| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 11 | 31 | 3 | 8 | 37.5 | 1 | 6 | 16.7 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 | 10 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 11 | 31 | 3 | 8 | 37.5 | 1 | 6 | 16.7 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 | 10 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 14.2 | 40 | 3.9 | 10.3 | 37.5 | 1.3 | 7.7 | 16.7 | 2.6 | 3.9 | 66.7 | 2.6 | 1.3 | 3.9 | 2.6 | 1.3 | 5.2 | 3.9 | 3.9 | 0 | 1.3 | 12.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 93/150 | 62% |
| • Közeli 2 pontos bal | 10/17 | 58.8% |
| • Közeli 2 pontos közép | 9/24 | 37.5% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 7/19 | 36.8% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos közép | 4/9 | 44.4% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 3/10 | 30% |
| • 3 pontos bal sarok | 4/14 | 28.6% |
| • 3 pontos bal | 20/56 | 35.7% |
| • 3 pontos közép | 12/28 | 42.9% |
| • 3 pontos jobb | 14/63 | 22.2% |
| • 3 pontos jobb sarok | 5/21 | 23.8% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 17. |
|
Atomerőmű SE | 79 –75 | * | 11 | 31 | 3 | 8 | 37.5 | 1 | 6 | 16.7 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 | 10 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 24 | 23 | 18432 | 29.4705 | 496 | 7.5179 | 53.653.6 | 247 | 5.6134 | 35.135.1 | 4.199 | 6144 | 68.868.8 | 2.764 | 0.819 | 3.583 | 1.332 | 2.457 | 2.253 | 5121 | 4.2100 | 00 | 0.716 | 20.7496 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 24 | 23 | 18432 | 29.4705 | 496 | 7.5179 | 53.653.6 | 247 | 5.6134 | 35.135.1 | 4.199 | 6144 | 68.868.8 | 2.764 | 0.819 | 3.583 | 1.332 | 2.457 | 2.253 | 5121 | 4.2100 | 00 | 0.716 | 20.7496 | ||||
| Összesítés | 24 | 23 | 18432 | 29.4705 | 496 | 7.5179 | 53.653.6 | 247 | 5.6134 | 35.135.1 | 4.199 | 6144 | 68.868.8 | 2.764 | 0.819 | 3.583 | 1.332 | 2.457 | 2.253 | 5121 | 4.2100 | 00 | 0.716 | 20.7496 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 7 | 7 | 19.3135 | 33.1232 | 4.431 | 8.157 | 54.454.4 | 1.39 | 749 | 18.418.4 | 6.646 | 749 | 93.993.9 | 3.625 | 0.64 | 4.129 | 1.913 | 2.316 | 1.39 | 6.646 | 3.625 | 00 | 0.75 | 23.3163 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 7 | 7 | 19.3135 | 33.1232 | 4.431 | 8.157 | 54.454.4 | 1.39 | 749 | 18.418.4 | 6.646 | 749 | 93.993.9 | 3.625 | 0.64 | 4.129 | 1.913 | 2.316 | 1.39 | 6.646 | 3.625 | 00 | 0.75 | 23.3163 | ||||
| Összesítés | 7 | 7 | 19.3135 | 33.1232 | 4.431 | 8.157 | 54.454.4 | 1.39 | 749 | 18.418.4 | 6.646 | 749 | 93.993.9 | 3.625 | 0.64 | 4.129 | 1.913 | 2.316 | 1.39 | 6.646 | 3.625 | 00 | 0.75 | 23.3163 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 1 | 1111 | 3131 | 33 | 88 | 37.537.5 | 11 | 66 | 16.716.7 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 11 | 33 | 22 | 11 | 44 | 33 | 33 | 00 | 11 | 1010 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 1 | 1 | 1111 | 3131 | 33 | 88 | 37.537.5 | 11 | 66 | 16.716.7 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 11 | 33 | 22 | 11 | 44 | 33 | 33 | 00 | 11 | 1010 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1111 | 3131 | 33 | 88 | 37.537.5 | 11 | 66 | 16.716.7 | 22 | 33 | 66.766.7 | 22 | 11 | 33 | 22 | 11 | 44 | 33 | 33 | 00 | 11 | 1010 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 32 | 31 | 18.1578 | 30.3968 | 4.1130 | 7.6244 | 53.353.3 | 1.857 | 5.9189 | 30.230.2 | 4.6147 | 6.1196 | 7575 | 2.891 | 0.824 | 3.6115 | 1.547 | 2.374 | 2.166 | 5.3170 | 4128 | 00 | 0.722 | 20.9669 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 32 | 31 | 18.1578 | 30.3968 | 4.1130 | 7.6244 | 53.353.3 | 1.857 | 5.9189 | 30.230.2 | 4.6147 | 6.1196 | 7575 | 2.891 | 0.824 | 3.6115 | 1.547 | 2.374 | 2.166 | 5.3170 | 4128 | 00 | 0.722 | 20.9669 | ||||
| Összesítés | 32 | 31 | 18.1578 | 30.3968 | 4.1130 | 7.6244 | 53.353.3 | 1.857 | 5.9189 | 30.230.2 | 4.6147 | 6.1196 | 7575 | 2.891 | 0.824 | 3.6115 | 1.547 | 2.374 | 2.166 | 5.3170 | 4128 | 00 | 0.722 | 20.9669 | ||||||