| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 1 | 10.3 | 18.3 | 1.3 | 3.7 | 36.4 | 1.7 | 5.3 | 31.3 | 2.7 | 2.7 | 100 | 3 | 0.7 | 3.7 | 0.3 | 0.7 | 2 | 1.3 | 0.7 | 0 | 1 | 9.7 | |||||||||
| Total | 3 | 1 | 31 | 55 | 4 | 11 | 36.4 | 5 | 16 | 31.3 | 8 | 8 | 100 | 9 | 2 | 11 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 0 | 3 | 29 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 1 | 22.5 | 40 | 2.9 | 8 | 36.4 | 3.6 | 11.6 | 31.3 | 5.8 | 5.8 | 100 | 6.5 | 1.5 | 8 | 0.7 | 1.5 | 4.4 | 2.9 | 1.5 | 0 | 2.2 | 21.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 70/93 | 75.3% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/4 | 50% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/6 | 16.7% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/4 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 5/14 | 35.7% |
| • 3 pontos bal | 8/21 | 38.1% |
| • 3 pontos közép | 17/31 | 54.8% |
| • 3 pontos jobb | 13/28 | 46.4% |
| • 3 pontos jobb sarok | 3/11 | 27.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
Kaposvári KK | 92 –86 | 19 | 26 | 4 | 7 | 57.1 | 3 | 8 | 37.5 | 2 | 2 | 100 | 5 | 1 | 6 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 21 | ||||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 64 –77 | * | 9 | 17 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 6 | 6 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | |||
| 3 | 2026. 02. 22. |
|
Szolnoki Olajbányász | 69 –66 | 3 | 12 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 9 | 11 | 13117 | 22.6203 | 2.623 | 3.834 | 67.767.7 | 2.119 | 4.641 | 46.346.3 | 1.614 | 2.119 | 73.773.7 | 3.431 | 0.87 | 4.238 | 0.98 | 1.614 | 2.926 | 1.715 | 0.98 | 0.76 | 0.44 | 15.6140 | |||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 9 | 5 | 13117 | 22.6203 | 2.623 | 3.834 | 67.767.7 | 2.119 | 4.641 | 46.346.3 | 1.614 | 2.119 | 73.773.7 | 3.431 | 0.87 | 4.238 | 0.98 | 1.614 | 2.926 | 1.715 | 0.98 | 0.76 | 0.44 | 15.6140 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 9 | 11 | 13117 | 22.6203 | 2.623 | 3.834 | 67.767.7 | 2.119 | 4.641 | 46.346.3 | 1.614 | 2.119 | 73.773.7 | 3.431 | 0.87 | 4.238 | 0.98 | 1.614 | 2.926 | 1.715 | 0.98 | 0.76 | 0.44 | 15.6140 | ||||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 9 | 5 | 13117 | 22.6203 | 2.623 | 3.834 | 67.767.7 | 2.119 | 4.641 | 46.346.3 | 1.614 | 2.119 | 73.773.7 | 3.431 | 0.87 | 4.238 | 0.98 | 1.614 | 2.926 | 1.715 | 0.98 | 0.76 | 0.44 | 15.6140 | ||||
| Összesítés | 18 | 16 | 13234 | 22.6406 | 2.646 | 3.868 | 67.767.7 | 2.138 | 4.682 | 46.346.3 | 1.628 | 2.138 | 73.773.7 | 3.462 | 0.814 | 4.276 | 0.916 | 1.628 | 2.952 | 1.730 | 0.916 | 0.712 | 0.48 | 15.6280 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 3 | 1 | 10.331 | 18.355 | 1.34 | 3.711 | 36.436.4 | 1.75 | 5.316 | 31.331.3 | 2.78 | 2.78 | 100100 | 39 | 0.72 | 3.711 | 0.31 | 0.72 | 26 | 1.34 | 0.72 | 00 | 13 | 9.729 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 3 | 1 | 10.331 | 18.355 | 1.34 | 3.711 | 36.436.4 | 1.75 | 5.316 | 31.331.3 | 2.78 | 2.78 | 100100 | 39 | 0.72 | 3.711 | 0.31 | 0.72 | 26 | 1.34 | 0.72 | 00 | 13 | 9.729 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 10.331 | 18.355 | 1.34 | 3.711 | 36.436.4 | 1.75 | 5.316 | 31.331.3 | 2.78 | 2.78 | 100100 | 39 | 0.72 | 3.711 | 0.31 | 0.72 | 26 | 1.34 | 0.72 | 00 | 13 | 9.729 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 9 | 11 | 13117 | 22.6203 | 2.623 | 3.834 | 67.767.7 | 2.119 | 4.641 | 46.346.3 | 1.614 | 2.119 | 73.773.7 | 3.431 | 0.87 | 4.238 | 0.98 | 1.614 | 2.926 | 1.715 | 0.98 | 0.76 | 0.44 | 15.6140 | |||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 12 | 6 | 12.3148 | 21.5258 | 2.327 | 3.845 | 6060 | 224 | 4.857 | 42.142.1 | 1.822 | 2.327 | 81.581.5 | 3.340 | 0.89 | 4.149 | 0.89 | 1.316 | 2.732 | 1.619 | 0.810 | 0.56 | 0.67 | 14.1169 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 9 | 11 | 13117 | 22.6203 | 2.623 | 3.834 | 67.767.7 | 2.119 | 4.641 | 46.346.3 | 1.614 | 2.119 | 73.773.7 | 3.431 | 0.87 | 4.238 | 0.98 | 1.614 | 2.926 | 1.715 | 0.98 | 0.76 | 0.44 | 15.6140 | ||||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 12 | 6 | 12.3148 | 21.5258 | 2.327 | 3.845 | 6060 | 224 | 4.857 | 42.142.1 | 1.822 | 2.327 | 81.581.5 | 3.340 | 0.89 | 4.149 | 0.89 | 1.316 | 2.732 | 1.619 | 0.810 | 0.56 | 0.67 | 14.1169 | ||||
| Összesítés | 21 | 17 | 12.7265 | 22461 | 2.450 | 3.879 | 63.863.3 | 2.143 | 4.798 | 44.243.9 | 1.736 | 2.246 | 77.778.3 | 3.471 | 0.816 | 4.287 | 0.817 | 1.430 | 2.858 | 1.634 | 0.918 | 0.612 | 0.511 | 14.8309 | ||||||