| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 2 | 12.3 | 23.7 | 3 | 6 | 50 | 1.3 | 5.7 | 23.5 | 2.3 | 2.7 | 87.5 | 2.3 | 0.3 | 2.7 | 1 | 1 | 3.3 | 3.7 | 5 | 0 | 1 | 16 | |||||||||
| Total | 3 | 2 | 37 | 71 | 9 | 18 | 50 | 4 | 17 | 23.5 | 7 | 8 | 87.5 | 7 | 1 | 8 | 3 | 3 | 10 | 11 | 15 | 0 | 3 | 48 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 2 | 20.8 | 40 | 5.1 | 10.1 | 50 | 2.3 | 9.6 | 23.5 | 3.9 | 4.5 | 87.5 | 3.9 | 0.6 | 4.5 | 1.7 | 1.7 | 5.6 | 6.2 | 8.5 | 0 | 1.7 | 27 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 69/109 | 63.3% |
| • Közeli 2 pontos bal | 9/14 | 64.3% |
| • Közeli 2 pontos közép | 12/26 | 46.2% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 5/16 | 31.3% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 2/3 | 66.7% |
| • Távoli 2 pontos közép | 5/14 | 35.7% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 6/15 | 40% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal | 16/42 | 38.1% |
| • 3 pontos közép | 7/18 | 38.9% |
| • 3 pontos jobb | 15/51 | 29.4% |
| • 3 pontos jobb sarok | 4/11 | 36.4% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
DEAC | 86 –57 | 13 | 25 | 3 | 5 | 60 | 1 | 6 | 16.7 | 4 | 4 | 100 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 4 | 10 | 0 | 0 | 23 | ||||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 64 –77 | * | 5 | 24 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 5 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | |||
| 3 | 2026. 02. 22. |
|
Atomerőmű SE | 92 –89 | * | 19 | 22 | 4 | 6 | 66.7 | 3 | 6 | 50 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 1 | 4 | 2 | 2 | 4 | 3 | 4 | 0 | 2 | 24 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
MVM-OSE Lions | Tippmix Férfi NB I. A | 24 | 19 | 16.6398 | 31.9766 | 4.3103 | 8.4201 | 51.251.2 | 1.434 | 4.8114 | 29.829.8 | 3.890 | 4.4106 | 84.984.9 | 2.970 | 0.717 | 3.687 | 1.535 | 2.969 | 2.868 | 6.3150 | 3.891 | 01 | 0.819 | 20.8499 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 24 | 17 | 15.4369 | 25.1603 | 3.277 | 5.9142 | 54.254.2 | 1.536 | 496 | 37.537.5 | 4.5107 | 5.3128 | 83.683.6 | 2.356 | 0.25 | 2.561 | 0.511 | 249 | 2.560 | 6.1147 | 495 | 00 | 0.36 | 20.3488 | |||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 24 | 19 | 16.6398 | 31.9766 | 4.3103 | 8.4201 | 51.251.2 | 1.434 | 4.8114 | 29.829.8 | 3.890 | 4.4106 | 84.984.9 | 2.970 | 0.717 | 3.687 | 1.535 | 2.969 | 2.868 | 6.3150 | 3.891 | 01 | 0.819 | 20.8499 | ||||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 24 | 17 | 15.4369 | 25.1603 | 3.277 | 5.9142 | 54.254.2 | 1.536 | 496 | 37.537.5 | 4.5107 | 5.3128 | 83.683.6 | 2.356 | 0.25 | 2.561 | 0.511 | 249 | 2.560 | 6.1147 | 495 | 00 | 0.36 | 20.3488 | ||||
| Összesítés | 48 | 36 | 16767 | 28.51369 | 3.8180 | 7.1343 | 52.552.5 | 1.570 | 4.4210 | 33.333.3 | 4.1197 | 4.9234 | 84.284.2 | 2.6126 | 0.522 | 3.1148 | 146 | 2.5118 | 2.7128 | 6.2297 | 3.9186 | 01 | 0.525 | 20.6987 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi A, Play-out | 10 | 0 | 14.7147 | 29.8298 | 3.434 | 6.363 | 5454 | 1.616 | 4.949 | 32.732.7 | 3.131 | 4.141 | 75.675.6 | 2.222 | 0.88 | 330 | 2.222 | 2.121 | 2.222 | 5.959 | 5.353 | 00 | 0.22 | 21.8218 | |||
| 2025/2026 |
|
