| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 7.3 | 20.3 | 1.3 | 2 | 66.7 | 1.3 | 3.3 | 40 | 0.7 | 1 | 66.7 | 2 | 0.3 | 2.3 | 1.7 | 0.7 | 3 | 1 | 0.7 | 0.3 | 0 | 9.7 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 22 | 61 | 4 | 6 | 66.7 | 4 | 10 | 40 | 2 | 3 | 66.7 | 6 | 1 | 7 | 5 | 2 | 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 29 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 14.4 | 40 | 2.6 | 3.9 | 66.7 | 2.6 | 6.6 | 40 | 1.3 | 2 | 66.7 | 3.9 | 0.7 | 4.6 | 3.3 | 1.3 | 5.9 | 2 | 1.3 | 0.7 | 0 | 19 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 39/54 | 72.2% |
| • Közeli 2 pontos bal | 8/21 | 38.1% |
| • Közeli 2 pontos közép | 8/14 | 57.1% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 4/11 | 36.4% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/4 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 4/8 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 2/7 | 28.6% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 5/7 | 71.4% |
| • 3 pontos bal sarok | 6/11 | 54.5% |
| • 3 pontos bal | 16/39 | 41% |
| • 3 pontos közép | 3/6 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 25/42 | 59.5% |
| • 3 pontos jobb sarok | 9/21 | 42.9% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
Alba Fehérvár | 96 –68 | 13 | 25 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 15 | ||||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Atomerőmű SE | 79 –74 | 3 | 20 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 3 | 2026. 02. 22. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 69 –66 | 6 | 16 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 19 | 8 | 11.7222 | 22.8434 | 2.445 | 4.177 | 58.458.4 | 1.835 | 4.177 | 45.445.4 | 1.427 | 1.630 | 9090 | 238 | 0.47 | 2.445 | 0.918 | 1.427 | 2.140 | 1.732 | 1.937 | 0.23 | 0.24 | 13.3253 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 19 | 8 | 11.7222 | 22.8434 | 2.445 | 4.177 | 58.458.4 | 1.835 | 4.177 | 45.445.4 | 1.427 | 1.630 | 9090 | 238 | 0.47 | 2.445 | 0.918 | 1.427 | 2.140 | 1.732 | 1.937 | 0.23 | 0.24 | 13.3253 | ||||
| Összesítés | 19 | 8 | 11.7222 | 22.8434 | 2.445 | 4.177 | 58.458.4 | 1.835 | 4.177 | 45.445.4 | 1.427 | 1.630 | 9090 | 238 | 0.47 | 2.445 | 0.918 | 1.427 | 2.140 | 1.732 | 1.937 | 0.23 | 0.24 | 13.3253 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 11 | 14.1155 | 28.4312 | 2.426 | 4.651 | 5151 | 2.224 | 3.842 | 57.257.2 | 2.831 | 2.831 | 100100 | 1.213 | 0.67 | 1.820 | 0.44 | 1.517 | 2.528 | 2.629 | 1.820 | 0.22 | 0.55 | 15.5170 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 11 | 11 | 14.1155 | 28.4312 | 2.426 | 4.651 | 5151 | 2.224 | 3.842 | 57.257.2 | 2.831 | 2.831 | 100100 | 1.213 | 0.67 | 1.820 | 0.44 | 1.517 | 2.528 | 2.629 | 1.820 | 0.22 | 0.55 | 15.5170 | ||||
| Összesítés | 11 | 11 | 14.1155 | 28.4312 | 2.426 | 4.651 | 5151 | 2.224 | 3.842 | 57.257.2 | 2.831 | 2.831 | 100100 | 1.213 | 0.67 | 1.820 | 0.44 | 1.517 | 2.528 | 2.629 | 1.820 | 0.22 | 0.55 | 15.5170 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 3 | 0 | 7.322 | 20.361 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 26 | 0.31 | 2.37 | 1.75 | 0.72 | 39 | 13 | 0.72 | 0.31 | 00 | 9.729 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 3 | 0 | 7.322 | 20.361 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 26 | 0.31 | 2.37 | 1.75 | 0.72 | 39 | 13 | 0.72 | 0.31 | 00 | 9.729 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 7.322 | 20.361 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 26 | 0.31 | 2.37 | 1.75 | 0.72 | 39 | 13 | 0.72 | 0.31 | 00 | 9.729 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 33 | 19 | 12.1399 | 24.5807 | 2.375 | 4.1134 | 5656 | 1.963 | 3.9129 | 48.848.8 | 1.860 | 1.964 | 93.793.7 | 1.757 | 0.515 | 2.272 | 0.827 | 1.446 | 2.377 | 1.964 | 1.859 | 0.26 | 0.39 | 13.7452 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 33 | 19 | 12.1399 | 24.5807 | 2.375 | 4.1134 | 5656 | 1.963 | 3.9129 | 48.848.8 | 1.860 | 1.964 | 93.793.7 | 1.757 | 0.515 | 2.272 | 0.827 | 1.446 | 2.377 | 1.964 | 1.859 | 0.26 | 0.39 | 13.7452 | ||||
| Összesítés | 33 | 19 | 12.1399 | 24.5807 | 2.375 | 4.1134 | 5656 | 1.963 | 3.9129 | 48.848.8 | 1.860 | 1.964 | 93.793.7 | 1.757 | 0.515 | 2.272 | 0.827 | 1.446 | 2.377 | 1.964 | 1.859 | 0.26 | 0.39 | 13.7452 | ||||||