| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 10 | 19 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 13 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 10 | 19 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 13 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 21.1 | 40 | 8.4 | 14.7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 4.2 | 6.3 | 66.7 | 0 | 4.2 | 4.2 | 2.1 | 2.1 | 2.1 | 6.3 | 0 | 4.2 | 0 | 27.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 86/116 | 74.1% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/10 | 30% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/8 | 12.5% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 5/13 | 38.5% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 3/6 | 50% |
| • Távoli 2 pontos közép | 2/4 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 17. |
|
Atomerőmű SE | 79 –75 | * | 10 | 19 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 13 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 11 | 9 | 14.8163 | 24.9274 | 5.560 | 9.1100 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 3.943 | 5.561 | 70.570.5 | 4.549 | 2.528 | 777 | 0.910 | 1.314 | 2.325 | 5.156 | 111 | 0.55 | 0.55 | 22.7250 | |||
| 2026/2027 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 9.328 | 20.361 | 39 | 4.714 | 64.364.3 | 00 | 00 | 00 | 3.310 | 4.313 | 76.976.9 | 4.313 | 26 | 6.319 | 1.34 | 13 | 2.78 | 3.310 | 13 | 2.37 | 00 | 2060 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 11 | 9 | 14.8163 | 24.9274 | 5.560 | 9.1100 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 3.943 | 5.561 | 70.570.5 | 4.549 | 2.528 | 777 | 0.910 | 1.314 | 2.325 | 5.156 | 111 | 0.55 | 0.55 | 22.7250 | ||||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 3 | 3 | 9.328 | 20.361 | 39 | 4.714 | 64.364.3 | 00 | 00 | 00 | 3.310 | 4.313 | 76.976.9 | 4.313 | 26 | 6.319 | 1.34 | 13 | 2.78 | 3.310 | 13 | 2.37 | 00 | 2060 | ||||
| Összesítés | 14 | 12 | 12.1191 | 22.6335 | 4.269 | 6.9114 | 61.560.5 | 00 | 00 | 00 | 3.653 | 4.974 | 73.371.6 | 4.462 | 2.334 | 6.796 | 1.114 | 1.117 | 2.533 | 4.266 | 114 | 1.412 | 0.25 | 21.4310 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 6 | 5 | 20120 | 29.3176 | 6.841 | 10.362 | 66.166.1 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 5.835 | 8.249 | 71.471.4 | 3.521 | 1.811 | 5.332 | 1.38 | 1.38 | 1.710 | 636 | 1.710 | 1.38 | 0.21 | 27.7166 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 6 | 5 | 20120 | 29.3176 | 6.841 | 10.362 | 66.166.1 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 5.835 | 8.249 | 71.471.4 | 3.521 | 1.811 | 5.332 | 1.38 | 1.38 | 1.710 | 636 | 1.710 | 1.38 | 0.21 | 27.7166 | ||||
| Összesítés | 6 | 5 | 20120 | 29.3176 | 6.841 | 10.362 | 66.166.1 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 5.835 | 8.249 | 71.471.4 | 3.521 | 1.811 | 5.332 | 1.38 | 1.38 | 1.710 | 636 | 1.710 | 1.38 | 0.21 | 27.7166 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 1 | 1010 | 1919 | 44 | 77 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 22 | 22 | 11 | 11 | 11 | 33 | 00 | 22 | 00 | 1313 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 1 | 1 | 1010 | 1919 | 44 | 77 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 22 | 22 | 11 | 11 | 11 | 33 | 00 | 22 | 00 | 1313 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1010 | 1919 | 44 | 77 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 22 | 22 | 11 | 11 | 11 | 33 | 00 | 22 | 00 | 1313 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 18 | 15 | 16.3293 | 26.1469 | 5.8105 | 9.4169 | 62.162.1 | 0.11 | 0.36 | 16.716.7 | 4.480 | 6.3113 | 70.870.8 | 3.970 | 2.341 | 6.2111 | 1.119 | 1.323 | 236 | 5.395 | 1.221 | 0.815 | 0.36 | 23.8429 | |||
| 2026/2027 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 9.328 | 20.361 | 39 | 4.714 | 64.364.3 | 00 | 00 | 00 | 3.310 | 4.313 | 76.976.9 | 4.313 | 26 | 6.319 | 1.34 | 13 | 2.78 | 3.310 | 13 | 2.37 | 00 | 2060 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 18 | 15 | 16.3293 | 26.1469 | 5.8105 | 9.4169 | 62.162.1 | 0.11 | 0.36 | 16.716.7 | 4.480 | 6.3113 | 70.870.8 | 3.970 | 2.341 | 6.2111 | 1.119 | 1.323 | 236 | 5.395 | 1.221 | 0.815 | 0.36 | 23.8429 | ||||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 3 | 3 | 9.328 | 20.361 | 39 | 4.714 | 64.364.3 | 00 | 00 | 00 | 3.310 | 4.313 | 76.976.9 | 4.313 | 26 | 6.319 | 1.34 | 13 | 2.78 | 3.310 | 13 | 2.37 | 00 | 2060 | ||||
| Összesítés | 21 | 18 | 12.8321 | 23.2530 | 4.4114 | 7183 | 62.862.3 | 01 | 0.26 | 16.716.7 | 3.990 | 5.3126 | 73.371.4 | 4.183 | 2.147 | 6.2130 | 1.223 | 1.126 | 2.344 | 4.3105 | 1.124 | 1.622 | 0.26 | 21.9489 | ||||||