| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 1/2 | 50% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 10 | 0 | 0.66 | 110 | 0.11 | 0.33 | 33.333.3 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.22 | 00 | 00 | 0.55 | |||
| 2026/2027 |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 11 | 0 | 0.36 | 0.510 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.51 | 0.11 | 0.12 | 00 | 00 | 0.35 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 0.36 | 0.510 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.51 | 0.11 | 0.12 | 00 | 00 | 0.35 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 0 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 0.32 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 8 | 0 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 0.32 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 0.32 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 18 | 0 | 0.36 | 0.713 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.35 | 00 | 00 | 0.47 | |||
| 2026/2027 |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 19 | 0 | 0.26 | 0.413 | 01 | 0.13 | 33.333.3 | 01 | 0.13 | 33.333.3 | 01 | 0.12 | 5050 | 01 | 00 | 01 | 00 | 01 | 0.51 | 01 | 0.15 | 00 | 00 | 0.27 | ||||
| Összesítés | 19 | 0 | 0.26 | 0.413 | 01 | 0.13 | 33.333.3 | 01 | 0.13 | 33.333.3 | 01 | 0.12 | 5050 | 01 | 00 | 01 | 00 | 01 | 0.51 | 01 | 0.15 | 00 | 00 | 0.27 | ||||||