| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 1 | 6 | 15 | 0.5 | 1.5 | 33.3 | 1 | 2.5 | 40 | 2 | 2.5 | 80 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1.5 | 2.5 | 1.5 | 4 | 0 | 0.5 | 11 | |||||||||
| Total | 2 | 1 | 12 | 30 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 5 | 40 | 4 | 5 | 80 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 5 | 3 | 8 | 0 | 1 | 22 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 1 | 16 | 40 | 1.3 | 4 | 33.3 | 2.7 | 6.7 | 40 | 5.3 | 6.7 | 80 | 2.7 | 2.7 | 5.3 | 5.3 | 4 | 6.7 | 4 | 10.7 | 0 | 1.3 | 29.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 25/55 | 45.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 3/6 | 50% |
| • 3 pontos bal | 9/28 | 32.1% |
| • 3 pontos közép | 4/13 | 30.8% |
| • 3 pontos jobb | 11/25 | 44% |
| • 3 pontos jobb sarok | 4/7 | 57.1% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Szolnoki Olajbányász | 79 –74 | * | 7 | 21 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 15 | |||
| 3 | 2026. 02. 22. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 92 –89 | 5 | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 7 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 10 | 7 | 770 | 18.1181 | 1.515 | 3.434 | 44.144.1 | 1.111 | 3.434 | 32.432.4 | 0.77 | 0.88 | 87.587.5 | 1.515 | 00 | 1.515 | 1.414 | 1.919 | 1.717 | 1.313 | 4.343 | 00 | 0.33 | 9.393 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 10 | 7 | 770 | 18.1181 | 1.515 | 3.434 | 44.144.1 | 1.111 | 3.434 | 32.432.4 | 0.77 | 0.88 | 87.587.5 | 1.515 | 00 | 1.515 | 1.414 | 1.919 | 1.717 | 1.313 | 4.343 | 00 | 0.33 | 9.393 | ||||
| Összesítés | 10 | 7 | 770 | 18.1181 | 1.515 | 3.434 | 44.144.1 | 1.111 | 3.434 | 32.432.4 | 0.77 | 0.88 | 87.587.5 | 1.515 | 00 | 1.515 | 1.414 | 1.919 | 1.717 | 1.313 | 4.343 | 00 | 0.33 | 9.393 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 10 | 8 | 10.5105 | 23.4234 | 1.111 | 2.727 | 40.740.7 | 220 | 4.545 | 44.444.4 | 2.323 | 2.828 | 82.182.1 | 1.313 | 0.33 | 1.616 | 0.77 | 1.313 | 1.414 | 3.535 | 5.353 | 00 | 0.55 | 15.7157 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 10 | 8 | 10.5105 | 23.4234 | 1.111 | 2.727 | 40.740.7 | 220 | 4.545 | 44.444.4 | 2.323 | 2.828 | 82.182.1 | 1.313 | 0.33 | 1.616 | 0.77 | 1.313 | 1.414 | 3.535 | 5.353 | 00 | 0.55 | 15.7157 | ||||
| Összesítés | 10 | 8 | 10.5105 | 23.4234 | 1.111 | 2.727 | 40.740.7 | 220 | 4.545 | 44.444.4 | 2.323 | 2.828 | 82.182.1 | 1.313 | 0.33 | 1.616 | 0.77 | 1.313 | 1.414 | 3.535 | 5.353 | 00 | 0.55 | 15.7157 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 2 | 1 | 612 | 1530 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 2.55 | 4040 | 24 | 2.55 | 8080 | 12 | 12 | 24 | 24 | 1.53 | 2.55 | 1.53 | 48 | 00 | 0.51 | 1122 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 2 | 1 | 612 | 1530 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 2.55 | 4040 | 24 | 2.55 | 8080 | 12 | 12 | 24 | 24 | 1.53 | 2.55 | 1.53 | 48 | 00 | 0.51 | 1122 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 612 | 1530 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 2.55 | 4040 | 24 | 2.55 | 8080 | 12 | 12 | 24 | 24 | 1.53 | 2.55 | 1.53 | 48 | 00 | 0.51 | 1122 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 22 | 16 | 8.5187 | 20.2445 | 1.227 | 2.964 | 42.242.2 | 1.533 | 3.884 | 39.339.3 | 1.534 | 1.941 | 82.982.9 | 1.430 | 0.25 | 1.635 | 1.125 | 1.635 | 1.636 | 2.351 | 4.7104 | 00 | 0.49 | 12.4272 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 22 | 16 | 8.5187 | 20.2445 | 1.227 | 2.964 | 42.242.2 | 1.533 | 3.884 | 39.339.3 | 1.534 | 1.941 | 82.982.9 | 1.430 | 0.25 | 1.635 | 1.125 | 1.635 | 1.636 | 2.351 | 4.7104 | 00 | 0.49 | 12.4272 | ||||
| Összesítés | 22 | 16 | 8.5187 | 20.2445 | 1.227 | 2.964 | 42.242.2 | 1.533 | 3.884 | 39.339.3 | 1.534 | 1.941 | 82.982.9 | 1.430 | 0.25 | 1.635 | 1.125 | 1.635 | 1.636 | 2.351 | 4.7104 | 00 | 0.49 | 12.4272 | ||||||