| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 2 | 5.7 | 17 | 0.7 | 1.7 | 40 | 1.3 | 2.7 | 50 | 0.3 | 0.7 | 49.9 | 1.3 | 1 | 2.3 | 0.3 | 0.3 | 2.3 | 1.7 | 0.7 | 0 | 0 | 7.7 | |||||||||
| Total | 3 | 2 | 17 | 51 | 2 | 5 | 40 | 4 | 8 | 50 | 1 | 2 | 49.9 | 4 | 3 | 7 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 23 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 2 | 13.3 | 40 | 1.6 | 3.9 | 40 | 3.1 | 6.3 | 50 | 0.8 | 1.6 | 49.9 | 3.1 | 2.4 | 5.5 | 0.8 | 0.8 | 5.5 | 3.9 | 1.6 | 0 | 0 | 18 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 42/68 | 61.8% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/8 | 12.5% |
| • Közeli 2 pontos közép | 3/8 | 37.5% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/11 | 18.2% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos közép | 3/4 | 75% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 8/24 | 33.3% |
| • 3 pontos bal | 16/39 | 41% |
| • 3 pontos közép | 5/13 | 38.5% |
| • 3 pontos jobb | 15/35 | 42.9% |
| • 3 pontos jobb sarok | 5/21 | 23.8% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
Kaposvári KK | 92 –86 | 3 | 12 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 64 –77 | * | 5 | 23 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 3 | 2026. 02. 22. |
|
Szolnoki Olajbányász | 69 –66 | * | 9 | 16 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 11 | 1 | 6.673 | 16.2178 | 1.112 | 1.921 | 57.257.2 | 1.415 | 333 | 45.545.5 | 0.44 | 0.56 | 66.866.8 | 1.517 | 0.67 | 2.224 | 0.56 | 0.55 | 1.517 | 0.910 | 0.22 | 0.11 | 00 | 7.582 | |||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 26 | 20 | 8.3216 | 20.7539 | 1.642 | 377 | 54.554.5 | 1.231 | 3.591 | 34.134.1 | 1.539 | 2.155 | 70.970.9 | 2.566 | 0.615 | 3.181 | 0.513 | 0.923 | 2.462 | 253 | 1.129 | 00 | 0.26 | 9.9258 | |||
| 2 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 37 | 21 | 7.5289 | 18.5717 | 1.454 | 2.498 | 55.655.1 | 1.346 | 3.3124 | 39.337.1 | 0.943 | 1.361 | 70.170.5 | 283 | 0.622 | 2.6105 | 0.519 | 0.728 | 279 | 1.563 | 0.631 | 01 | 0.16 | 8.7340 | ||||
| Összesítés | 37 | 21 | 7.5289 | 18.5717 | 1.454 | 2.498 | 55.655.1 | 1.346 | 3.3124 | 39.337.1 | 0.943 | 1.361 | 70.170.5 | 283 | 0.622 | 2.6105 | 0.519 | 0.728 | 279 | 1.563 | 0.631 | 01 | 0.16 | 8.7340 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Falco KC Szombathely | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 10 | 1 | 6.565 | 17170 | 1.515 | 2.525 | 6060 | 110 | 2.525 | 4040 | 0.55 | 0.66 | 83.383.3 | 1.717 | 0.66 | 2.323 | 0.33 | 0.99 | 2.121 | 110 | 0.88 | 0.11 | 00 | 7.575 | |||
| 2025/2026 |
|
Falco KC Szombathely | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 11 | 8.492 | 22242 | 111 | 2.527 | 40.740.7 | 1.618 | 3.741 | 43.943.9 | 1.516 | 1.921 | 76.276.2 | 333 | 0.55 | 3.538 | 0.89 | 1.213 | 3.235 | 1.719 | 1.112 | 00 | 00 | 10.3113 | |||
| 2 szezon |
|
Falco KC Szombathely | 21 | 12 | 7.4157 | 19.5412 | 1.326 | 2.552 | 50.550 | 1.328 | 3.166 | 42.342.4 | 121 | 1.327 | 77.977.8 | 2.450 | 0.511 | 2.961 | 0.612 | 122 | 2.656 | 1.429 | 0.920 | 0.11 | 00 | 8.9188 | ||||
| Összesítés | 21 | 12 | 7.4157 | 19.5412 | 1.326 | 2.552 | 50.550 | 1.328 | 3.166 | 42.342.4 | 121 | 1.327 | 77.977.8 | 2.450 | 0.511 | 2.961 | 0.612 | 122 | 2.656 | 1.429 | 0.920 | 0.11 | 00 | 8.9188 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Magyar Kupa, Férfi | 2 | 2 | 7.515 | 2244 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 24 | 1.53 | 3.57 | 0.51 | 12 | 2.55 | 1.53 | 0.51 | 00 | 00 | 9.519 | |||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 3 | 2 | 5.717 | 1751 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 1.34 | 2.78 | 5050 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.34 | 13 | 2.37 | 0.31 | 0.31 | 2.37 | 1.75 | 0.72 | 00 | 00 | 7.723 | |||
| 2 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 5 | 4 | 6.632 | 19.595 | 0.84 | 1.68 | 52.650 | 1.47 | 3.115 | 45.946.7 | 0.73 | 1.15 | 61.560 | 1.78 | 1.36 | 2.914 | 0.42 | 0.73 | 2.412 | 1.68 | 0.63 | 00 | 00 | 8.642 | ||||
| Összesítés | 5 | 4 | 6.632 | 19.595 | 0.84 | 1.68 | 52.650 | 1.47 | 3.115 | 45.946.7 | 0.73 | 1.15 | 61.560 | 1.78 | 1.36 | 2.914 | 0.42 | 0.73 | 2.412 | 1.68 | 0.63 | 00 | 00 | 8.642 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 23 | 4 | 6.7153 | 17392 | 1.329 | 2.149 | 59.259.2 | 1.228 | 2.865 | 43.143.1 | 0.511 | 0.715 | 73.473.4 | 1.738 | 0.716 | 2.354 | 0.410 | 0.716 | 1.943 | 123 | 0.511 | 0.12 | 00 | 7.7176 | |||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 40 | 33 | 8.1325 | 20.8832 | 1.455 | 2.7109 | 50.450.4 | 1.353 | 3.5140 | 37.837.8 | 1.456 | 1.978 | 71.871.8 | 2.6103 | 0.623 | 3.1126 | 0.623 | 0.937 | 2.6104 | 1.977 | 1.143 | 00 | 0.26 | 9.8394 | |||
| 2 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 63 | 37 | 7.4478 | 18.91224 | 1.384 | 2.4158 | 54.353.2 | 1.381 | 3.2205 | 40.239.5 | 0.967 | 1.393 | 72.272.1 | 2.1141 | 0.639 | 2.7180 | 0.533 | 0.853 | 2.2147 | 1.5100 | 0.854 | 02 | 0.16 | 8.8570 | ||||
| Összesítés | 63 | 37 | 7.4478 | 18.91224 | 1.384 | 2.4158 | 54.353.2 | 1.381 | 3.2205 | 40.239.5 | 0.967 | 1.393 | 72.272.1 | 2.1141 | 0.639 | 2.7180 | 0.533 | 0.853 | 2.2147 | 1.5100 | 0.854 | 02 | 0.16 | 8.8570 | ||||||