| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 2 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 2 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 8 | 40 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 8 | 100 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 12 | 4 | 0 | 0 | 16 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 1 | 0 | 2 | 10 | 74.38 | 109.77 | -35.39 | 33.33 | 0 | 17.39 | 4 | 0.5 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 62/107 | 57.9% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/8 | 25% |
| • Közeli 2 pontos közép | 6/19 | 31.6% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 3/8 | 37.5% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 3/7 | 42.9% |
| • Távoli 2 pontos közép | 3/7 | 42.9% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal | 17/39 | 43.6% |
| • 3 pontos közép | 7/22 | 31.8% |
| • 3 pontos jobb | 15/32 | 46.9% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/4 | 25% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5480 | 2026. 04. 22. |
|
MVM-OSE Lions | 98 –89 | 2 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 23 | 19 | 19.7452 | 31.5725 | 3.581 | 6.9159 | 50.950.9 | 1.841 | 4.398 | 41.841.8 | 7.3167 | 8.3191 | 87.487.4 | 370 | 0.716 | 3.786 | 1.637 | 3.479 | 2.354 | 8183 | 6.2143 | 0.12 | 0.613 | 28.9665 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 23 | 19 | 19.7452 | 31.5725 | 3.581 | 6.9159 | 50.950.9 | 1.841 | 4.398 | 41.841.8 | 7.3167 | 8.3191 | 87.487.4 | 370 | 0.716 | 3.786 | 1.637 | 3.479 | 2.354 | 8183 | 6.2143 | 0.12 | 0.613 | 28.9665 | ||||
| Összesítés | 23 | 19 | 19.7452 | 31.5725 | 3.581 | 6.9159 | 50.950.9 | 1.841 | 4.398 | 41.841.8 | 7.3167 | 8.3191 | 87.487.4 | 370 | 0.716 | 3.786 | 1.637 | 3.479 | 2.354 | 8183 | 6.2143 | 0.12 | 0.613 | 28.9665 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NBI. A, Play-out | 1 | 0 | 22 | 1010 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 33 | 11 | 00 | 00 | 44 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 1 | 0 | 22 | 1010 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 33 | 11 | 00 | 00 | 44 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 22 | 1010 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 33 | 11 | 00 | 00 | 44 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 24 | 19 | 18.9454 | 30.6735 | 3.481 | 6.7160 | 50.650.6 | 1.741 | 4.199 | 41.441.4 | 7169 | 8193 | 87.687.6 | 2.970 | 0.716 | 3.686 | 1.638 | 3.380 | 2.354 | 7.8186 | 6144 | 0.12 | 0.513 | 27.9669 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 24 | 19 | 18.9454 | 30.6735 | 3.481 | 6.7160 | 50.650.6 | 1.741 | 4.199 | 41.441.4 | 7169 | 8193 | 87.687.6 | 2.970 | 0.716 | 3.686 | 1.638 | 3.380 | 2.354 | 7.8186 | 6144 | 0.12 | 0.513 | 27.9669 | ||||
| Összesítés | 24 | 19 | 18.9454 | 30.6735 | 3.481 | 6.7160 | 50.650.6 | 1.741 | 4.199 | 41.441.4 | 7169 | 8193 | 87.687.6 | 2.970 | 0.716 | 3.686 | 1.638 | 3.380 | 2.354 | 7.8186 | 6144 | 0.12 | 0.513 | 27.9669 | ||||||