| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 1 | 9 | 21 | 1 | 2.5 | 40 | 1 | 2.5 | 40 | 4 | 4 | 100 | 5 | 1.5 | 6.5 | 0.5 | 0.5 | 2 | 3.5 | 0 | 0 | 1 | 16 | |||||||||
| Total | 2 | 1 | 18 | 42 | 2 | 5 | 40 | 2 | 5 | 40 | 8 | 8 | 100 | 10 | 3 | 13 | 1 | 1 | 4 | 7 | 0 | 0 | 2 | 32 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 1 | 17.1 | 40 | 1.9 | 4.8 | 40 | 1.9 | 4.8 | 40 | 7.6 | 7.6 | 100 | 9.5 | 2.9 | 12.4 | 1 | 1 | 3.8 | 6.7 | 0 | 0 | 1.9 | 30.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 23/32 | 71.9% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/5 | 40% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 5/8 | 62.5% |
| • 3 pontos bal | 3/10 | 30% |
| • 3 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 9/13 | 69.2% |
| • 3 pontos jobb sarok | 2/5 | 40% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Szolnoki Olajbányász | 79 –74 | 11 | 22 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 3 | 33.3 | 4 | 4 | 100 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 15 | ||||
| 3 | 2026. 02. 22. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 92 –89 | * | 7 | 20 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 4 | 100 | 6 | 2 | 8 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 17 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 8 | 1 | 6.350 | 16.3130 | 1.512 | 2.621 | 57.157.1 | 0.86 | 2.117 | 35.335.3 | 18 | 1.310 | 8080 | 3.427 | 0.54 | 3.931 | 0.43 | 1.310 | 1.613 | 18 | 0.97 | 0.43 | 0.11 | 8.870 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 8 | 1 | 6.350 | 16.3130 | 1.512 | 2.621 | 57.157.1 | 0.86 | 2.117 | 35.335.3 | 18 | 1.310 | 8080 | 3.427 | 0.54 | 3.931 | 0.43 | 1.310 | 1.613 | 18 | 0.97 | 0.43 | 0.11 | 8.870 | ||||
| Összesítés | 8 | 1 | 6.350 | 16.3130 | 1.512 | 2.621 | 57.157.1 | 0.86 | 2.117 | 35.335.3 | 18 | 1.310 | 8080 | 3.427 | 0.54 | 3.931 | 0.43 | 1.310 | 1.613 | 18 | 0.97 | 0.43 | 0.11 | 8.870 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 1 | 7.178 | 13.7151 | 1.517 | 2.224 | 70.870.8 | 1.213 | 222 | 59.159.1 | 0.55 | 0.56 | 83.583.5 | 1.213 | 0.44 | 1.517 | 0.55 | 0.78 | 1.921 | 0.55 | 0.67 | 0.22 | 00 | 8.189 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 11 | 1 | 7.178 | 13.7151 | 1.517 | 2.224 | 70.870.8 | 1.213 | 222 | 59.159.1 | 0.55 | 0.56 | 83.583.5 | 1.213 | 0.44 | 1.517 | 0.55 | 0.78 | 1.921 | 0.55 | 0.67 | 0.22 | 00 | 8.189 | ||||
| Összesítés | 11 | 1 | 7.178 | 13.7151 | 1.517 | 2.224 | 70.870.8 | 1.213 | 222 | 59.159.1 | 0.55 | 0.56 | 83.583.5 | 1.213 | 0.44 | 1.517 | 0.55 | 0.78 | 1.921 | 0.55 | 0.67 | 0.22 | 00 | 8.189 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 2 | 1 | 918 | 2142 | 12 | 2.55 | 4040 | 12 | 2.55 | 4040 | 48 | 48 | 100100 | 510 | 1.53 | 6.513 | 0.51 | 0.51 | 24 | 3.57 | 00 | 00 | 12 | 1632 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 2 | 1 | 918 | 2142 | 12 | 2.55 | 4040 | 12 | 2.55 | 4040 | 48 | 48 | 100100 | 510 | 1.53 | 6.513 | 0.51 | 0.51 | 24 | 3.57 | 00 | 00 | 12 | 1632 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 918 | 2142 | 12 | 2.55 | 4040 | 12 | 2.55 | 4040 | 48 | 48 | 100100 | 510 | 1.53 | 6.513 | 0.51 | 0.51 | 24 | 3.57 | 00 | 00 | 12 | 1632 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 21 | 3 | 7146 | 15.4323 | 1.531 | 2.450 | 6262 | 121 | 2.144 | 47.747.7 | 121 | 1.124 | 87.587.5 | 2.450 | 0.511 | 2.961 | 0.49 | 0.919 | 1.838 | 120 | 0.714 | 0.25 | 0.13 | 9.1191 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 21 | 3 | 7146 | 15.4323 | 1.531 | 2.450 | 6262 | 121 | 2.144 | 47.747.7 | 121 | 1.124 | 87.587.5 | 2.450 | 0.511 | 2.961 | 0.49 | 0.919 | 1.838 | 120 | 0.714 | 0.25 | 0.13 | 9.1191 | ||||
| Összesítés | 21 | 3 | 7146 | 15.4323 | 1.531 | 2.450 | 6262 | 121 | 2.144 | 47.747.7 | 121 | 1.124 | 87.587.5 | 2.450 | 0.511 | 2.961 | 0.49 | 0.919 | 1.838 | 120 | 0.714 | 0.25 | 0.13 | 9.1191 | ||||||