| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 2 | 17 | 1 | 1 | 100 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 2 | 17 | 1 | 1 | 100 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 4.7 | 40 | 2.4 | 2.4 | 100 | 0 | 7.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.4 | 2.4 | 4.7 | 0 | 2.4 | 4.7 | 0 | 2.4 | 0 | 0 | 2.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 29/39 | 74.4% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 3/4 | 75% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 9/16 | 56.3% |
| • 3 pontos bal | 6/12 | 50% |
| • 3 pontos közép | 2/10 | 20% |
| • 3 pontos jobb | 3/13 | 23.1% |
| • 3 pontos jobb sarok | 5/14 | 35.7% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
Szolnoki Olajbányász | 96 –68 | 2 | 17 | 1 | 1 | 100 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport | 19 | 13 | 8.8168 | 24.1458 | 1.733 | 2.344 | 7575 | 1.325 | 3.465 | 38.538.5 | 1.427 | 2.140 | 67.567.5 | 2.343 | 1.324 | 3.567 | 0.47 | 1.223 | 2.139 | 1.732 | 0.815 | 0.11 | 0.35 | 10.7203 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 19 | 13 | 8.8168 | 24.1458 | 1.733 | 2.344 | 7575 | 1.325 | 3.465 | 38.538.5 | 1.427 | 2.140 | 67.567.5 | 2.343 | 1.324 | 3.567 | 0.47 | 1.223 | 2.139 | 1.732 | 0.815 | 0.11 | 0.35 | 10.7203 | ||||
| Összesítés | 19 | 13 | 8.8168 | 24.1458 | 1.733 | 2.344 | 7575 | 1.325 | 3.465 | 38.538.5 | 1.427 | 2.140 | 67.567.5 | 2.343 | 1.324 | 3.567 | 0.47 | 1.223 | 2.139 | 1.732 | 0.815 | 0.11 | 0.35 | 10.7203 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Alba Fehérvár | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 0 | 22 | 1717 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 1 | 0 | 22 | 1717 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 22 | 1717 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 20 | 13 | 8.5170 | 23.7475 | 1.734 | 2.345 | 75.675.6 | 1.325 | 3.468 | 36.836.8 | 1.327 | 240 | 67.567.5 | 2.244 | 1.225 | 3.469 | 0.37 | 1.224 | 2.141 | 1.632 | 0.816 | 0.11 | 0.25 | 10.2204 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 20 | 13 | 8.5170 | 23.7475 | 1.734 | 2.345 | 75.675.6 | 1.325 | 3.468 | 36.836.8 | 1.327 | 240 | 67.567.5 | 2.244 | 1.225 | 3.469 | 0.37 | 1.224 | 2.141 | 1.632 | 0.816 | 0.11 | 0.25 | 10.2204 | ||||
| Összesítés | 20 | 13 | 8.5170 | 23.7475 | 1.734 | 2.345 | 75.675.6 | 1.325 | 3.468 | 36.836.8 | 1.327 | 240 | 67.567.5 | 2.244 | 1.225 | 3.469 | 0.37 | 1.224 | 2.141 | 1.632 | 0.816 | 0.11 | 0.25 | 10.2204 | ||||||