| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 2 | 21.7 | 28 | 2.7 | 4 | 66.7 | 3.7 | 5.7 | 64.7 | 5.3 | 6.3 | 84.2 | 2 | 0 | 2 | 0.3 | 2.3 | 3 | 4.7 | 0.7 | 0 | 0.7 | 22.7 | |||||||||
| Total | 3 | 2 | 65 | 84 | 8 | 12 | 66.7 | 11 | 17 | 64.7 | 16 | 19 | 84.2 | 6 | 0 | 6 | 1 | 7 | 9 | 14 | 2 | 0 | 2 | 68 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 2 | 31 | 40 | 3.8 | 5.7 | 66.7 | 5.2 | 8.1 | 64.7 | 7.6 | 9 | 84.2 | 2.9 | 0 | 2.9 | 0.5 | 3.3 | 4.3 | 6.7 | 1 | 0 | 1 | 32.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 44/64 | 68.8% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/7 | 42.9% |
| • Közeli 2 pontos közép | 5/11 | 45.5% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/6 | 16.7% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos bal | 4/7 | 57.1% |
| • Távoli 2 pontos közép | 7/11 | 63.6% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 3/9 | 33.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 12/31 | 38.7% |
| • 3 pontos bal | 22/62 | 35.5% |
| • 3 pontos közép | 11/27 | 40.7% |
| • 3 pontos jobb | 25/51 | 49% |
| • 3 pontos jobb sarok | 19/37 | 51.4% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 17. |
|
Sopron KC | 79 –75 | * | 22 | 33 | 4 | 7 | 57.1 | 3 | 6 | 50 | 5 | 6 | 83.3 | 3 | 0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 20 | |||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Szolnoki Olajbányász | 79 –74 | 15 | 14 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 100 | 6 | 7 | 85.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 17 | ||||
| 3 | 2026. 02. 22. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 92 –89 | * | 28 | 37 | 4 | 5 | 80 | 5 | 8 | 62.5 | 5 | 6 | 83.3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 | 31 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 26 | 17 | 13.3346 | 28.7745 | 251 | 3.488 | 5858 | 2.564 | 5.8150 | 42.742.7 | 252 | 2.462 | 83.983.9 | 3.488 | 0.923 | 4.3111 | 0.820 | 1.334 | 2.564 | 2.565 | 1.744 | 01 | 0.13 | 16.2420 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 26 | 17 | 13.3346 | 28.7745 | 251 | 3.488 | 5858 | 2.564 | 5.8150 | 42.742.7 | 252 | 2.462 | 83.983.9 | 3.488 | 0.923 | 4.3111 | 0.820 | 1.334 | 2.564 | 2.565 | 1.744 | 01 | 0.13 | 16.2420 | ||||
| Összesítés | 26 | 17 | 13.3346 | 28.7745 | 251 | 3.488 | 5858 | 2.564 | 5.8150 | 42.742.7 | 252 | 2.462 | 83.983.9 | 3.488 | 0.923 | 4.3111 | 0.820 | 1.334 | 2.564 | 2.565 | 1.744 | 01 | 0.13 | 16.2420 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 2 | 14.1155 | 23.4257 | 1.618 | 3.134 | 52.952.9 | 2.325 | 5.358 | 43.143.1 | 444 | 4.651 | 86.386.3 | 4.145 | 0.910 | 555 | 0.78 | 0.89 | 1.516 | 3.539 | 1.517 | 0.11 | 00 | 19.1210 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 11 | 2 | 14.1155 | 23.4257 | 1.618 | 3.134 | 52.952.9 | 2.325 | 5.358 | 43.143.1 | 444 | 4.651 | 86.386.3 | 4.145 | 0.910 | 555 | 0.78 | 0.89 | 1.516 | 3.539 | 1.517 | 0.11 | 00 | 19.1210 | ||||
| Összesítés | 11 | 2 | 14.1155 | 23.4257 | 1.618 | 3.134 | 52.952.9 | 2.325 | 5.358 | 43.143.1 | 444 | 4.651 | 86.386.3 | 4.145 | 0.910 | 555 | 0.78 | 0.89 | 1.516 | 3.539 | 1.517 | 0.11 | 00 | 19.1210 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 3 | 2 | 21.765 | 2884 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 3.711 | 5.717 | 64.764.7 | 5.316 | 6.319 | 84.284.2 | 26 | 00 | 26 | 0.31 | 2.37 | 39 | 4.714 | 0.72 | 00 | 0.72 | 22.768 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 3 | 2 | 21.765 | 2884 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 3.711 | 5.717 | 64.764.7 | 5.316 | 6.319 | 84.284.2 | 26 | 00 | 26 | 0.31 | 2.37 | 39 | 4.714 | 0.72 | 00 | 0.72 | 22.768 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 21.765 | 2884 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 3.711 | 5.717 | 64.764.7 | 5.316 | 6.319 | 84.284.2 | 26 | 00 | 26 | 0.31 | 2.37 | 39 | 4.714 | 0.72 | 00 | 0.72 | 22.768 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 40 | 21 | 14.2566 | 27.21086 | 1.977 | 3.4134 | 57.557.5 | 2.5100 | 5.6225 | 44.544.5 | 2.8112 | 3.3132 | 84.884.8 | 3.5139 | 0.833 | 4.3172 | 0.729 | 1.350 | 2.289 | 2.9118 | 1.663 | 02 | 0.15 | 17.4698 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 40 | 21 | 14.2566 | 27.21086 | 1.977 | 3.4134 | 57.557.5 | 2.5100 | 5.6225 | 44.544.5 | 2.8112 | 3.3132 | 84.884.8 | 3.5139 | 0.833 | 4.3172 | 0.729 | 1.350 | 2.289 | 2.9118 | 1.663 | 02 | 0.15 | 17.4698 | ||||
| Összesítés | 40 | 21 | 14.2566 | 27.21086 | 1.977 | 3.4134 | 57.557.5 | 2.5100 | 5.6225 | 44.544.5 | 2.8112 | 3.3132 | 84.884.8 | 3.5139 | 0.833 | 4.3172 | 0.729 | 1.350 | 2.289 | 2.9118 | 1.663 | 02 | 0.15 | 17.4698 | ||||||