| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 1/2 | 50% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
Alba Fehérvár | 96 –68 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 11 | 0 | 0.33 | 0.89 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.44 | 00 | 0.44 | 0.22 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.56 | |||
| 2026/2027 |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 12 | 0 | 0.13 | 0.49 | 00 | 0.12 | 00 | 01 | 0.13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.24 | 00 | 0.24 | 0.12 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 01 | 00 | 0.36 | ||||
| Összesítés | 12 | 0 | 0.13 | 0.49 | 00 | 0.12 | 00 | 01 | 0.13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.24 | 00 | 0.24 | 0.12 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 01 | 00 | 0.36 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 0 | 0.32 | 0.11 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 8 | 0 | 0.32 | 0.11 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 0.32 | 0.11 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 20 | 0 | 0.35 | 0.511 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.35 | 00 | 0.35 | 0.12 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.59 | |||
| 2026/2027 |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 21 | 0 | 0.15 | 0.311 | 01 | 0.13 | 33.333.3 | 01 | 0.13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.15 | 00 | 0.15 | 0.12 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 01 | 00 | 0.29 | ||||
| Összesítés | 21 | 0 | 0.15 | 0.311 | 01 | 0.13 | 33.333.3 | 01 | 0.13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.15 | 00 | 0.15 | 0.12 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 01 | 00 | 0.29 | ||||||