| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 0 | 1.5 | 6.4 | 0.6 | 1.1 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0.5 | 50 | 0.6 | 0.3 | 0.9 | 0.1 | 0.3 | 1.4 | 0.3 | 0 | 0 | 0.1 | 1.8 | |||||||||
| Total | 8 | 0 | 12 | 51 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 5 | 2 | 7 | 1 | 2 | 11 | 2 | 0 | 0 | 1 | 14 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 0 | 9.4 | 40 | 3.9 | 7.1 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 1.6 | 3.1 | 50 | 3.9 | 1.6 | 5.5 | 0.8 | 1.6 | 8.6 | 1.6 | 0 | 0 | 0.8 | 11 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 8 | 0 | 12 | 49 | 102.09 | 112.02 | -9.93 | 54.55 | 55.56 | 12.75 | 13 | 0.92 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 8/14 | 57.1% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 04. 17. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 82 –93 | 4 | 12 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 5475 | 2026. 04. 22. |
|
NKA Universitas Pécs | 87 –75 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | ||||
| 5476 | 2026. 04. 25. |
|
MVM-OSE Lions | 93 –87 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 5477 | 2026. 04. 29. |
|
Körmend | 105 –86 | 2 | 2 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 5479 | 2026. 05. 08. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 94 –78 | 1 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 5480 | 2026. 05. 13. |
|
NKA Universitas Pécs | 92 –81 | 3 | 4 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 5481 | 2026. 05. 16. |
|
MVM-OSE Lions | 91 –89 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 5482 | 2026. 05. 20. |
|
Körmend | 101 –99 | 2 | 16 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
PE Veszprém | Férfi NB I. B Piros | 12 | 0 | 00 | 3.846 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.67 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 0.34 | 00 | 0.34 | 0.22 | 0.34 | 0.34 | 0.22 | 0.11 | 00 | 00 | -0.4-5 | |||
| 2021/2022 |
|
Veszprém | Férfi NB I. B Piros | 6 | 17 | 9.255 | 31.3188 | 1.811 | 318 | 61.161.1 | 1.710 | 5.533 | 30.330.3 | 0.53 | 16 | 5050 | 3.521 | 0.85 | 4.326 | 0.53 | 1.38 | 2.817 | 0.74 | 16 | 0.53 | 00 | 9.356 | |||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 18 | 1 | 3.767 | 12.5225 | 0.814 | 1.426 | 53.953.9 | 0.48 | 2.137 | 21.621.6 | 0.815 | 1.119 | 78.978.9 | 1.120 | 0.713 | 1.833 | 0.36 | 0.713 | 0.712 | 118 | 0.36 | 0.12 | 0.11 | 4.174 | |||
| 2024/2025 |
|
Salgótarjáni KSE | Férfi NB I. B Piros | 7 | 0 | 2.719 | 8.761 | 0.43 | 17 | 42.942.9 | 0.43 | 1.712 | 2525 | 0.64 | 1.410 | 4040 | 1.39 | 0.75 | 214 | 0.43 | 0.75 | 0.96 | 17 | 0.32 | 0.11 | 0.11 | 3.122 | |||
