| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 4 | 0 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-2 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 7.723 | 22.367 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 39 | 412 | 7575 | 0.72 | 13 | 1.75 | 0.31 | 1.34 | 2.37 | 2.37 | 1.34 | 0.31 | 00 | 8.325 | |||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 4 | 0 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-2 | ||||
| 1 szezon |
|
Jászberényi KSE | 3 | 0 | 7.723 | 22.367 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 39 | 412 | 7575 | 0.72 | 13 | 1.75 | 0.31 | 1.34 | 2.37 | 2.37 | 1.34 | 0.31 | 00 | 8.325 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 3.823 | 11.469 | 0.74 | 1.710 | 4040 | 0.32 | 16 | 34.833.3 | 1.59 | 212 | 7575 | 0.32 | 0.53 | 0.85 | 0.21 | 0.85 | 1.27 | 1.27 | 0.74 | 0.21 | 00 | 3.923 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Honvéd | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 2 | 0 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Honvéd | 2 | 0 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 6 | 0 | 00 | 0.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-2 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 7.723 | 22.367 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 39 | 412 | 7575 | 0.72 | 13 | 1.75 | 0.31 | 1.34 | 2.37 | 2.37 | 1.34 | 0.31 | 00 | 8.325 | |||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 6 | 0 | 00 | 0.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-2 | ||||
| 1 szezon |
|
Jászberényi KSE | 3 | 0 | 7.723 | 22.367 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 39 | 412 | 7575 | 0.72 | 13 | 1.75 | 0.31 | 1.34 | 2.37 | 2.37 | 1.34 | 0.31 | 00 | 8.325 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 3.823 | 11.470 | 0.74 | 1.710 | 4040 | 0.32 | 0.96 | 36.433.3 | 1.59 | 212 | 7575 | 0.32 | 0.53 | 0.85 | 0.21 | 0.75 | 1.27 | 1.27 | 0.74 | 0.21 | 00 | 423 | ||||||