| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 1 | 15.7 | 25.3 | 2 | 3.7 | 54.5 | 3 | 9.3 | 32.1 | 2.7 | 3.3 | 80 | 2 | 0 | 2 | 0.3 | 1.7 | 2.3 | 3.7 | 1 | 0 | 0 | 12.3 | |||||||||
| Total | 3 | 1 | 47 | 76 | 6 | 11 | 54.5 | 9 | 28 | 32.1 | 8 | 10 | 80 | 6 | 0 | 6 | 1 | 5 | 7 | 11 | 3 | 0 | 0 | 37 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 1 | 24.7 | 40 | 3.2 | 5.8 | 54.5 | 4.7 | 14.7 | 32.1 | 4.2 | 5.3 | 80 | 3.2 | 0 | 3.2 | 0.5 | 2.6 | 3.7 | 5.8 | 1.6 | 0 | 0 | 19.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 95/147 | 64.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/5 | 60% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/11 | 9.1% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/4 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 2/2 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/4 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 10/34 | 29.4% |
| • 3 pontos bal | 33/93 | 35.5% |
| • 3 pontos közép | 13/38 | 34.2% |
| • 3 pontos jobb | 25/94 | 26.6% |
| • 3 pontos jobb sarok | 12/27 | 44.4% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
DEAC | 86 –57 | * | 14 | 24 | 2 | 6 | 33.3 | 2 | 9 | 22.2 | 4 | 4 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 64 –77 | 19 | 29 | 4 | 4 | 100 | 3 | 9 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 17 | ||||
| 3 | 2026. 02. 22. |
|
Atomerőmű SE | 92 –89 | 14 | 23 | 0 | 1 | 0 | 4 | 10 | 40 | 2 | 3 | 66.7 | 4 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 14 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 26 | 20 | 20521 | 27.2706 | 3.283 | 5.5144 | 57.657.6 | 379 | 9.3241 | 32.832.8 | 4.5118 | 5.3137 | 86.186.1 | 2.667 | 0.410 | 377 | 1.335 | 1.949 | 2.769 | 4.2108 | 1.539 | 0.26 | 0.513 | 19495 | |||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 26 | 20 | 20521 | 27.2706 | 3.283 | 5.5144 | 57.657.6 | 379 | 9.3241 | 32.832.8 | 4.5118 | 5.3137 | 86.186.1 | 2.667 | 0.410 | 377 | 1.335 | 1.949 | 2.769 | 4.2108 | 1.539 | 0.26 | 0.513 | 19495 | ||||
| Összesítés | 26 | 20 | 20521 | 27.2706 | 3.283 | 5.5144 | 57.657.6 | 379 | 9.3241 | 32.832.8 | 4.5118 | 5.3137 | 86.186.1 | 2.667 | 0.410 | 377 | 1.335 | 1.949 | 2.769 | 4.2108 | 1.539 | 0.26 | 0.513 | 19495 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Honvéd | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 4 | 17.3138 | 26.1209 | 3.528 | 5.544 | 63.663.6 | 2.117 | 6.955 | 30.930.9 | 3.931 | 5.947 | 6666 | 2.117 | 0.65 | 2.822 | 1.411 | 2.419 | 2.923 | 6.653 | 216 | 00 | 0.32 | 18.9151 | |||
| 1 szezon |
|
Honvéd | 8 | 4 | 17.3138 | 26.1209 | 3.528 | 5.544 | 63.663.6 | 2.117 | 6.955 | 30.930.9 | 3.931 | 5.947 | 6666 | 2.117 | 0.65 | 2.822 | 1.411 | 2.419 | 2.923 | 6.653 | 216 | 00 | 0.32 | 18.9151 | ||||
| Összesítés | 8 | 4 | 17.3138 | 26.1209 | 3.528 | 5.544 | 63.663.6 | 2.117 | 6.955 | 30.930.9 | 3.931 | 5.947 | 6666 | 2.117 | 0.65 | 2.822 | 1.411 | 2.419 | 2.923 | 6.653 | 216 | 00 | 0.32 | 18.9151 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 3 | 1 | 15.747 | 25.376 | 26 | 3.711 | 54.554.5 | 39 | 9.328 | 32.132.1 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 26 | 00 | 26 | 0.31 | 1.75 | 2.37 | 3.711 | 13 | 00 | 00 | 12.337 | |||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 3 | 1 | 15.747 | 25.376 | 26 | 3.711 | 54.554.5 | 39 | 9.328 | 32.132.1 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 26 | 00 | 26 | 0.31 | 1.75 | 2.37 | 3.711 | 13 | 00 | 00 | 12.337 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 15.747 | 25.376 | 26 | 3.711 | 54.554.5 | 39 | 9.328 | 32.132.1 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 26 | 00 | 26 | 0.31 | 1.75 | 2.37 | 3.711 | 13 | 00 | 00 | 12.337 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 37 | 25 | 19.1706 | 26.8991 | 3.2117 | 5.4199 | 58.858.8 | 2.8105 | 8.8324 | 32.432.4 | 4.2157 | 5.2194 | 80.980.9 | 2.490 | 0.415 | 2.8105 | 1.347 | 273 | 2.799 | 4.6172 | 1.658 | 0.26 | 0.415 | 18.5683 | |||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 37 | 25 | 19.1706 | 26.8991 | 3.2117 | 5.4199 | 58.858.8 | 2.8105 | 8.8324 | 32.432.4 | 4.2157 | 5.2194 | 80.980.9 | 2.490 | 0.415 | 2.8105 | 1.347 | 273 | 2.799 | 4.6172 | 1.658 | 0.26 | 0.415 | 18.5683 | ||||
| Összesítés | 37 | 25 | 19.1706 | 26.8991 | 3.2117 | 5.4199 | 58.858.8 | 2.8105 | 8.8324 | 32.432.4 | 4.2157 | 5.2194 | 80.980.9 | 2.490 | 0.415 | 2.8105 | 1.347 | 273 | 2.799 | 4.6172 | 1.658 | 0.26 | 0.415 | 18.5683 | ||||||