| 2024/2025 |
|
PE Veszprém | Férfi NB I. B Piros | 7 | 1 | 2.719 | 8.761 | 0.43 | 17 | 42.942.9 | 0.43 | 1.712 | 2525 | 0.64 | 1.410 | 4040 | 1.39 | 0.75 | 214 | 0.43 | 0.75 | 0.96 | 17 | 0.32 | 0.11 | 0.11 | 3.122 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 7 | 0 | 2.719 | 8.761 | 0.43 | 17 | 42.942.9 | 0.43 | 1.712 | 2525 | 0.64 | 1.410 | 4040 | 1.39 | 0.75 | 214 | 0.43 | 0.75 | 0.96 | 17 | 0.32 | 0.11 | 0.11 | 3.122 | |||
| 2025/2026 |
|
EBH-Salgótarján | Férfi NB I. B Piros | 16 | 7 | 13.2211 | 25.7411 | 3.251 | 6.8109 | 46.846.8 | 1.118 | 4.165 | 27.727.7 | 3.455 | 4.775 | 73.373.3 | 5.486 | 0.813 | 6.299 | 0.813 | 2.844 | 1.829 | 3.861 | 232 | 0.58 | 0.711 | 15.9255 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A csoport | 5 | 0 | 1.68 | 11.457 | 0.63 | 15 | 6060 | 00 | 0.42 | 00 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 1.47 | 0.63 | 210 | 0.21 | 0.42 | 1.47 | 0.84 | 0.42 | 00 | 00 | 3.417 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 721 | 16.349 | 13 | 3.310 | 3030 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 412 | 4.714 | 85.785.7 | 1.75 | 2.37 | 412 | 13 | 1.34 | 2.37 | 39 | 2.78 | 00 | 0.31 | 12.337 | |||
| 3 szezon |
|
PE Veszprém | 25 | 18 | 474 | 14.6295 | 0.814 | 1.426 | 55.453.9 | 0.713 | 2.652 | 26.925 | 0.47 | 0.918 | 41.338.9 | 1.734 | 0.510 | 2.244 | 0.48 | 0.817 | 1.327 | 0.613 | 0.59 | 0.24 | 01 | 473 | ||||
| 2 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 25 | 1 | 3.286 | 10.6286 | 0.617 | 1.233 | 49.451.5 | 0.411 | 1.949 | 23.222.4 | 0.719 | 1.229 | 56.565.5 | 1.229 | 0.718 | 1.947 | 0.49 | 0.718 | 0.818 | 125 | 0.38 | 0.13 | 0.12 | 3.696 | ||||
| 2 szezon |
|
EBH-Salgótarján | 23 | 7 | 8230 | 17.2472 | 1.854 | 3.9116 | 46.346.6 | 0.821 | 2.977 | 26.927.3 | 259 | 3.185 | 65.569.4 | 3.395 | 0.818 | 4.1113 | 0.616 | 1.749 | 1.335 | 2.468 | 1.134 | 0.39 | 0.412 | 9.5277 | ||||
| 2 szezon |
|
ZTE KK | 8 | 0 | 4.329 | 13.9106 | 0.86 | 2.215 | 36.940 | 0.21 | 0.96 | 19.216.7 | 2.214 | 2.718 | 80.577.8 | 1.512 | 1.510 | 322 | 0.64 | 0.96 | 1.914 | 1.913 | 1.510 | 00 | 0.21 | 7.954 | ||||
| Összesítés | 81 | 26 | 4.8419 | 14.11159 | 191 | 2.1190 | 46.547.9 | 0.546 | 2.1184 | 25.525 | 1.299 | 1.9150 | 65.366 | 1.9170 | 0.856 | 2.7226 | 0.537 | 190 | 1.394 | 1.4119 | 0.861 | 0.216 | 0.216 | 6500 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
