| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 19/38 | 50% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 3/8 | 37.5% |
| • 3 pontos közép | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 2/6 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 2 | 0 | 00 | 4.59 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 7 | 0 | 17 | 5.438 | 0.32 | 0.43 | 66.766.7 | 00 | 0.96 | 00 | 0.43 | 1.18 | 37.537.5 | 0.64 | 0.43 | 17 | 0.11 | 0.64 | 1.410 | 1.18 | 0.75 | 0.11 | 00 | 1.913 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 25 | 19 | 9.6239 | 22549 | 3.281 | 6.1152 | 53.353.3 | 0.38 | 2.256 | 14.314.3 | 2.153 | 4100 | 5353 | 1.948 | 125 | 2.973 | 1.639 | 1.435 | 2.768 | 3.691 | 375 | 0.25 | 0.411 | 12.8321 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 25 | 0 | 1.229 | 4.2106 | 0.37 | 0.717 | 41.241.2 | 0.13 | 0.49 | 33.333.3 | 0.26 | 0.512 | 5050 | 0.38 | 0.25 | 0.513 | 0.24 | 0.37 | 0.512 | 0.49 | 0.718 | 01 | 0.24 | 1.845 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 1 | 0 | 66 | 1717 | 22 | 44 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 22 | 44 | 5050 | 22 | 00 | 22 | 22 | 00 | 22 | 33 | 44 | 00 | 00 | 1111 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 39 | 10.732 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 00 | 0.72 | 00 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.31 | 26 | 26 | 13 | 0.72 | 00 | 00 | 26 | |||
| 4 szezon |
|
DEAC U23 | 35 | 19 | 4.1252 | 12.2613 | 1.485 | 2.6159 | 52.653.5 | 0.18 | 1.364 | 6.312.5 | 1.158 | 2.3112 | 49.851.8 | 1.456 | 0.428 | 1.784 | 1.143 | 0.942 | 1.781 | 1.9102 | 2.185 | 0.16 | 0.111 | 6.5346 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 28 | 0 | 2.138 | 7.5138 | 0.811 | 1.222 | 68.750 | 0.13 | 0.511 | 11.727.3 | 0.37 | 0.715 | 38.746.7 | 0.510 | 0.15 | 0.615 | 0.25 | 1.113 | 1.218 | 0.712 | 0.720 | 01 | 0.14 | 1.951 | ||||
| Összesítés | 63 | 19 | 3.5290 | 10.6751 | 1.296 | 2.1181 | 55.553 | 0.111 | 175 | 7.214.7 | 0.965 | 1.8127 | 48.251.2 | 1.166 | 0.333 | 1.499 | 0.848 | 155 | 1.599 | 1.5114 | 1.6105 | 0.17 | 0.115 | 5397 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 1 | 1 | 2626 | 3131 | 22 | 66 | 33.333.3 | 55 | 1111 | 45.545.5 | 77 | 1010 | 7070 | 33 | 22 | 55 | 33 | 55 | 22 | 88 | 55 | 11 | 00 | 3030 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 2 | 0 | 24 | 1326 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 1.53 | 24 | 0.51 | 2.55 | 00 | 00 | 48 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 10 | 1 | 3.838 | 13.2132 | 1.212 | 2.525 | 4848 | 0.44 | 110 | 4040 | 0.22 | 0.77 | 28.628.6 | 1.414 | 0.66 | 220 | 0.77 | 0.99 | 1.919 | 1.212 | 1.616 | 0.11 | 0.33 | 6.161 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC U23 | 3 | 1 | 1430 | 2257 | 12 | 3.37 | 30.828.6 | 2.86 | 613 | 45.846.2 | 3.88 | 5.512 | 68.266.7 | 25 | 1.33 | 3.38 | 1.84 | 3.38 | 26 | 4.39 | 3.810 | 0.51 | 00 | 1738 | ||||
| 1 szezon |
|
DEAC | 10 | 1 | 3.838 | 13.2132 | 1.212 | 2.525 | 4848 | 0.44 | 110 | 4040 | 0.22 | 0.77 | 28.628.6 | 1.414 | 0.66 | 220 | 0.77 | 0.99 | 1.919 | 1.212 | 1.616 | 0.11 | 0.33 | 6.161 | ||||
| Összesítés | 13 | 2 | 10.668 | 19.1189 | 1.114 | 332 | 35.643.8 | 210 | 4.323 | 45.443.5 | 2.610 | 3.919 | 65.852.6 | 1.819 | 19 | 2.828 | 1.411 | 2.517 | 225 | 3.221 | 326 | 0.42 | 0.13 | 13.499 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 3 | 1 | 8.726 | 13.340 | 0.72 | 26 | 33.333.3 | 1.75 | 3.711 | 45.545.5 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 1.34 | 2.78 | 13 | 2.78 | 26 | 0.31 | 00 | 10.331 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 9 | 0 | 1.211 | 7.164 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.11 | 0.98 | 12.512.5 | 0.44 | 1.110 | 4040 | 0.76 | 0.44 | 1.110 | 0.22 | 0.87 | 1.614 | 19 | 1.110 | 0.11 | 00 | 2.321 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 25 | 19 | 9.6239 | 22549 | 3.281 | 6.1152 | 53.353.3 | 0.38 | 2.256 | 14.314.3 | 2.153 | 4100 | 5353 | 1.948 | 125 | 2.973 | 1.639 | 1.435 | 2.768 | 3.691 | 375 | 0.25 | 0.411 | 12.8321 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 35 | 1 | 1.967 | 6.8238 | 0.519 | 1.242 | 45.245.2 | 0.27 | 0.519 | 36.836.8 | 0.28 | 0.519 | 42.142.1 | 0.622 | 0.311 | 0.933 | 0.311 | 0.516 | 0.931 | 0.621 | 134 | 0.12 | 0.27 | 3106 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 1 | 0 | 66 | 1717 | 22 | 44 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 22 | 44 | 5050 | 22 | 00 | 22 | 22 | 00 | 22 | 33 | 44 | 00 | 00 | 1111 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 39 | 10.732 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 00 | 0.72 | 00 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.31 | 26 | 26 | 13 | 0.72 | 00 | 00 | 26 | |||
| 4 szezon |
|
DEAC U23 | 38 | 20 | 6.4282 | 14.9670 | 1.587 | 3.1166 | 48.952.4 | 0.514 | 2.277 | 23.918.2 | 1.766 | 3.1124 | 55.453.2 | 1.661 | 0.531 | 2.192 | 1.347 | 1.250 | 1.887 | 2.6111 | 2.595 | 0.27 | 0.111 | 9.1384 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 38 | 1 | 2.576 | 8.7270 | 0.923 | 1.447 | 65.448.9 | 0.17 | 0.621 | 16.533.3 | 0.39 | 0.822 | 36.440.9 | 0.624 | 0.211 | 0.835 | 0.312 | 1.222 | 1.437 | 0.824 | 0.836 | 02 | 0.17 | 2.5112 | ||||
| Összesítés | 76 | 21 | 5.1358 | 12.8940 | 1.3110 | 2.6213 | 5251.6 | 0.421 | 1.798 | 2321.4 | 1.275 | 2.3146 | 53.351.4 | 1.385 | 0.442 | 1.7127 | 159 | 1.272 | 1.7124 | 2135 | 2131 | 0.19 | 0.118 | 6.9496 | ||||||