| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Vásárhelyi Kosársuli | Férfi NB I. B Zöld | 9 | 5 | 3.733 | 872 | 0.76 | 19 | 66.766.7 | 0.65 | 1.110 | 5050 | 0.76 | 0.87 | 85.785.7 | 19 | 0.11 | 1.110 | 0.87 | 0.44 | 1.413 | 0.87 | 0.44 | 0.22 | 00 | 5.650 | |||
| 2020/2021 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Zöld | 13 | 4 | 6.990 | 19.3251 | 226 | 3.850 | 5252 | 0.57 | 2.837 | 18.918.9 | 1.317 | 2.330 | 56.756.7 | 339 | 113 | 452 | 113 | 1.824 | 1.418 | 1.621 | 1.823 | 113 | 0.23 | 9.3121 | |||
| 2021/2022 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Zöld | 24 | 15 | 11.6279 | 26.8644 | 2.560 | 5119 | 50.450.4 | 1.638 | 5.3126 | 30.230.2 | 1.945 | 2.867 | 67.267.2 | 3.481 | 0.511 | 3.892 | 1.639 | 2.457 | 2.151 | 2.764 | 3.892 | 0.512 | 0.49 | 14.7352 | |||
| 2021/2022 |
|
DEAC-Tungsram | Tippmix Férfi NB I. A | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Tippmix Férfi NB I. A | 3 | 0 | 13 | 2.78 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | |||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Férfi NB I. B Piros | 13 | 2 | 7.597 | 17.5228 | 2.127 | 3.748 | 56.356.3 | 0.79 | 2.229 | 3131 | 1.216 | 1.925 | 6464 | 2.533 | 0.79 | 3.242 | 1.216 | 1.722 | 1.215 | 1.823 | 2.229 | 0.23 | 0.23 | 10.6138 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Tippmix Férfi NB I. A | 15 | 0 | 1.726 | 9.7145 | 0.46 | 115 | 4040 | 0.23 | 1.320 | 1515 | 0.35 | 0.58 | 62.562.5 | 115 | 0.23 | 1.218 | 0.46 | 0.58 | 1.421 | 0.710 | 1.218 | 0.34 | 0.12 | 345 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 12 | 11 | 15.8190 | 29.2350 | 3.846 | 7.185 | 54.154.1 | 1.923 | 5.768 | 33.833.8 | 2.429 | 3.744 | 65.965.9 | 4.352 | 1.619 | 5.971 | 1.923 | 3.542 | 1.316 | 3.339 | 5.465 | 0.45 | 0.78 | 21252 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 2 | 0 | 12 | 4.59 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 1.53 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 7 | 4 | 9.466 | 20.1141 | 1.611 | 321 | 52.452.4 | 1.712 | 3.927 | 44.444.4 | 1.18 | 1.712 | 66.766.7 | 2.417 | 17 | 3.424 | 0.75 | 1.611 | 1.39 | 2.618 | 4.129 | 0.11 | 00 | 14.7103 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 1545 | 27.783 | 412 | 6.720 | 6060 | 26 | 7.723 | 26.126.1 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.78 | 1.34 | 412 | 1.34 | 26 | 13 | 1.75 | 5.717 | 00 | 00 | 1751 | |||
| 1 szezon |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 9 | 5 | 3.733 | 872 | 0.76 | 19 | 66.766.7 | 0.65 | 1.110 | 5050 | 0.76 | 0.87 | 85.785.7 | 19 | 0.11 | 1.110 | 0.87 | 0.44 | 1.413 | 0.87 | 0.44 | 0.22 | 00 | 5.650 | ||||
| 6 szezon |
|
DEAC U23 | 72 | 39 | 11767 | 23.41697 | 2.7182 | 4.9343 | 54.653.1 | 1.495 | 4.6310 | 30.730.6 | 1.5118 | 2.3182 | 65.364.8 | 3.1230 | 163 | 4.1293 | 1.3100 | 2.2162 | 1.4112 | 2.3170 | 3.8255 | 0.434 | 0.323 | 14.61017 | ||||
| 5 szezon |
|
DEAC | 22 | 0 | 0.731 | 3.6163 | 0.27 | 0.417 | 49.141.2 | 0.14 | 0.422 | 24.618.2 | 0.15 | 0.18 | 62.562.5 | 0.215 | 03 | 0.218 | 0.16 | 0.18 | 0.423 | 0.211 | 0.520 | 0.14 | 02 | 1.251 | ||||
