| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 2 | 8.9 | 20.9 | 1.4 | 2.9 | 48.3 | 1.7 | 3.9 | 43.6 | 1 | 1.3 | 76.9 | 1.7 | 0 | 1.7 | 0.3 | 1.6 | 2.3 | 1.5 | 3.6 | 0 | 0.1 | 10.4 | |||||||||
| Total | 10 | 2 | 89 | 209 | 14 | 29 | 48.3 | 17 | 39 | 43.6 | 10 | 13 | 76.9 | 17 | 0 | 17 | 3 | 16 | 23 | 15 | 36 | 0 | 1 | 104 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 2 | 17 | 40 | 2.7 | 5.6 | 48.3 | 3.3 | 7.5 | 43.6 | 1.9 | 2.5 | 76.9 | 3.3 | 0 | 3.3 | 0.6 | 3.1 | 4.4 | 2.9 | 6.9 | 0 | 0.2 | 19.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 10 | 2 | 89 | 209 | 119.44 | 108.98 | 10.46 | 60.14 | 58.09 | 19.91 | 90 | 0.99 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 24/51 | 47.1% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/6 | 50% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/6 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 3/4 | 75% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 3/8 | 37.5% |
| • 3 pontos bal | 17/45 | 37.8% |
| • 3 pontos közép | 5/16 | 31.3% |
| • 3 pontos jobb | 19/42 | 45.2% |
| • 3 pontos jobb sarok | 9/18 | 50% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 04. 17. |
|
MVM-OSE Lions | 108 –69 | 5 | 14 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 5475 | 2026. 04. 22. |
|
ZTE KK | 87 –75 | 0 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 5476 | 2026. 04. 25. |
|
Szedeák | 101 –88 | 10 | 18 | 2 | 2 | 100 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 5477 | 2026. 04. 29. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 92 –60 | 3 | 19 | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 5483 | 2026. 05. 02. |
|
Körmend | 89 –83 | 7 | 16 | 2 | 4 | 50 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 5479 | 2026. 05. 09. |
|
MVM-OSE Lions | 89 –84 | 7 | 25 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 5480 | 2026. 05. 13. |
|
ZTE KK | 92 –81 | 15 | 22 | 0 | 2 | 0 | 4 | 8 | 50 | 3 | 6 | 50 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 5481 | 2026. 05. 16. |
|
Szedeák | 69 –77 | 11 | 33 | 3 | 3 | 100 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 5482 | 2026. 05. 20. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 96 –93 | * | 16 | 25 | 0 | 3 | 0 | 4 | 7 | 57.1 | 4 | 4 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 | 18 | |||
| 5478 | 2026. 05. 23. |
|
Körmend | 118 –98 | * | 15 | 27 | 3 | 4 | 75 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | 0 | 1 | 19 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld | 5 | 1 | 12.261 | 21105 | 2.412 | 5.427 | 44.444.4 | 210 | 630 | 33.333.3 | 1.47 | 210 | 7070 | 2.412 | 0.21 | 2.613 | 0.63 | 1.68 | 1.26 | 1.68 | 2.211 | 0.21 | 0.21 | 10.251 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Tippmix Férfi NB I. A | 7 | 2 | 2.618 | 7.452 | 0.75 | 17 | 71.471.4 | 0.32 | 1.18 | 2525 | 0.32 | 0.43 | 66.766.7 | 0.43 | 00 | 0.43 | 00 | 0.11 | 0.43 | 0.43 | 0.64 | 00 | 00 | 2.618 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 25 | 7 | 7174 | 19.3482 | 0.922 | 1.948 | 45.845.8 | 1.436 | 3.690 | 4040 | 0.922 | 1.231 | 7171 | 1.231 | 0.26 | 1.537 | 0.38 | 1.436 | 2.461 | 126 | 2.152 | 01 | 01 | 6.9173 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 2.37 | 1236 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 1.75 | 00 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | 2.37 | 1.34 | 1.75 | 00 | 00 | 0.31 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 5 | 1 | 12.261 | 21105 | 2.412 | 5.427 | 44.444.4 | 210 | 630 | 33.333.3 | 1.47 | 210 | 7070 | 2.412 | 0.21 | 2.613 | 0.63 | 1.68 | 1.26 | 1.68 | 2.211 | 0.21 | 0.21 | 10.251 | ||||
