| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 5.5 | 12.5 | 1 | 2.5 | 40 | 0.5 | 2 | 25 | 2 | 2 | 100 | 0.5 | 1.5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0.5 | 0.5 | 0 | 6.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 11 | 25 | 2 | 5 | 40 | 1 | 4 | 25 | 4 | 4 | 100 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 13 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 17.6 | 40 | 3.2 | 8 | 40 | 1.6 | 6.4 | 25 | 6.4 | 6.4 | 100 | 1.6 | 4.8 | 6.4 | 0 | 0 | 6.4 | 3.2 | 1.6 | 1.6 | 0 | 20.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 69/112 | 61.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 4/7 | 57.1% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/5 | 40% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/8 | 25% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 6/9 | 66.7% |
| • 3 pontos bal | 2/10 | 20% |
| • 3 pontos közép | 2/12 | 16.7% |
| • 3 pontos jobb | 0/5 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 8/13 | 61.5% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Atomerőmű SE | 79 –74 | 6 | 15 | 1 | 2 | 50 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 3 | 2026. 02. 22. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 69 –66 | 5 | 10 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 10 | 9 | 11.5115 | 17.8178 | 3.131 | 4.949 | 63.363.3 | 0.44 | 1.616 | 2525 | 4.141 | 5.151 | 80.480.4 | 330 | 1.111 | 4.141 | 0.44 | 1.212 | 2.121 | 3.737 | 0.44 | 0.55 | 0.33 | 15.4154 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 10 | 4 | 11.5115 | 17.8178 | 3.131 | 4.949 | 63.363.3 | 0.44 | 1.616 | 2525 | 4.141 | 5.151 | 80.480.4 | 330 | 1.111 | 4.141 | 0.44 | 1.212 | 2.121 | 3.737 | 0.44 | 0.55 | 0.33 | 15.4154 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 10 | 9 | 11.5115 | 17.8178 | 3.131 | 4.949 | 63.363.3 | 0.44 | 1.616 | 2525 | 4.141 | 5.151 | 80.480.4 | 330 | 1.111 | 4.141 | 0.44 | 1.212 | 2.121 | 3.737 | 0.44 | 0.55 | 0.33 | 15.4154 | ||||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 10 | 4 | 11.5115 | 17.8178 | 3.131 | 4.949 | 63.363.3 | 0.44 | 1.616 | 2525 | 4.141 | 5.151 | 80.480.4 | 330 | 1.111 | 4.141 | 0.44 | 1.212 | 2.121 | 3.737 | 0.44 | 0.55 | 0.33 | 15.4154 | ||||
| Összesítés | 20 | 13 | 11.5230 | 17.8356 | 3.162 | 4.998 | 63.363.3 | 0.48 | 1.632 | 2525 | 4.182 | 5.1102 | 80.480.4 | 360 | 1.122 | 4.182 | 0.48 | 1.224 | 2.142 | 3.774 | 0.48 | 0.510 | 0.36 | 15.4308 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 0 | 5.662 | 13.5149 | 1.516 | 3.235 | 45.745.7 | 0.44 | 1.112 | 33.433.4 | 1.618 | 2.325 | 7272 | 2.527 | 0.67 | 3.134 | 0.11 | 0.56 | 0.910 | 2.224 | 0.89 | 0.55 | 0.33 | 8.695 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 11 | 0 | 5.662 | 13.5149 | 1.516 | 3.235 | 45.745.7 | 0.44 | 1.112 | 33.433.4 | 1.618 | 2.325 | 7272 | 2.527 | 0.67 | 3.134 | 0.11 | 0.56 | 0.910 | 2.224 | 0.89 | 0.55 | 0.33 | 8.695 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 5.662 | 13.5149 | 1.516 | 3.235 | 45.745.7 | 0.44 | 1.112 | 33.433.4 | 1.618 | 2.325 | 7272 | 2.527 | 0.67 | 3.134 | 0.11 | 0.56 | 0.910 | 2.224 | 0.89 | 0.55 | 0.33 | 8.695 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 2 | 0 | 5.511 | 12.525 | 12 | 2.55 | 4040 | 0.51 | 24 | 2525 | 24 | 24 | 100100 | 0.51 | 1.53 | 24 | 00 | 00 | 24 | 12 | 0.51 | 0.51 | 00 | 6.513 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 2 | 0 | 5.511 | 12.525 | 12 | 2.55 | 4040 | 0.51 | 24 | 2525 | 24 | 24 | 100100 | 0.51 | 1.53 | 24 | 00 | 00 | 24 | 12 | 0.51 | 0.51 | 00 | 6.513 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 5.511 | 12.525 | 12 | 2.55 | 4040 | 0.51 | 24 | 2525 | 24 | 24 | 100100 | 0.51 | 1.53 | 24 | 00 | 00 | 24 | 12 | 0.51 | 0.51 | 00 | 6.513 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 10 | 9 | 11.5115 | 17.8178 | 3.131 | 4.949 | 63.363.3 | 0.44 | 1.616 | 2525 | 4.141 | 5.151 | 80.480.4 | 330 | 1.111 | 4.141 | 0.44 | 1.212 | 2.121 | 3.737 | 0.44 | 0.55 | 0.33 | 15.4154 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 23 | 4 | 8.2188 | 15.3352 | 2.149 | 3.989 | 55.155.1 | 0.49 | 1.432 | 28.128.1 | 2.763 | 3.580 | 78.778.7 | 2.558 | 0.921 | 3.479 | 0.25 | 0.818 | 1.535 | 2.763 | 0.614 | 0.511 | 0.36 | 11.4262 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 10 | 9 | 11.5115 | 17.8178 | 3.131 | 4.949 | 63.363.3 | 0.44 | 1.616 | 2525 | 4.141 | 5.151 | 80.480.4 | 330 | 1.111 | 4.141 | 0.44 | 1.212 | 2.121 | 3.737 | 0.44 | 0.55 | 0.33 | 15.4154 | ||||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 23 | 4 | 8.2188 | 15.3352 | 2.149 | 3.989 | 55.155.1 | 0.49 | 1.432 | 28.128.1 | 2.763 | 3.580 | 78.778.7 | 2.558 | 0.921 | 3.479 | 0.25 | 0.818 | 1.535 | 2.763 | 0.614 | 0.511 | 0.36 | 11.4262 | ||||
| Összesítés | 33 | 13 | 9.8303 | 16.6530 | 2.680 | 4.4138 | 59.658 | 0.413 | 1.548 | 26.527.1 | 3.4104 | 4.3131 | 79.779.4 | 2.888 | 132 | 3.8120 | 0.39 | 130 | 1.856 | 3.2100 | 0.518 | 0.516 | 0.39 | 13.4416 | ||||||