PE Veszprém | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 6 | 0 | 2.213 | 5.231 | 0.53 | 0.74 | 7575 | 0.32 | 1.59 | 22.222.2 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.74 | 0.21 | 0.85 | 0.32 | 0.21 | 1.38 | 0.53 | 0.32 | 0.21 | 00 | 2.716 | |||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 0 | 4.733 | 1177 | 0.43 | 1.39 | 33.433.4 | 1.18 | 2.115 | 53.353.3 | 0.43 | 0.75 | 60.160.1 | 1.712 | 0.75 | 2.417 | 0.11 | 0.64 | 17 | 0.64 | 0.32 | 00 | 0.32 | 5.438 | |||
| 2024/2025 |
|
Salgótarjáni KSE | Férfi NB I. B Piros - 9-13. helyért | 4 | 0 | 7.530 | 18.574 | 1.56 | 312 | 5050 | 14 | 3.313 | 30.830.8 | 1.56 | 2.39 | 66.766.7 | 2.811 | 0.31 | 312 | 1.35 | 14 | 1.87 | 1.87 | 1.87 | 0.31 | 00 | 1040 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE KK | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 0 | 1.212 | 5.151 | 0.55 | 0.99 | 55.655.6 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.55 | 0.22 | 0.77 | 0.11 | 0.22 | 1.111 | 0.22 | 00 | 00 | 0.11 | 1.414 | |||
| 1 szezon |
|
PE Veszprém | 6 | 0 | 2.213 | 5.231 | 0.53 | 0.74 | 7575 | 0.32 | 1.59 | 22.222.2 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.74 | 0.21 | 0.85 | 0.32 | 0.21 | 1.38 | 0.53 | 0.32 | 0.21 | 00 | 2.716 | ||||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 7 | 0 | 4.733 | 1177 | 0.43 | 1.39 | 33.433.4 | 1.18 | 2.115 | 53.353.3 | 0.43 | 0.75 | 60.160.1 | 1.712 | 0.75 | 2.417 | 0.11 | 0.64 | 17 | 0.64 | 0.32 | 00 | 0.32 | 5.438 | ||||
| 1 szezon |
|
Salgótarjáni KSE | 4 | 0 | 7.530 | 18.574 | 1.56 | 312 | 5050 | 14 | 3.313 | 30.830.8 | 1.56 | 2.39 | 66.766.7 | 2.811 | 0.31 | 312 | 1.35 | 14 | 1.87 | 1.87 | 1.87 | 0.31 | 00 | 1040 | ||||
| 1 szezon |
|
ZTE KK | 10 | 0 | 1.212 | 5.151 | 0.55 | 0.99 | 55.655.6 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.55 | 0.22 | 0.77 | 0.11 | 0.22 | 1.111 | 0.22 | 00 | 00 | 0.11 | 1.414 | ||||
| Összesítés | 27 | 0 | 3.988 | 9.9233 | 0.717 | 1.534 | 5050 | 0.614 | 1.737 | 35.937.8 | 0.612 | 0.920 | 62.160 | 1.432 | 0.39 | 1.741 | 0.59 | 0.511 | 1.333 | 0.816 | 0.611 | 0.12 | 0.13 | 4.9108 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
PE Veszprém | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 18 | 0 | 0.713 | 4.377 | 0.23 | 0.35 | 6060 | 0.12 | 0.916 | 12.512.5 | 0.11 | 0.24 | 2525 | 0.48 | 0.11 | 0.59 | 0.24 | 0.35 | 0.712 | 0.35 | 0.23 | 0.11 | 00 | 0.611 | |||
| 2021/2022 |
|
Veszprém | Férfi NB I. B Piros | 6 | 17 | 9.255 | 31.3188 | 1.811 | 318 | 61.161.1 | 1.710 | 5.533 | 30.330.3 | 0.53 | 16 | 5050 | 3.521 | 0.85 | 4.326 | 0.53 | 1.38 | 2.817 | 0.74 | 16 | 0.53 | 00 | 9.356 | |||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 25 | 1 | 4100 | 12.1302 | 0.717 | 1.435 | 48.648.6 | 0.616 | 2.152 | 30.830.8 | 0.718 | 124 | 7575 | 1.332 | 0.718 | 250 | 0.37 | 0.717 | 0.819 | 0.922 | 0.38 | 0.12 | 0.13 | 4.5112 | |||
