| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 17/33 | 51.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/8 | 25% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/4 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/6 | 16.7% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 5/15 | 33.3% |
| • 3 pontos közép | 7/24 | 29.2% |
| • 3 pontos jobb | 8/20 | 40% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/4 | 25% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Budapesti Honvéd SE | Tippmix Férfi NB I. A | 15 | 8 | 14.5218 | 28.1421 | 3.350 | 7.3109 | 45.945.9 | 1.929 | 5.481 | 35.835.8 | 2.131 | 2.538 | 81.681.6 | 1.421 | 0.69 | 230 | 0.914 | 2.335 | 1.928 | 2.537 | 1.929 | 0.23 | 0.57 | 11.9178 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 9 | 7 | 12.1109 | 28.2254 | 2.119 | 5.953 | 35.835.8 | 218 | 6.458 | 3131 | 1.917 | 2.422 | 77.377.3 | 2.422 | 0.33 | 2.825 | 0.98 | 218 | 2.220 | 2.724 | 3.632 | 0.11 | 0.33 | 11.3102 | |||
| 1 szezon |
|
Budapesti Honvéd SE | 15 | 8 | 14.5218 | 28.1421 | 3.350 | 7.3109 | 45.945.9 | 1.929 | 5.481 | 35.835.8 | 2.131 | 2.538 | 81.681.6 | 1.421 | 0.69 | 230 | 0.914 | 2.335 | 1.928 | 2.537 | 1.929 | 0.23 | 0.57 | 11.9178 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 9 | 7 | 12.1109 | 28.2254 | 2.119 | 5.953 | 35.835.8 | 218 | 6.458 | 3131 | 1.917 | 2.422 | 77.377.3 | 2.422 | 0.33 | 2.825 | 0.98 | 218 | 2.220 | 2.724 | 3.632 | 0.11 | 0.33 | 11.3102 | ||||
| Összesítés | 24 | 15 | 13.3327 | 28.1675 | 2.769 | 6.6162 | 41.442.6 | 247 | 5.9139 | 33.233.8 | 248 | 2.560 | 79.580 | 1.943 | 0.512 | 2.455 | 0.922 | 2.253 | 248 | 2.661 | 2.761 | 0.24 | 0.410 | 11.6280 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi A, Play-out | 10 | 10 | 17.6176 | 31310 | 2.323 | 5.757 | 40.440.4 | 3.535 | 7.373 | 47.947.9 | 2.525 | 330 | 83.383.3 | 2.828 | 0.66 | 3.434 | 1.212 | 2.222 | 1.414 | 2.626 | 3.636 | 0.11 | 0.44 | 18.6186 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 5 | 1 | 315 | 840 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.42 | 0.21 | 0.63 | 1.26 | 0.21 | 15 | 00 | 00 | 315 | |||
| 1 szezon |
|
Budapesti Honvéd SE | 10 | 10 | 17.6176 | 31310 | 2.323 | 5.757 | 40.440.4 | 3.535 | 7.373 | 47.947.9 | 2.525 | 330 | 83.383.3 | 2.828 | 0.66 | 3.434 | 1.212 | 2.222 | 1.414 | 2.626 | 3.636 | 0.11 | 0.44 | 18.6186 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 5 | 1 | 315 | 840 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.42 | 0.21 | 0.63 | 1.26 | 0.21 | 15 | 00 | 00 | 315 | ||||
| Összesítés | 15 | 11 | 10.3191 | 19.5350 | 1.526 | 3.563 | 4241.3 | 2.138 | 4.379 | 48.248.1 | 1.325 | 1.530 | 83.383.3 | 1.529 | 0.47 | 1.936 | 0.713 | 1.425 | 1.320 | 1.427 | 2.341 | 0.11 | 0.24 | 10.8201 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Budapesti Honvéd SE | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 25 | 18 | 15.8394 | 29.2731 | 2.973 | 6.6166 | 4444 | 2.664 | 6.2154 | 41.641.6 | 2.256 | 2.768 | 82.482.4 | 249 | 0.615 | 2.664 | 126 | 2.357 | 1.742 | 2.563 | 2.665 | 0.24 | 0.411 | 14.6364 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 14 | 8 | 8.9124 | 21294 | 1.622 | 4.259 | 37.337.3 | 1.521 | 4.664 | 32.832.8 | 1.217 | 1.622 | 77.377.3 | 1.623 | 0.34 | 1.927 | 0.69 | 1.521 | 1.926 | 1.825 | 2.637 | 0.11 | 0.23 | 8.4117 | |||
| 1 szezon |
|
Budapesti Honvéd SE | 25 | 18 | 15.8394 | 29.2731 | 2.973 | 6.6166 | 4444 | 2.664 | 6.2154 | 41.641.6 | 2.256 | 2.768 | 82.482.4 | 249 | 0.615 | 2.664 | 126 | 2.357 | 1.742 | 2.563 | 2.665 | 0.24 | 0.411 | 14.6364 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 14 | 8 | 8.9124 | 21294 | 1.622 | 4.259 | 37.337.3 | 1.521 | 4.664 | 32.832.8 | 1.217 | 1.622 | 77.377.3 | 1.623 | 0.34 | 1.927 | 0.69 | 1.521 | 1.926 | 1.825 | 2.637 | 0.11 | 0.23 | 8.4117 | ||||
| Összesítés | 39 | 26 | 12.3518 | 25.11025 | 2.295 | 5.4225 | 41.442.2 | 285 | 5.4218 | 37.839 | 1.773 | 2.190 | 80.581.1 | 1.872 | 0.419 | 2.291 | 0.835 | 1.978 | 1.868 | 2.288 | 2.6102 | 0.15 | 0.314 | 11.5481 | ||||||