Honvéd | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 8 | 15.5124 | 28.4227 | 4.133 | 7.459 | 55.955.9 | 1.310 | 4.334 | 29.429.4 | 3.528 | 3.629 | 96.696.6 | 1.915 | 00 | 1.915 | 0.97 | 1.310 | 2.822 | 4.838 | 4.939 | 0.11 | 0.11 | 20.4163 | |||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 10 | 0 | 14.7147 | 29.8298 | 3.434 | 6.363 | 5454 | 1.616 | 4.949 | 32.732.7 | 3.131 | 4.141 | 75.675.6 | 2.222 | 0.88 | 330 | 2.222 | 2.121 | 2.222 | 5.959 | 5.353 | 00 | 0.22 | 21.8218 | ||||
| 1 szezon |
|
Honvéd | 8 | 8 | 15.5124 | 28.4227 | 4.133 | 7.459 | 55.955.9 | 1.310 | 4.334 | 29.429.4 | 3.528 | 3.629 | 96.696.6 | 1.915 | 00 | 1.915 | 0.97 | 1.310 | 2.822 | 4.838 | 4.939 | 0.11 | 0.11 | 20.4163 | ||||
| Összesítés | 18 | 8 | 15.1271 | 29.1525 | 3.867 | 6.8122 | 5554.9 | 1.426 | 4.683 | 31.131.3 | 3.359 | 3.970 | 85.484.3 | 237 | 0.48 | 2.445 | 1.529 | 1.731 | 2.544 | 5.397 | 5.192 | 0.11 | 0.23 | 21.1381 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
MVM-OSE Lions | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 2424 | 3232 | 33 | 88 | 37.537.5 | 44 | 66 | 66.766.7 | 66 | 66 | 100100 | 11 | 11 | 22 | 11 | 33 | 44 | 77 | 00 | 00 | 11 | 2424 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 3 | 2 | 12.337 | 23.771 | 39 | 618 | 5050 | 1.34 | 5.717 | 23.523.5 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 13 | 13 | 3.310 | 3.711 | 515 | 00 | 13 | 1648 | |||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 1 | 0 | 2424 | 3232 | 33 | 88 | 37.537.5 | 44 | 66 | 66.766.7 | 66 | 66 | 100100 | 11 | 11 | 22 | 11 | 33 | 44 | 77 | 00 | 00 | 11 | 2424 | ||||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 3 | 2 | 12.337 | 23.771 | 39 | 618 | 5050 | 1.34 | 5.717 | 23.523.5 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 13 | 13 | 3.310 | 3.711 | 515 | 00 | 13 | 1648 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 18.261 | 27.8103 | 312 | 726 | 42.946.2 | 2.78 | 5.823 | 45.734.8 | 4.213 | 4.314 | 96.192.8 | 1.78 | 0.72 | 2.310 | 14 | 26 | 3.714 | 5.318 | 2.515 | 00 | 14 | 2072 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
MVM-OSE Lions | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out / Magyar Kupa, Férfi | 35 | 19 | 16.3569 | 31.31096 | 4140 | 7.8272 | 51.551.5 | 1.554 | 4.8169 | 3232 | 3.6127 | 4.4153 | 8383 | 2.793 | 0.726 | 3.4119 | 1.758 | 2.793 | 2.794 | 6.2216 | 4.1144 | 01 | 0.622 | 21.2741 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 35 | 27 | 15.1530 | 25.7901 | 3.4119 | 6.3219 | 54.354.3 | 1.450 | 4.2147 | 3434 | 4.1142 | 4.7165 | 86.186.1 | 2.278 | 0.26 | 2.484 | 0.621 | 1.862 | 2.692 | 5.6196 | 4.3149 | 01 | 0.310 | 20699 | |||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 35 | 19 | 16.3569 | 31.31096 | 4140 | 7.8272 | 51.551.5 | 1.554 | 4.8169 | 3232 | 3.6127 | 4.4153 | 8383 | 2.793 | 0.726 | 3.4119 | 1.758 | 2.793 | 2.794 | 6.2216 | 4.1144 | 01 | 0.622 | 21.2741 | ||||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 35 | 27 | 15.1530 | 25.7901 | 3.4119 | 6.3219 | 54.354.3 | 1.450 | 4.2147 | 3434 | 4.1142 | 4.7165 | 86.186.1 | 2.278 | 0.26 | 2.484 | 0.621 | 1.862 | 2.692 | 5.6196 | 4.3149 | 01 | 0.310 | 20699 | ||||
| Összesítés | 70 | 46 | 15.71099 | 28.51997 | 3.7259 | 7491 | 52.752.7 | 1.5104 | 4.5316 | 32.932.9 | 3.8269 | 4.5318 | 84.684.6 | 2.4171 | 0.532 | 2.9203 | 1.179 | 2.2155 | 2.7186 | 5.9412 | 4.2293 | 02 | 0.532 | 20.61440 | ||||||