| 2024/2025 |
|
Salgótarjáni KSE | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-13. helyért | 11 | 0 | 4.549 | 12.3135 | 0.89 | 1.719 | 47.447.4 | 0.67 | 2.325 | 2828 | 0.910 | 1.719 | 52.652.6 | 1.820 | 0.56 | 2.426 | 0.78 | 0.89 | 1.213 | 1.314 | 0.89 | 0.22 | 0.11 | 5.662 | |||
| 2024/2025 |
|
PE Veszprém | Férfi NB I. B Piros | 7 | 1 | 2.719 | 8.761 | 0.43 | 17 | 42.942.9 | 0.43 | 1.712 | 2525 | 0.64 | 1.410 | 4040 | 1.39 | 0.75 | 214 | 0.43 | 0.75 | 0.96 | 17 | 0.32 | 0.11 | 0.11 | 3.122 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 7 | 0 | 2.719 | 8.761 | 0.43 | 17 | 42.942.9 | 0.43 | 1.712 | 2525 | 0.64 | 1.410 | 4040 | 1.39 | 0.75 | 214 | 0.43 | 0.75 | 0.96 | 17 | 0.32 | 0.11 | 0.11 | 3.122 | |||
| 2025/2026 |
|
EBH-Salgótarján | Férfi NB I. B Piros | 16 | 7 | 13.2211 | 25.7411 | 3.251 | 6.8109 | 46.846.8 | 1.118 | 4.165 | 27.727.7 | 3.455 | 4.775 | 73.373.3 | 5.486 | 0.813 | 6.299 | 0.813 | 2.844 | 1.829 | 3.861 | 232 | 0.58 | 0.711 | 15.9255 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 15 | 0 | 1.320 | 7.2108 | 0.58 | 0.914 | 57.157.1 | 00 | 0.12 | 00 | 0.34 | 0.58 | 5050 | 0.812 | 0.35 | 1.117 | 0.12 | 0.34 | 1.218 | 0.46 | 0.12 | 00 | 0.11 | 2.131 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 721 | 16.349 | 13 | 3.310 | 3030 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 412 | 4.714 | 85.785.7 | 1.75 | 2.37 | 412 | 13 | 1.34 | 2.37 | 39 | 2.78 | 00 | 0.31 | 12.337 | |||
| 3 szezon |
|
PE Veszprém | 31 | 18 | 4.287 | 14.8326 | 0.817 | 1.430 | 56.856.7 | 0.715 | 2.761 | 27.224.6 | 0.48 | 0.920 | 42.540 | 1.738 | 0.511 | 2.349 | 0.410 | 0.818 | 1.535 | 0.616 | 0.511 | 0.25 | 01 | 4.489 | ||||
| 2 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 32 | 1 | 3.4119 | 10.4363 | 0.620 | 1.242 | 46.247.6 | 0.519 | 1.964 | 28.229.7 | 0.622 | 1.234 | 5464.7 | 1.341 | 0.723 | 264 | 0.410 | 0.722 | 0.825 | 0.929 | 0.310 | 0.13 | 0.14 | 3.8134 | ||||
| 2 szezon |
|
EBH-Salgótarján | 27 | 7 | 8.8260 | 19546 | 260 | 4.3128 | 46.946.9 | 0.925 | 3.290 | 27.827.8 | 2.265 | 3.294 | 67.869.1 | 3.6106 | 0.719 | 4.3125 | 0.821 | 1.853 | 1.542 | 2.575 | 1.441 | 0.310 | 0.412 | 10.8317 | ||||
| 2 szezon |
|
ZTE KK | 18 | 0 | 4.241 | 11.8157 | 0.811 | 2.124 | 35.945.8 | 0.21 | 0.76 | 22.716.7 | 2.116 | 2.622 | 8272.7 | 1.217 | 1.312 | 2.629 | 0.65 | 0.88 | 1.825 | 1.715 | 1.410 | 00 | 0.22 | 7.268 | ||||
| Összesítés | 108 | 26 | 5507 | 14.11392 | 1108 | 2.2224 | 46.648.2 | 0.660 | 2.2221 | 27.327.1 | 1.2111 | 1.9170 | 66.265.3 | 1.9202 | 0.865 | 2.7267 | 0.546 | 1101 | 1.4127 | 1.4135 | 0.972 | 0.218 | 0.219 | 6.3608 | ||||||