| 3 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 35 | 9 | 4199 | 12.9570 | 0.628 | 1.358 | 49.248.3 | 0.638 | 2.1103 | 26.936.9 | 0.929 | 1.442 | 65.369 | 0.634 | 0.16 | 0.640 | 0.18 | 1.142 | 1.771 | 0.933 | 1.461 | 01 | 01 | 3.3192 | ||||
| Összesítés | 40 | 10 | 6260 | 14.9675 | 1.140 | 2.385 | 46.447.1 | 0.948 | 3.1133 | 3036.1 | 1.136 | 1.652 | 66.869.2 | 146 | 0.17 | 1.153 | 0.211 | 1.250 | 1.677 | 1.141 | 1.672 | 0.12 | 0.12 | 5243 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 2 | 0 | 1428 | 1734 | 36 | 510 | 6060 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 3.57 | 48 | 87.587.5 | 6.513 | 0.51 | 714 | 24 | 0.51 | 2.55 | 36 | 48 | 00 | 00 | 2448 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NBI. A, Play-out | 1 | 0 | 55 | 1717 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 22 | 33 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 2 | 8.989 | 20.9209 | 1.414 | 2.929 | 48.348.3 | 1.717 | 3.939 | 43.643.6 | 110 | 1.313 | 76.976.9 | 1.717 | 00 | 1.717 | 0.33 | 1.616 | 2.323 | 1.515 | 3.636 | 00 | 0.11 | 10.4104 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 2 | 0 | 1428 | 1734 | 36 | 510 | 6060 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 3.57 | 48 | 87.587.5 | 6.513 | 0.51 | 714 | 24 | 0.51 | 2.55 | 36 | 48 | 00 | 00 | 2448 | ||||
| 3 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 12 | 2 | 4.694 | 12.6226 | 0.815 | 1.330 | 61.550 | 0.918 | 344 | 30.340.9 | 0.310 | 0.413 | 76.976.9 | 0.617 | 0.72 | 1.219 | 0.85 | 1.519 | 1.425 | 0.515 | 1.236 | 00 | 01 | 4.1106 | ||||
| Összesítés | 14 | 2 | 7122 | 13.7260 | 1.421 | 2.240 | 60.752.5 | 1.121 | 3.453 | 31.339.6 | 1.117 | 1.321 | 84.981 | 2.130 | 0.63 | 2.733 | 1.19 | 1.320 | 1.730 | 1.121 | 1.944 | 00 | 01 | 9.1154 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 7 | 1 | 12.789 | 19.9139 | 2.618 | 5.337 | 48.648.6 | 1.913 | 5.639 | 33.333.3 | 214 | 2.618 | 77.877.8 | 3.625 | 0.32 | 3.927 | 17 | 1.39 | 1.611 | 214 | 2.719 | 0.11 | 0.11 | 14.199 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 2 | 2.218 | 6.552 | 0.65 | 0.97 | 71.471.4 | 0.32 | 18 | 2525 | 0.32 | 0.43 | 66.766.7 | 0.43 | 00 | 0.43 | 00 | 0.11 | 0.43 | 0.43 | 0.54 | 00 | 00 | 2.218 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NBI. A, Play-out | 1 | 0 | 55 | 1717 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 22 | 33 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 35 | 9 | 7.5263 | 19.7691 | 136 | 2.277 | 46.846.8 | 1.553 | 3.7129 | 41.141.1 | 0.932 | 1.344 | 72.772.7 | 1.448 | 0.26 | 1.554 | 0.311 | 1.552 | 2.484 | 1.241 | 2.588 | 01 | 0.12 | 7.9277 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 2.37 | 1236 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 1.75 | 00 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | 2.37 | 1.34 | 1.75 | 00 | 00 | 0.31 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 7 | 1 | 12.789 | 19.9139 | 2.618 | 5.337 | 48.648.6 | 1.913 | 5.639 | 33.333.3 | 214 | 2.618 | 77.877.8 | 3.625 | 0.32 | 3.927 | 17 | 1.39 | 1.611 | 214 | 2.719 | 0.11 | 0.11 | 14.199 | ||||
| 4 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 47 | 11 | 4.3293 | 13.8796 | 0.743 | 1.388 | 58.848.9 | 0.756 | 2.8147 | 24.438.1 | 0.739 | 1.155 | 65.970.9 | 0.451 | 0.58 | 159 | 0.613 | 1.661 | 1.896 | 0.748 | 1.297 | 01 | 02 | 3.1298 | ||||
| Összesítés | 54 | 12 | 6382 | 15935 | 1.161 | 2.1125 | 53.648.8 | 0.969 | 3.4186 | 27.337.1 | 153 | 1.473 | 70.372.6 | 1.176 | 0.510 | 1.686 | 0.720 | 1.570 | 1.7107 | 162 | 1.5116 | 02 | 03 | 5.3397 | ||||||