| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 13 | 26 | 4 | 9 | 44.4 | 1 | 4 | 25 | 2 | 4 | 50 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | 3 | 1 | 19 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 13 | 26 | 4 | 9 | 44.4 | 1 | 4 | 25 | 2 | 4 | 50 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | 3 | 1 | 19 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 20 | 40 | 6.2 | 13.8 | 44.4 | 1.5 | 6.2 | 25 | 3.1 | 6.2 | 50 | 4.6 | 3.1 | 7.7 | 1.5 | 0 | 3.1 | 3.1 | 7.7 | 4.6 | 1.5 | 29.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 102/163 | 62.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/9 | 22.2% |
| • Közeli 2 pontos közép | 5/17 | 29.4% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 3/12 | 25% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 4/12 | 33.3% |
| • 3 pontos bal | 23/69 | 33.3% |
| • 3 pontos közép | 14/38 | 36.8% |
| • 3 pontos jobb | 20/69 | 29% |
| • 3 pontos jobb sarok | 4/12 | 33.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 92 –86 | * | 13 | 26 | 4 | 9 | 44.4 | 1 | 4 | 25 | 2 | 4 | 50 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | 3 | 1 | 19 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. A csoport | 26 | 10 | 12.5326 | 24.5637 | 2.667 | 4.8126 | 53.253.2 | 1.743 | 5129 | 33.333.3 | 2.463 | 3.283 | 75.975.9 | 3.9102 | 1.232 | 5.2134 | 0.820 | 1.641 | 253 | 2.874 | 1.335 | 0.822 | 0.25 | 15.6405 | |||
| 2026/2027 |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | Férfi NB I. A csoport | 4 | 1 | 1560 | 24.899 | 3.313 | 5.321 | 61.961.9 | 1.35 | 4.819 | 26.326.3 | 4.819 | 5.321 | 90.590.5 | 5.522 | 0.52 | 624 | 1.56 | 4.518 | 28 | 4.317 | 3.815 | 0.31 | 00 | 20.381 | |||
| 2 szezon |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 30 | 11 | 13.8386 | 24.6736 | 2.980 | 5147 | 57.754.4 | 1.548 | 4.9148 | 29.932.4 | 3.682 | 4.2104 | 8578.9 | 4.7124 | 0.934 | 5.6158 | 1.126 | 359 | 261 | 3.591 | 2.550 | 0.523 | 0.15 | 17.9486 | ||||
| Összesítés | 30 | 11 | 13.8386 | 24.6736 | 2.980 | 5147 | 57.754.4 | 1.548 | 4.9148 | 29.932.4 | 3.682 | 4.2104 | 8578.9 | 4.7124 | 0.934 | 5.6158 | 1.126 | 359 | 261 | 3.591 | 2.550 | 0.523 | 0.15 | 17.9486 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 13 | 3 | 16.8218 | 24.9324 | 3.748 | 6.787 | 55.255.2 | 1.722 | 5.571 | 3131 | 4.356 | 5.673 | 76.776.7 | 5.268 | 1.215 | 6.483 | 0.79 | 2.228 | 1.722 | 4.254 | 1.621 | 0.57 | 0.23 | 19.9259 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 13 | 3 | 16.8218 | 24.9324 | 3.748 | 6.787 | 55.255.2 | 1.722 | 5.571 | 3131 | 4.356 | 5.673 | 76.776.7 | 5.268 | 1.215 | 6.483 | 0.79 | 2.228 | 1.722 | 4.254 | 1.621 | 0.57 | 0.23 | 19.9259 | ||||
| Összesítés | 13 | 3 | 16.8218 | 24.9324 | 3.748 | 6.787 | 55.255.2 | 1.722 | 5.571 | 3131 | 4.356 | 5.673 | 76.776.7 | 5.268 | 1.215 | 6.483 | 0.79 | 2.228 | 1.722 | 4.254 | 1.621 | 0.57 | 0.23 | 19.9259 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 1 | 1313 | 2626 | 44 | 99 | 44.444.4 | 11 | 44 | 2525 | 22 | 44 | 5050 | 33 | 22 | 55 | 11 | 00 | 22 | 22 | 55 | 33 | 11 | 1919 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 1 | 1 | 1313 | 2626 | 44 | 99 | 44.444.4 | 11 | 44 | 2525 | 22 | 44 | 5050 | 33 | 22 | 55 | 11 | 00 | 22 | 22 | 55 | 33 | 11 | 1919 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1313 | 2626 | 44 | 99 | 44.444.4 | 11 | 44 | 2525 | 22 | 44 | 5050 | 33 | 22 | 55 | 11 | 00 | 22 | 22 | 55 | 33 | 11 | 1919 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 40 | 14 | 13.9557 | 24.7987 | 3119 | 5.5222 | 53.653.6 | 1.766 | 5.1204 | 32.432.4 | 3121 | 4160 | 75.675.6 | 4.3173 | 1.249 | 5.6222 | 0.730 | 1.769 | 1.977 | 3.2130 | 1.561 | 0.832 | 0.29 | 17.1683 | |||
| 2026/2027 |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | Férfi NB I. A csoport | 4 | 1 | 1560 | 24.899 | 3.313 | 5.321 | 61.961.9 | 1.35 | 4.819 | 26.326.3 | 4.819 | 5.321 | 90.590.5 | 5.522 | 0.52 | 624 | 1.56 | 4.518 | 28 | 4.317 | 3.815 | 0.31 | 00 | 20.381 | |||
| 2 szezon |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 44 | 15 | 14.5617 | 24.71086 | 3.1132 | 5.4243 | 57.654.3 | 1.571 | 4.9223 | 29.431.8 | 3.9140 | 4.6181 | 84.177.4 | 4.9195 | 0.951 | 5.8246 | 1.136 | 3.187 | 285 | 3.7147 | 2.676 | 0.533 | 0.19 | 18.7764 | ||||
| Összesítés | 44 | 15 | 14.5617 | 24.71086 | 3.1132 | 5.4243 | 57.654.3 | 1.571 | 4.9223 | 29.431.8 | 3.9140 | 4.6181 | 84.177.4 | 4.9195 | 0.951 | 5.8246 | 1.136 | 3.187 | 285 | 3.7147 | 2.676 | 0.533 | 0.19 | 18.7764 | ||||||