 | |||
| 2025/2026 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NBI. A, Play-out | 6 | 0 | 0.53 | 16 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.32 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 1 | 0 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 33 | ||||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű KSE Bonyhád | 5 | 0 | 735 | 14.271 | 1.47 | 2.211 | 63.663.6 | 1.47 | 3.819 | 36.836.8 | 00 | 00 | 00 | 1.68 | 00 | 1.68 | 0.21 | 0.84 | 0.42 | 0.21 | 0.84 | 00 | 00 | 5.829 | ||||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 6 | 0 | 0.53 | 16 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.32 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | ||||
| Összesítés | 12 | 0 | 3.240 | 5.478 | 0.58 | 0.812 | 66.266.7 | 0.57 | 1.320 | 35.335 | 0.73 | 0.84 | 92.975.1 | 0.58 | 0.11 | 0.69 | 0.11 | 0.34 | 0.24 | 0.53 | 0.34 | 00 | 00 | 3.135 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű KSE Bonyhád | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 20 | 1 | 4.487 | 11.5230 | 121 | 1.836 | 58.358.3 | 0.612 | 2.448 | 2525 | 0.59 | 0.511 | 81.981.9 | 0.919 | 0.24 | 1.223 | 0.48 | 0.713 | 0.613 | 0.510 | 0.611 | 0.12 | 00 | 3.875 | |||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű SE | Férfi A, Play-out | 1 | 0 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2025/2026 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 13 | 0 | 0.23 | 0.79 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.22 | 50.250.2 | 00 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 0.22 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | |||
| 2025/2026 |
|
Százhalombattai KSE | Férfi NB I. B Zöld | 10 | 9 | 12.5125 | 22.5225 | 2.323 | 2.929 | 79.379.3 | 2.222 | 5.959 | 37.337.3 | 1.313 | 1.717 | 76.576.5 | 3.838 | 0.44 | 4.242 | 110 | 1.212 | 1.818 | 1.111 | 0.99 | 0.22 | 0.22 | 14140 | |||
| 2026/2027 |
|
OSE Lions | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 3.711 | 1133 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 26 | 26 | 100100 | 1.75 | 0.31 | 26 | 0.72 | 1.34 | 2.37 | 13 | 0.31 | 00 | 00 | 3.310 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű KSE Bonyhád | 20 | 1 | 4.487 | 11.5230 | 121 | 1.836 | 58.358.3 | 0.612 | 2.448 | 2525 | 0.59 | 0.511 | 81.981.9 | 0.919 | 0.24 | 1.223 | 0.48 | 0.713 | 0.613 | 0.510 | 0.611 | 0.12 | 00 | 3.875 | ||||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 1 | 0 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 33 | ||||
| 2 szezon |
|
OSE Lions | 16 | 0 | 1.914 | 5.842 | 0.22 | 0.75 | 29.140 | 0.21 | 1.28 | 13.812.5 | 17 | 1.18 | 96.487.5 | 0.85 | 0.22 | 17 | 0.32 | 0.74 | 1.29 | 0.54 | 0.21 | 00 | 00 | 1.813 | ||||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 10 | 9 | 12.5125 | 22.5225 | 2.323 | 2.929 | 79.379.3 | 2.222 | 5.959 | 37.337.3 | 1.313 | 1.717 | 76.576.5 | 3.838 | 0.44 | 4.242 | 110 | 1.212 | 1.818 | 1.111 | 0.99 | 0.22 | 0.22 | 14140 | ||||
| Összesítés | 47 | 10 | 4.5228 | 9.3498 | 0.846 | 1.270 | 61.565.7 | 0.635 | 2.1115 | 29.330.4 | 1.231 | 1.338 | 9181.6 | 1.362 | 0.210 | 1.572 | 0.420 | 0.629 | 140 | 0.726 | 0.421 | 0.14 | 02 | 4.9231 | ||||||