| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 8 | 14 | 25.1 | 2.8 | 4.5 | 61.1 | 1.5 | 4 | 37.5 | 4 | 5 | 80 | 3.9 | 0.9 | 4.8 | 1 | 1.4 | 2 | 4.3 | 1.6 | 0 | 0 | 19 | |||||||||
| Total | 8 | 8 | 112 | 201 | 22 | 36 | 61.1 | 12 | 32 | 37.5 | 32 | 40 | 80 | 31 | 7 | 38 | 8 | 11 | 16 | 34 | 13 | 0 | 0 | 152 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 8 | 22.3 | 40 | 4.4 | 7.2 | 61.1 | 2.4 | 6.4 | 37.5 | 6.4 | 8 | 80 | 6.2 | 1.4 | 7.6 | 1.6 | 2.2 | 3.2 | 6.8 | 2.6 | 0 | 0 | 30.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 8 | 8 | 112 | 201 | 116.62 | 96.64 | 19.98 | 64.37 | 58.82 | 23.33 | 98 | 1.14 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 82/123 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 4/13 | 30.8% |
| • Közeli 2 pontos közép | 7/21 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 5/12 | 41.7% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 3/5 | 60% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 4/7 | 57.1% |
| • 3 pontos bal | 28/72 | 38.9% |
| • 3 pontos közép | 10/26 | 38.5% |
| • 3 pontos jobb | 18/63 | 28.6% |
| • 3 pontos jobb sarok | 4/12 | 33.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 04. 17. |
|
ZTE KK | 82 –93 | * | 18 | 24 | 4 | 5 | 80 | 2 | 5 | 40 | 4 | 5 | 80 | 4 | 1 | 5 | 1 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 22 | |||
| 5475 | 2026. 04. 22. |
|
Szedeák | 95 –85 | * | 24 | 27 | 4 | 4 | 100 | 4 | 4 | 100 | 4 | 4 | 100 | 4 | 1 | 5 | 2 | 0 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 39 | |||
| 5476 | 2026. 04. 25. |
|
Körmend | 91 –75 | * | 8 | 23 | 1 | 7 | 14.3 | 1 | 4 | 25 | 3 | 4 | 75 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 5 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||
| 5478 | 2026. 05. 02. |
|
MVM-OSE Lions | 80 –75 | * | 6 | 29 | 1 | 4 | 25 | 0 | 6 | 0 | 4 | 5 | 80 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 5 | |||
| 5479 | 2026. 05. 08. |
|
ZTE KK | 94 –78 | * | 12 | 22 | 3 | 4 | 75 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 4 | 75 | 8 | 0 | 8 | 0 | 2 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 20 | |||
| 5480 | 2026. 05. 13. |
|
Szedeák | 63 –68 | * | 9 | 26 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 4 | 4 | 100 | 4 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 16 | |||
| 5481 | 2026. 05. 16. |
|
Körmend | 81 –77 | * | 23 | 28 | 4 | 5 | 80 | 3 | 6 | 50 | 6 | 8 | 75 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 24 | |||
| 5482 | 2026. 05. 20. |
|
NKA Universitas Pécs | 96 –93 | * | 12 | 22 | 4 | 5 | 80 | 0 | 2 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 5 | 2 | 7 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 19 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 26 | 25 | 15.5404 | 28.7745 | 3.282 | 5.7148 | 55.455.4 | 252 | 5.7148 | 35.135.1 | 3.284 | 3.899 | 84.884.8 | 5.2136 | 1.437 | 6.7173 | 0.924 | 1.230 | 253 | 3.387 | 127 | 0.37 | 0.411 | 19.8515 | |||
| 1 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 26 | 25 | 15.5404 | 28.7745 | 3.282 | 5.7148 | 55.455.4 | 252 | 5.7148 | 35.135.1 | 3.284 | 3.899 | 84.884.8 | 5.2136 | 1.437 | 6.7173 | 0.924 | 1.230 | 253 | 3.387 | 127 | 0.37 | 0.411 | 19.8515 | ||||
| Összesítés | 26 | 25 | 15.5404 | 28.7745 | 3.282 | 5.7148 | 55.455.4 | 252 | 5.7148 | 35.135.1 | 3.284 | 3.899 | 84.884.8 | 5.2136 | 1.437 | 6.7173 | 0.924 | 1.230 | 253 | 3.387 | 127 | 0.37 | 0.411 | 19.8515 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Play-out | 8 | 8 | 14112 | 25.1201 | 2.822 | 4.536 | 61.161.1 | 1.512 | 432 | 37.537.5 | 432 | 540 | 8080 | 3.931 | 0.97 | 4.838 | 18 | 1.411 | 216 | 4.334 | 1.613 | 00 | 00 | 19152 | |||
| 1 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 8 | 8 | 14112 | 25.1201 | 2.822 | 4.536 | 61.161.1 | 1.512 | 432 | 37.537.5 | 432 | 540 | 8080 | 3.931 | 0.97 | 4.838 | 18 | 1.411 | 216 | 4.334 | 1.613 | 00 | 00 | 19152 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 14112 | 25.1201 | 2.822 | 4.536 | 61.161.1 | 1.512 | 432 | 37.537.5 | 432 | 540 | 8080 | 3.931 | 0.97 | 4.838 | 18 | 1.411 | 216 | 4.334 | 1.613 | 00 | 00 | 19152 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 34 | 33 | 15.2516 | 27.8946 | 3.1104 | 5.4184 | 56.556.5 | 1.964 | 5.3180 | 35.635.6 | 3.4116 | 4.1139 | 83.583.5 | 4.9167 | 1.344 | 6.2211 | 0.932 | 1.241 | 269 | 3.6121 | 1.240 | 0.27 | 0.311 | 19.6667 | |||
| 1 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 34 | 33 | 15.2516 | 27.8946 | 3.1104 | 5.4184 | 56.556.5 | 1.964 | 5.3180 | 35.635.6 | 3.4116 | 4.1139 | 83.583.5 | 4.9167 | 1.344 | 6.2211 | 0.932 | 1.241 | 269 | 3.6121 | 1.240 | 0.27 | 0.311 | 19.6667 | ||||
| Összesítés | 34 | 33 | 15.2516 | 27.8946 | 3.1104 | 5.4184 | 56.556.5 | 1.964 | 5.3180 | 35.635.6 | 3.4116 | 4.1139 | 83.583.5 | 4.9167 | 1.344 | 6.2211 | 0.932 | 1.241 | 269 | 3.6121 | 1.240 | 0.27 | 0.311 | 19.6667 | ||||||