| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 6 | 26 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 12 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 6 | 26 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 12 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 9.2 | 40 | 1.5 | 4.6 | 33.3 | 1.5 | 3.1 | 50 | 1.5 | 3.1 | 50 | 3.1 | 4.6 | 7.7 | 1.5 | 0 | 1.5 | 3.1 | 1.5 | 1.5 | 0 | 18.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 73/115 | 63.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 4/15 | 26.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 4/10 | 40% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/6 | 16.7% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 17/30 | 56.7% |
| • 3 pontos bal | 8/23 | 34.8% |
| • 3 pontos közép | 3/6 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 4/16 | 25% |
| • 3 pontos jobb sarok | 10/23 | 43.5% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 86 –57 | 6 | 26 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 12 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 26 | 23 | 8.7227 | 27703 | 2.361 | 4.3111 | 5555 | 127 | 2.463 | 42.842.8 | 0.924 | 1.538 | 63.163.1 | 3.796 | 1.335 | 5131 | 0.924 | 1.335 | 1.231 | 1.230 | 1.230 | 125 | 0.24 | 12.8332 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 26 | 23 | 8.7227 | 27703 | 2.361 | 4.3111 | 5555 | 127 | 2.463 | 42.842.8 | 0.924 | 1.538 | 63.163.1 | 3.796 | 1.335 | 5131 | 0.924 | 1.335 | 1.231 | 1.230 | 1.230 | 125 | 0.24 | 12.8332 | ||||
| Összesítés | 26 | 23 | 8.7227 | 27703 | 2.361 | 4.3111 | 5555 | 127 | 2.463 | 42.842.8 | 0.924 | 1.538 | 63.163.1 | 3.796 | 1.335 | 5131 | 0.924 | 1.335 | 1.231 | 1.230 | 1.230 | 125 | 0.24 | 12.8332 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 10 | 9 | 8.989 | 28280 | 2.121 | 4.141 | 51.251.2 | 1.515 | 3.535 | 42.942.9 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 5.454 | 2.222 | 7.676 | 1.313 | 110 | 1.515 | 0.77 | 1.313 | 0.66 | 00 | 15.4154 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 10 | 9 | 8.989 | 28280 | 2.121 | 4.141 | 51.251.2 | 1.515 | 3.535 | 42.942.9 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 5.454 | 2.222 | 7.676 | 1.313 | 110 | 1.515 | 0.77 | 1.313 | 0.66 | 00 | 15.4154 | ||||
| Összesítés | 10 | 9 | 8.989 | 28280 | 2.121 | 4.141 | 51.251.2 | 1.515 | 3.535 | 42.942.9 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 5.454 | 2.222 | 7.676 | 1.313 | 110 | 1.515 | 0.77 | 1.313 | 0.66 | 00 | 15.4154 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 0 | 66 | 2626 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 33 | 55 | 11 | 00 | 11 | 22 | 11 | 11 | 00 | 1212 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 1 | 0 | 66 | 2626 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 33 | 55 | 11 | 00 | 11 | 22 | 11 | 11 | 00 | 1212 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 66 | 2626 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 33 | 55 | 11 | 00 | 11 | 22 | 11 | 11 | 00 | 1212 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 37 | 32 | 8.7322 | 27.31009 | 2.283 | 4.2155 | 53.553.5 | 1.243 | 2.7100 | 4343 | 0.727 | 1.142 | 64.364.3 | 4.1152 | 1.660 | 5.7212 | 138 | 1.245 | 1.347 | 1.139 | 1.244 | 0.932 | 0.14 | 13.5498 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 37 | 32 | 8.7322 | 27.31009 | 2.283 | 4.2155 | 53.553.5 | 1.243 | 2.7100 | 4343 | 0.727 | 1.142 | 64.364.3 | 4.1152 | 1.660 | 5.7212 | 138 | 1.245 | 1.347 | 1.139 | 1.244 | 0.932 | 0.14 | 13.5498 | ||||
| Összesítés | 37 | 32 | 8.7322 | 27.31009 | 2.283 | 4.2155 | 53.553.5 | 1.243 | 2.7100 | 4343 | 0.727 | 1.142 | 64.364.3 | 4.1152 | 1.660 | 5.7212 | 138 | 1.245 | 1.347 | 1.139 | 1.244 | 0.932 | 0.14 | 13.5498 | ||||||