| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 1/3 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Atomerőmű SE U23 | Férfi NB I. B Zöld | 17 | 2 | 2.543 | 7.6130 | 0.46 | 0.814 | 42.842.8 | 0.59 | 2.237 | 24.324.3 | 0.24 | 0.47 | 5757 | 117 | 0.47 | 1.424 | 0.46 | 0.35 | 0.916 | 0.24 | 0.46 | 00 | 00 | 2.339 | |||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 19 | 0 | 0.12 | 0.815 | 0.11 | 0.23 | 33.533.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0-0 | |||
| 2026/2027 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 0.72 | 2.37 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE U23 | 17 | 2 | 2.543 | 7.6130 | 0.46 | 0.814 | 42.842.8 | 0.59 | 2.237 | 24.324.3 | 0.24 | 0.47 | 5757 | 117 | 0.47 | 1.424 | 0.46 | 0.35 | 0.916 | 0.24 | 0.46 | 00 | 00 | 2.339 | ||||
| 2 szezon |
|
Atomerőmű SE | 22 | 0 | 0.44 | 1.622 | 0.22 | 0.24 | 78.650.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 01 | 01 | 00 | 0.22 | 0.53 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.21 | ||||
| Összesítés | 39 | 2 | 1.147 | 3.6152 | 0.28 | 0.418 | 56.244.5 | 0.29 | 0.737 | 24.324.3 | 0.14 | 0.17 | 5757 | 0.317 | 0.28 | 0.525 | 0.16 | 0.27 | 0.619 | 0.14 | 0.16 | 00 | 02 | 0.940 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Atomerőmű SE U23 | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE U23 | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Atomerőmű SE U23 | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 18 | 2 | 2.443 | 7.2130 | 0.36 | 0.814 | 42.842.8 | 0.59 | 2.137 | 24.324.3 | 0.24 | 0.47 | 5757 | 0.917 | 0.47 | 1.324 | 0.36 | 0.35 | 0.916 | 0.24 | 0.36 | 00 | 00 | 2.239 | |||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 20 | 0 | 0.12 | 0.715 | 0.11 | 0.23 | 33.533.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 0.72 | 2.37 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE U23 | 18 | 2 | 2.443 | 7.2130 | 0.36 | 0.814 | 42.842.8 | 0.59 | 2.137 | 24.324.3 | 0.24 | 0.47 | 5757 | 0.917 | 0.47 | 1.324 | 0.36 | 0.35 | 0.916 | 0.24 | 0.36 | 00 | 00 | 2.239 | ||||
| 2 szezon |
|
Atomerőmű SE | 23 | 0 | 0.44 | 1.522 | 0.22 | 0.24 | 79.450.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 01 | 01 | 00 | 0.22 | 0.53 | 00 | 00 | 00 | 02 | 0.21 | ||||
| Összesítés | 41 | 2 | 1.147 | 3.4152 | 0.28 | 0.418 | 56.844.5 | 0.29 | 0.737 | 24.324.3 | 0.14 | 0.17 | 5757 | 0.317 | 0.18 | 0.525 | 0.16 | 0.27 | 0.619 | 0.14 | 0.16 | 00 | 02 | 0.840 | ||||||