| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 5 | 8 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 5 | 8 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 25 | 40 | 5 | 5 | 100 | 5 | 5 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 5 | 0 | 0 | 0 | 30 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
PTE-PEAC | 97 –90 | 5 | 8 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 5 | 0 | 2.613 | 5.427 | 0.84 | 15 | 8080 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 0.42 | 0.63 | 66.766.7 | 0.63 | 00 | 0.63 | 0.42 | 0.63 | 0.84 | 0.63 | 0.21 | 00 | 00 | 2.814 | |||
| 2026/2027 |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | Férfi NB I. B Piros | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 5 | 0 | 2.613 | 5.427 | 0.84 | 15 | 8080 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 0.42 | 0.63 | 66.766.7 | 0.63 | 00 | 0.63 | 0.42 | 0.63 | 0.84 | 0.63 | 0.21 | 00 | 00 | 2.814 | ||||
| 1 szezon |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 1.313 | 2.727 | 0.44 | 0.55 | 8080 | 0.11 | 0.44 | 2525 | 0.22 | 0.33 | 66.766.7 | 0.33 | 00 | 0.33 | 0.22 | 0.33 | 0.44 | 0.33 | 0.11 | 00 | 00 | 1.414 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 1 | 0 | 55 | 88 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 00 | 00 | 00 | 66 | |||
| 1 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 1 | 0 | 55 | 88 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 00 | 00 | 00 | 66 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 55 | 88 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 00 | 00 | 00 | 66 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 6 | 0 | 318 | 5.835 | 0.85 | 16 | 83.383.3 | 0.32 | 0.85 | 4040 | 0.32 | 0.53 | 66.766.7 | 0.53 | 00 | 0.53 | 0.32 | 0.53 | 1.59 | 0.74 | 0.21 | 00 | 00 | 3.320 | |||
| 2026/2027 |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | Férfi NB I. B Piros | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 6 | 0 | 318 | 5.835 | 0.85 | 16 | 83.383.3 | 0.32 | 0.85 | 4040 | 0.32 | 0.53 | 66.766.7 | 0.53 | 00 | 0.53 | 0.32 | 0.53 | 1.59 | 0.74 | 0.21 | 00 | 00 | 3.320 | ||||
| 1 szezon |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 1.518 | 2.935 | 0.45 | 0.56 | 83.383.3 | 0.22 | 0.45 | 4040 | 0.22 | 0.33 | 66.766.7 | 0.33 | 00 | 0.33 | 0.22 | 0.33 | 0.89 | 0.34 | 0.11 | 00 | 00 | 1.720 | ||||||