| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 21 | 28 | 5 | 8 | 62.5 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 4 | 3 | 6 | 0 | 0 | 22 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 21 | 28 | 5 | 8 | 62.5 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 4 | 3 | 6 | 0 | 0 | 22 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 30 | 40 | 7.1 | 11.4 | 62.5 | 4.3 | 10 | 42.9 | 2.9 | 2.9 | 100 | 2.9 | 0 | 2.9 | 1.4 | 5.7 | 5.7 | 4.3 | 8.6 | 0 | 0 | 31.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 82/142 | 57.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/5 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 3/12 | 25% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 3/6 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 3/3 | 100% |
| • 3 pontos bal sarok | 7/18 | 38.9% |
| • 3 pontos bal | 30/82 | 36.6% |
| • 3 pontos közép | 13/35 | 37.1% |
| • 3 pontos jobb | 22/69 | 31.9% |
| • 3 pontos jobb sarok | 8/12 | 66.7% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 86 –57 | * | 21 | 28 | 5 | 8 | 62.5 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 4 | 3 | 6 | 0 | 0 | 22 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 25 | 25 | 15.9398 | 27.6691 | 2.869 | 5.2129 | 53.553.5 | 2.459 | 6.5162 | 36.436.4 | 3.383 | 3.689 | 93.393.3 | 3.485 | 0.37 | 3.792 | 0.922 | 3.486 | 2.767 | 4.1103 | 4.4109 | 01 | 0.38 | 18.8470 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 25 | 25 | 15.9398 | 27.6691 | 2.869 | 5.2129 | 53.553.5 | 2.459 | 6.5162 | 36.436.4 | 3.383 | 3.689 | 93.393.3 | 3.485 | 0.37 | 3.792 | 0.922 | 3.486 | 2.767 | 4.1103 | 4.4109 | 01 | 0.38 | 18.8470 | ||||
| Összesítés | 25 | 25 | 15.9398 | 27.6691 | 2.869 | 5.2129 | 53.553.5 | 2.459 | 6.5162 | 36.436.4 | 3.383 | 3.689 | 93.393.3 | 3.485 | 0.37 | 3.792 | 0.922 | 3.486 | 2.767 | 4.1103 | 4.4109 | 01 | 0.38 | 18.8470 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 5 | 16.3130 | 20.5164 | 2.822 | 5.141 | 53.753.7 | 2.621 | 6.854 | 38.938.9 | 2.923 | 3.427 | 85.285.2 | 2.318 | 0.54 | 2.822 | 1.19 | 2.822 | 2.520 | 3.125 | 2.621 | 0.32 | 0.43 | 16.4131 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 8 | 5 | 16.3130 | 20.5164 | 2.822 | 5.141 | 53.753.7 | 2.621 | 6.854 | 38.938.9 | 2.923 | 3.427 | 85.285.2 | 2.318 | 0.54 | 2.822 | 1.19 | 2.822 | 2.520 | 3.125 | 2.621 | 0.32 | 0.43 | 16.4131 | ||||
| Összesítés | 8 | 5 | 16.3130 | 20.5164 | 2.822 | 5.141 | 53.753.7 | 2.621 | 6.854 | 38.938.9 | 2.923 | 3.427 | 85.285.2 | 2.318 | 0.54 | 2.822 | 1.19 | 2.822 | 2.520 | 3.125 | 2.621 | 0.32 | 0.43 | 16.4131 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 1 | 2121 | 2828 | 55 | 88 | 62.562.5 | 33 | 77 | 42.942.9 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 11 | 44 | 44 | 33 | 66 | 00 | 00 | 2222 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 1 | 1 | 2121 | 2828 | 55 | 88 | 62.562.5 | 33 | 77 | 42.942.9 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 11 | 44 | 44 | 33 | 66 | 00 | 00 | 2222 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 2121 | 2828 | 55 | 88 | 62.562.5 | 33 | 77 | 42.942.9 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 11 | 44 | 44 | 33 | 66 | 00 | 00 | 2222 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 34 | 31 | 16.1549 | 26883 | 2.896 | 5.2178 | 53.953.9 | 2.483 | 6.6223 | 37.237.2 | 3.2108 | 3.5118 | 91.591.5 | 3.1105 | 0.311 | 3.4116 | 0.932 | 3.3112 | 2.791 | 3.9131 | 4136 | 0.13 | 0.311 | 18.3623 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 34 | 31 | 16.1549 | 26883 | 2.896 | 5.2178 | 53.953.9 | 2.483 | 6.6223 | 37.237.2 | 3.2108 | 3.5118 | 91.591.5 | 3.1105 | 0.311 | 3.4116 | 0.932 | 3.3112 | 2.791 | 3.9131 | 4136 | 0.13 | 0.311 | 18.3623 | ||||
| Összesítés | 34 | 31 | 16.1549 | 26883 | 2.896 | 5.2178 | 53.953.9 | 2.483 | 6.6223 | 37.237.2 | 3.2108 | 3.5118 | 91.591.5 | 3.1105 | 0.311 | 3.4116 | 0.932 | 3.3112 | 2.791 | 3.9131 | 4136 | 0.13 | 0.311 | 18.3623 | ||||||