| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 13 | 28 | 3 | 6 | 50 | 1 | 6 | 16.7 | 4 | 5 | 80 | 4 | 1 | 5 | 1 | 4 | 1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 13 | 28 | 3 | 6 | 50 | 1 | 6 | 16.7 | 4 | 5 | 80 | 4 | 1 | 5 | 1 | 4 | 1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 18.6 | 40 | 4.3 | 8.6 | 50 | 1.4 | 8.6 | 16.7 | 5.7 | 7.1 | 80 | 5.7 | 1.4 | 7.1 | 1.4 | 5.7 | 1.4 | 7.1 | 7.1 | 0 | 0 | 22.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 35/58 | 60.3% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/5 | 20% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 3/6 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos közép | 3/4 | 75% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 2/7 | 28.6% |
| • 3 pontos bal sarok | 6/8 | 75% |
| • 3 pontos bal | 9/35 | 25.7% |
| • 3 pontos közép | 7/21 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb | 18/51 | 35.3% |
| • 3 pontos jobb sarok | 2/7 | 28.6% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 17. |
|
Atomerőmű SE | 79 –75 | * | 13 | 28 | 3 | 6 | 50 | 1 | 6 | 16.7 | 4 | 5 | 80 | 4 | 1 | 5 | 1 | 4 | 1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 20 | 12 | 12.8256 | 25.5509 | 2.345 | 4.386 | 52.352.3 | 2.141 | 6.1121 | 33.933.9 | 2.243 | 359 | 72.972.9 | 2.549 | 0.611 | 360 | 1.427 | 2.754 | 3.161 | 3.366 | 4.488 | 0.12 | 0.35 | 15.4308 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 20 | 12 | 12.8256 | 25.5509 | 2.345 | 4.386 | 52.352.3 | 2.141 | 6.1121 | 33.933.9 | 2.243 | 359 | 72.972.9 | 2.549 | 0.611 | 360 | 1.427 | 2.754 | 3.161 | 3.366 | 4.488 | 0.12 | 0.35 | 15.4308 | ||||
| Összesítés | 20 | 12 | 12.8256 | 25.5509 | 2.345 | 4.386 | 52.352.3 | 2.141 | 6.1121 | 33.933.9 | 2.243 | 359 | 72.972.9 | 2.549 | 0.611 | 360 | 1.427 | 2.754 | 3.161 | 3.366 | 4.488 | 0.12 | 0.35 | 15.4308 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 1 | 1313 | 2828 | 33 | 66 | 5050 | 11 | 66 | 16.716.7 | 44 | 55 | 8080 | 44 | 11 | 55 | 11 | 44 | 11 | 55 | 55 | 00 | 00 | 1616 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 1 | 1 | 1313 | 2828 | 33 | 66 | 5050 | 11 | 66 | 16.716.7 | 44 | 55 | 8080 | 44 | 11 | 55 | 11 | 44 | 11 | 55 | 55 | 00 | 00 | 1616 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1313 | 2828 | 33 | 66 | 5050 | 11 | 66 | 16.716.7 | 44 | 55 | 8080 | 44 | 11 | 55 | 11 | 44 | 11 | 55 | 55 | 00 | 00 | 1616 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 21 | 13 | 12.8269 | 25.6537 | 2.348 | 4.492 | 52.252.2 | 242 | 6127 | 33.133.1 | 2.247 | 364 | 73.473.4 | 2.553 | 0.612 | 3.165 | 1.328 | 2.858 | 362 | 3.471 | 4.493 | 0.12 | 0.25 | 15.4324 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 21 | 13 | 12.8269 | 25.6537 | 2.348 | 4.492 | 52.252.2 | 242 | 6127 | 33.133.1 | 2.247 | 364 | 73.473.4 | 2.553 | 0.612 | 3.165 | 1.328 | 2.858 | 362 | 3.471 | 4.493 | 0.12 | 0.25 | 15.4324 | ||||
| Összesítés | 21 | 13 | 12.8269 | 25.6537 | 2.348 | 4.492 | 52.252.2 | 242 | 6127 | 33.133.1 | 2.247 | 364 | 73.473.4 | 2.553 | 0.612 | 3.165 | 1.328 | 2.858 | 362 | 3.471 | 4.493 | 0.12 | 0.25 | 15.4324 | ||||||