| Összesítés | 103 | 44 | 6.1831 | 13.91932 | 1.5195 | 2.7369 | 54.752.8 | 0.8104 | 2.6342 | 3130.4 | 0.8129 | 1.3197 | 66.365.5 | 1.7254 | 0.567 | 2.2321 | 0.7113 | 1.2174 | 1148 | 1.3188 | 2.2279 | 0.240 | 0.125 | 8.31118 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
DEAC-Tungsram | Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház | 1 | 0 | 66 | 1010 | 33 | 33 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 88 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC-Tungsram | 1 | 0 | 66 | 1010 | 33 | 33 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 88 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 66 | 1010 | 33 | 33 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 88 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 6 | 1 | 1166 | 27.8167 | 2.213 | 4.728 | 46.446.4 | 1.38 | 5.734 | 23.523.5 | 2.716 | 3.722 | 72.772.7 | 4.829 | 0.74 | 5.533 | 1.38 | 2.515 | 1.38 | 4.326 | 3.823 | 1.27 | 00 | 16.8101 | |||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 5 | 1 | 11.256 | 21.6108 | 2.613 | 525 | 5252 | 1.26 | 420 | 3030 | 2.412 | 2.814 | 85.785.7 | 2.412 | 15 | 3.417 | 1.47 | 210 | 2.412 | 1.68 | 3.216 | 0.84 | 0.21 | 1470 | |||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 3 | 0 | 3.711 | 11.334 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 2.37 | 00 | 00 | 515 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 3 | 3 | 8.726 | 21.364 | 2.37 | 412 | 58.358.3 | 1.34 | 5.316 | 2525 | 00 | 0.72 | 00 | 26 | 0.72 | 2.78 | 13 | 1.34 | 1.34 | 1.75 | 3.310 | 0.31 | 0.31 | 1030 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 3 | 0 | 0.72 | 13 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | |||
| 4 szezon |
|
DEAC U23 | 15 | 5 | 7.7148 | 17.7339 | 1.833 | 3.465 | 51.950.8 | 118 | 3.870 | 25.825.7 | 1.328 | 1.838 | 7173.7 | 2.347 | 0.611 | 2.958 | 0.918 | 1.529 | 1.324 | 1.939 | 2.649 | 0.612 | 0.12 | 10.2201 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 6 | 0 | 2.213 | 6.237 | 0.53 | 1.59 | 33.333.3 | 0.32 | 0.74 | 5050 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.32 | 0.21 | 0.53 | 0.53 | 0.21 | 0.53 | 0.21 | 1.27 | 00 | 00 | 318 | ||||
| Összesítés | 21 | 5 | 5.9161 | 13.8376 | 1.436 | 2.874 | 48.648.6 | 0.820 | 2.774 | 27.827 | 0.929 | 1.239 | 72.374.4 | 1.749 | 0.412 | 2.161 | 0.821 | 130 | 127 | 1.340 | 2.156 | 0.412 | 0.12 | 7.8219 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Vásárhelyi Kosársuli | Férfi NB I. B Zöld | 9 | 5 | 3.733 | 872 | 0.76 | 19 | 66.766.7 | 0.65 | 1.110 | 5050 | 0.76 | 0.87 | 85.785.7 | 19 | 0.11 | 1.110 | 0.87 | 0.44 | 1.413 | 0.87 | 0.44 | 0.22 | 00 | 5.650 | |||
| 2020/2021 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Zöld | 13 | 4 | 6.990 | 19.3251 | 226 | 3.850 | 5252 | 0.57 | 2.837 | 18.918.9 | 1.317 | 2.330 | 56.756.7 | 339 | 113 | 452 | 113 | 1.824 | 1.418 | 1.621 | 1.823 | 113 | 0.23 | 9.3121 | |||
| 2021/2022 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 30 | 16 | 11.5345 | 27811 | 2.473 | 4.9147 | 49.749.7 | 1.546 | 5.3160 | 28.728.7 | 261 | 389 | 68.568.5 | 3.7110 | 0.515 | 4.2125 | 1.647 | 2.472 | 259 | 390 | 3.8115 | 0.619 | 0.39 | 15.1453 | |||
