| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 8 | 40 | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 16 | 50 | 24 | 0 | 24 | 0 | 0 | 8 | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 19/40 | 47.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/5 | 40% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/6 | 33.3% |
| • 3 pontos bal | 0/4 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/6 | 16.7% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/4 | 25% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
Alba Fehérvár | 96 –68 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 15 | 1 | 5.379 | 14.6219 | 1.421 | 3.451 | 41.241.2 | 0.34 | 1.522 | 18.218.2 | 1.725 | 2.436 | 69.569.5 | 1.421 | 0.913 | 2.334 | 0.46 | 1.117 | 1.421 | 1.928 | 1.523 | 0.11 | 0.23 | 6.395 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 15 | 1 | 5.379 | 14.6219 | 1.421 | 3.451 | 41.241.2 | 0.34 | 1.522 | 18.218.2 | 1.725 | 2.436 | 69.569.5 | 1.421 | 0.913 | 2.334 | 0.46 | 1.117 | 1.421 | 1.928 | 1.523 | 0.11 | 0.23 | 6.395 | ||||
| Összesítés | 15 | 1 | 5.379 | 14.6219 | 1.421 | 3.451 | 41.241.2 | 0.34 | 1.522 | 18.218.2 | 1.725 | 2.436 | 69.569.5 | 1.421 | 0.913 | 2.334 | 0.46 | 1.117 | 1.421 | 1.928 | 1.523 | 0.11 | 0.23 | 6.395 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 0 | 11 | 55 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 33 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 1 | 0 | 11 | 55 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 33 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 11 | 55 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 33 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 16 | 1 | 580 | 14224 | 1.321 | 3.352 | 40.440.4 | 0.34 | 1.423 | 17.417.4 | 1.626 | 2.438 | 68.468.4 | 1.524 | 0.813 | 2.337 | 0.46 | 1.117 | 1.422 | 1.829 | 1.524 | 0.11 | 0.23 | 6.198 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 16 | 1 | 580 | 14224 | 1.321 | 3.352 | 40.440.4 | 0.34 | 1.423 | 17.417.4 | 1.626 | 2.438 | 68.468.4 | 1.524 | 0.813 | 2.337 | 0.46 | 1.117 | 1.422 | 1.829 | 1.524 | 0.11 | 0.23 | 6.198 | ||||
| Összesítés | 16 | 1 | 580 | 14224 | 1.321 | 3.352 | 40.440.4 | 0.34 | 1.423 | 17.417.4 | 1.626 | 2.438 | 68.468.4 | 1.524 | 0.813 | 2.337 | 0.46 | 1.117 | 1.422 | 1.829 | 1.524 | 0.11 | 0.23 | 6.198 | ||||||