| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 1 | 5 | 18.7 | 0 | 0.3 | 0 | 1.3 | 3.7 | 36.4 | 1 | 1.3 | 75 | 0.7 | 0.3 | 1 | 0 | 1 | 2.7 | 2.3 | 0.7 | 0 | 0 | 5 | |||||||||
| Total | 3 | 1 | 15 | 56 | 0 | 1 | 0 | 4 | 11 | 36.4 | 3 | 4 | 75 | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 8 | 7 | 2 | 0 | 0 | 15 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 1 | 10.7 | 40 | 0 | 0.7 | 0 | 2.9 | 7.9 | 36.4 | 2.1 | 2.9 | 75 | 1.4 | 0.7 | 2.1 | 0 | 2.1 | 5.7 | 5 | 1.4 | 0 | 0 | 10.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 27/44 | 61.4% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/5 | 40% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos bal sarok | 20/35 | 57.1% |
| • 3 pontos bal | 19/40 | 47.5% |
| • 3 pontos közép | 2/5 | 40% |
| • 3 pontos jobb | 22/50 | 44% |
| • 3 pontos jobb sarok | 12/22 | 54.5% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
Kaposvári KK | 92 –86 | * | 3 | 14 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 64 –77 | 5 | 18 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 3 | 2026. 02. 22. |
|
Szolnoki Olajbányász | 69 –66 | 7 | 24 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 28.6 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 26 | 7 | 9.3243 | 19.1497 | 0.822 | 1.642 | 52.452.4 | 2.256 | 4.4114 | 49.149.1 | 1.231 | 1.334 | 91.191.1 | 1.743 | 0.410 | 253 | 0.39 | 0.616 | 251 | 1.230 | 1.128 | 00 | 0.37 | 10.2266 | |||
| 2026/2027 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 9.328 | 2266 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 26 | 412 | 5050 | 1.34 | 1.34 | 100100 | 2.37 | 00 | 2.37 | 0.31 | 0.31 | 1.34 | 1.34 | 1.75 | 00 | 0.72 | 11.334 | |||
| 2 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 29 | 10 | 9.3271 | 20.6563 | 0.925 | 249 | 46.851 | 2.162 | 4.2126 | 49.549.2 | 1.335 | 1.338 | 95.692.1 | 250 | 0.210 | 2.260 | 0.310 | 0.517 | 1.655 | 1.234 | 1.433 | 00 | 0.59 | 10.8300 | ||||
| Összesítés | 29 | 10 | 9.3271 | 20.6563 | 0.925 | 249 | 46.851 | 2.162 | 4.2126 | 49.549.2 | 1.335 | 1.338 | 95.692.1 | 250 | 0.210 | 2.260 | 0.310 | 0.517 | 1.655 | 1.234 | 1.433 | 00 | 0.59 | 10.8300 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco KC Szombathely | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 0 | 8.796 | 17.5192 | 0.78 | 1.314 | 57.157.1 | 1.719 | 3.538 | 5050 | 2.123 | 2.527 | 85.285.2 | 1.415 | 0.11 | 1.516 | 0.56 | 0.910 | 1.517 | 1.719 | 1.112 | 00 | 0.11 | 10110 | |||
| 1 szezon |
|
Falco KC Szombathely | 11 | 0 | 8.796 | 17.5192 | 0.78 | 1.314 | 57.157.1 | 1.719 | 3.538 | 5050 | 2.123 | 2.527 | 85.285.2 | 1.415 | 0.11 | 1.516 | 0.56 | 0.910 | 1.517 | 1.719 | 1.112 | 00 | 0.11 | 10110 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 8.796 | 17.5192 | 0.78 | 1.314 | 57.157.1 | 1.719 | 3.538 | 5050 | 2.123 | 2.527 | 85.285.2 | 1.415 | 0.11 | 1.516 | 0.56 | 0.910 | 1.517 | 1.719 | 1.112 | 00 | 0.11 | 10110 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 3 | 1 | 515 | 18.756 | 00 | 0.31 | 00 | 1.34 | 3.711 | 36.436.4 | 13 | 1.34 | 7575 | 0.72 | 0.31 | 13 | 00 | 13 | 2.78 | 2.37 | 0.72 | 00 | 00 | 515 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 3 | 1 | 515 | 18.756 | 00 | 0.31 | 00 | 1.34 | 3.711 | 36.436.4 | 13 | 1.34 | 7575 | 0.72 | 0.31 | 13 | 00 | 13 | 2.78 | 2.37 | 0.72 | 00 | 00 | 515 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 515 | 18.756 | 00 | 0.31 | 00 | 1.34 | 3.711 | 36.436.4 | 13 | 1.34 | 7575 | 0.72 | 0.31 | 13 | 00 | 13 | 2.78 | 2.37 | 0.72 | 00 | 00 | 515 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 40 | 8 | 8.8354 | 18.6745 | 0.730 | 1.457 | 52.652.6 | 279 | 4.1163 | 48.548.5 | 1.457 | 1.665 | 87.787.7 | 1.560 | 0.312 | 1.872 | 0.415 | 0.729 | 1.976 | 1.456 | 1.142 | 00 | 0.28 | 9.8391 | |||
| 2026/2027 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 9.328 | 2266 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 26 | 412 | 5050 | 1.34 | 1.34 | 100100 | 2.37 | 00 | 2.37 | 0.31 | 0.31 | 1.34 | 1.34 | 1.75 | 00 | 0.72 | 11.334 | |||
| 2 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 43 | 11 | 9.1382 | 20.3811 | 0.933 | 1.964 | 46.651.6 | 285 | 4175 | 49.248.6 | 1.461 | 1.569 | 93.288.4 | 1.967 | 0.212 | 2.179 | 0.416 | 0.530 | 1.680 | 1.460 | 1.447 | 00 | 0.410 | 10.6425 | ||||
| Összesítés | 43 | 11 | 9.1382 | 20.3811 | 0.933 | 1.964 | 46.651.6 | 285 | 4175 | 49.248.6 | 1.461 | 1.569 | 93.288.4 | 1.967 | 0.212 | 2.179 | 0.416 | 0.530 | 1.680 | 1.460 | 1.447 | 00 | 0.410 | 10.6425 | ||||||