| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 2 | 8.7 | 25.3 | 4 | 6.7 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 1.7 | 40 | 4 | 1.7 | 5.7 | 0.3 | 1.7 | 3.7 | 2 | 1 | 0.7 | 0.7 | 13 | |||||||||
| Total | 3 | 2 | 26 | 76 | 12 | 20 | 60 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 40 | 12 | 5 | 17 | 1 | 5 | 11 | 6 | 3 | 2 | 2 | 39 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 2 | 13.7 | 40 | 6.3 | 10.5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 1.1 | 2.6 | 40 | 6.3 | 2.6 | 8.9 | 0.5 | 2.6 | 5.8 | 3.2 | 1.6 | 1.1 | 1.1 | 20.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 145/189 | 76.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/4 | 25% |
| • Közeli 2 pontos közép | 10/21 | 47.6% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/10 | 20% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 2/3 | 66.7% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 17. |
|
Sopron KC | 79 –75 | * | 13 | 35 | 6 | 9 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 4 | 2 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 21 | |||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Szolnoki Olajbányász | 79 –74 | * | 7 | 25 | 3 | 8 | 37.5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 2 | 6 | 0 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 6 | |||
| 3 | 2026. 02. 22. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 92 –89 | 6 | 16 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 24 | 23 | 11.3271 | 20479 | 4.7113 | 6.4154 | 73.473.4 | 00 | 01 | 00 | 1.945 | 3.174 | 60.860.8 | 495 | 1.843 | 5.8138 | 0.36 | 1.228 | 3.379 | 2.355 | 0.820 | 124 | 0.25 | 17.3415 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 24 | 23 | 11.3271 | 20479 | 4.7113 | 6.4154 | 73.473.4 | 00 | 01 | 00 | 1.945 | 3.174 | 60.860.8 | 495 | 1.843 | 5.8138 | 0.36 | 1.228 | 3.379 | 2.355 | 0.820 | 124 | 0.25 | 17.3415 | ||||
| Összesítés | 24 | 23 | 11.3271 | 20479 | 4.7113 | 6.4154 | 73.473.4 | 00 | 01 | 00 | 1.945 | 3.174 | 60.860.8 | 495 | 1.843 | 5.8138 | 0.36 | 1.228 | 3.379 | 2.355 | 0.820 | 124 | 0.25 | 17.3415 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 11 | 11.5127 | 21.2233 | 4.347 | 6.673 | 64.464.4 | 00 | 00 | 00 | 333 | 4.651 | 64.764.7 | 4.448 | 1.415 | 5.763 | 0.55 | 1.415 | 2.932 | 2.932 | 111 | 0.78 | 0.33 | 17187 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 11 | 11 | 11.5127 | 21.2233 | 4.347 | 6.673 | 64.464.4 | 00 | 00 | 00 | 333 | 4.651 | 64.764.7 | 4.448 | 1.415 | 5.763 | 0.55 | 1.415 | 2.932 | 2.932 | 111 | 0.78 | 0.33 | 17187 | ||||
| Összesítés | 11 | 11 | 11.5127 | 21.2233 | 4.347 | 6.673 | 64.464.4 | 00 | 00 | 00 | 333 | 4.651 | 64.764.7 | 4.448 | 1.415 | 5.763 | 0.55 | 1.415 | 2.932 | 2.932 | 111 | 0.78 | 0.33 | 17187 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 3 | 2 | 8.726 | 25.376 | 412 | 6.720 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 412 | 1.75 | 5.717 | 0.31 | 1.75 | 3.711 | 26 | 13 | 0.72 | 0.72 | 1339 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 3 | 2 | 8.726 | 25.376 | 412 | 6.720 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 412 | 1.75 | 5.717 | 0.31 | 1.75 | 3.711 | 26 | 13 | 0.72 | 0.72 | 1339 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 8.726 | 25.376 | 412 | 6.720 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 412 | 1.75 | 5.717 | 0.31 | 1.75 | 3.711 | 26 | 13 | 0.72 | 0.72 | 1339 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 38 | 36 | 11.2424 | 20.7788 | 4.5172 | 6.5247 | 69.669.6 | 00 | 01 | 00 | 2.180 | 3.4130 | 61.561.5 | 4.1155 | 1.763 | 5.7218 | 0.312 | 1.348 | 3.2122 | 2.493 | 0.934 | 0.934 | 0.310 | 16.9641 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 38 | 36 | 11.2424 | 20.7788 | 4.5172 | 6.5247 | 69.669.6 | 00 | 01 | 00 | 2.180 | 3.4130 | 61.561.5 | 4.1155 | 1.763 | 5.7218 | 0.312 | 1.348 | 3.2122 | 2.493 | 0.934 | 0.934 | 0.310 | 16.9641 | ||||
| Összesítés | 38 | 36 | 11.2424 | 20.7788 | 4.5172 | 6.5247 | 69.669.6 | 00 | 01 | 00 | 2.180 | 3.4130 | 61.561.5 | 4.1155 | 1.763 | 5.7218 | 0.312 | 1.348 | 3.2122 | 2.493 | 0.934 | 0.934 | 0.310 | 16.9641 | ||||||