| 2021/2022 |
|
DEAC-Tungsram | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház | 2 | 0 | 36 | 5.511 | 1.53 | 1.53 | 100100 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 4.59 | |||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 6 | 0 | 2.314 | 742 | 0.32 | 1.59 | 22.222.2 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.32 | 0.21 | 0.53 | 0.32 | 0.21 | 0.74 | 0.21 | 1.27 | 00 | 00 | 2.817 | |||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 18 | 3 | 8.5153 | 18.7336 | 2.240 | 4.173 | 54.854.8 | 0.815 | 2.749 | 30.630.6 | 1.628 | 2.239 | 71.871.8 | 2.545 | 0.814 | 3.359 | 1.323 | 1.832 | 1.527 | 1.731 | 2.545 | 0.47 | 0.24 | 11.6208 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC | Tippmix Férfi NB I. A | 15 | 0 | 1.726 | 9.7145 | 0.46 | 115 | 4040 | 0.23 | 1.320 | 1515 | 0.35 | 0.58 | 62.562.5 | 115 | 0.23 | 1.218 | 0.46 | 0.58 | 1.421 | 0.710 | 1.218 | 0.34 | 0.12 | 345 | |||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 13 | 11 | 14.6190 | 26.9350 | 3.546 | 6.585 | 54.154.1 | 1.823 | 5.268 | 33.833.8 | 2.229 | 3.444 | 65.965.9 | 452 | 1.519 | 5.571 | 1.823 | 3.242 | 1.216 | 339 | 565 | 0.45 | 0.68 | 19.4252 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 2 | 0 | 12 | 4.59 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 1.53 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 7 | 4 | 9.466 | 20.1141 | 1.611 | 321 | 52.452.4 | 1.712 | 3.927 | 44.444.4 | 1.18 | 1.712 | 66.766.7 | 2.417 | 17 | 3.424 | 0.75 | 1.611 | 1.39 | 2.618 | 4.129 | 0.11 | 00 | 14.7103 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 3 | 3 | 8.726 | 21.364 | 2.37 | 412 | 58.358.3 | 1.34 | 5.316 | 2525 | 00 | 0.72 | 00 | 26 | 0.72 | 2.78 | 13 | 1.34 | 1.34 | 1.75 | 3.310 | 0.31 | 0.31 | 1030 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 3 | 0 | 0.72 | 13 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 1545 | 27.783 | 412 | 6.720 | 6060 | 26 | 7.723 | 26.126.1 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.78 | 1.34 | 412 | 1.34 | 26 | 13 | 1.75 | 5.717 | 00 | 00 | 1751 | |||
| 1 szezon |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 9 | 5 | 3.733 | 872 | 0.76 | 19 | 66.766.7 | 0.65 | 1.110 | 5050 | 0.76 | 0.87 | 85.785.7 | 19 | 0.11 | 1.110 | 0.87 | 0.44 | 1.413 | 0.87 | 0.44 | 0.22 | 00 | 5.650 | ||||
| 7 szezon |
|
DEAC U23 | 87 | 44 | 10.7915 | 232036 | 2.6215 | 4.7408 | 54.852.7 | 1.4113 | 4.7380 | 29.529.7 | 1.3146 | 2.1220 | 63.866.4 | 2.9277 | 174 | 3.9351 | 1.2118 | 2191 | 1.4136 | 2.2209 | 3.7304 | 0.446 | 0.225 | 13.91218 | ||||
| 6 szezon |
|
DEAC | 29 | 0 | 1.550 | 4.6210 | 0.513 | 0.829 | 63.444.8 | 0.16 | 0.527 | 22.122.2 | 0.16 | 0.19 | 71.466.6 | 0.419 | 0.14 | 0.523 | 0.29 | 0.19 | 0.426 | 0.313 | 0.627 | 04 | 02 | 2.177 | ||||
| Összesítés | 125 | 49 | 6.2998 | 14.12318 | 1.6234 | 2.8446 | 56.252.5 | 0.8124 | 2.7417 | 29.529.7 | 0.7158 | 1.1236 | 65.267 | 1.7305 | 0.579 | 2.2384 | 0.8134 | 1.1204 | 1175 | 1.3229 | 2.1335 | 0.252 | 0.127 | 8.21345 | ||||||