MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Utasi Gergő

Utasi Gergő
0

194 cm Magasság
71 kg Súly
Erőcsatár Poszt
2009 Születési év
Box score Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 5 0 1.6 6 0.6 1.4 42.9 0 0 0 0.4 0.8 50 1 0.4 1.4 0 0.4 1.2 0.6 0.2 0.4 0.2 2.6
Total 5 0 8 30 3 7 42.9 0 0 0 2 4 50 5 2 7 0 2 6 3 1 2 1 13
40 perc 5 0 10.7 40 4 9.3 42.9 0 0 0 2.7 5.3 50 6.7 2.7 9.3 0 2.7 8 4 1.3 2.7 1.3 17.3
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért

Összesítés

42.9%
Összesített pontosság
3
sikeres dobás
7
kísérlet

Bontás

2 pontos:3/7 (42,9%)
3 pontos:0/0 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 04. 17. GYKC UNI Győr GYKC UNI Győr 88 –58 0 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
1 2026. 04. 24. GYKC UNI Győr GYKC UNI Győr 91 –61 4 4 2 2 100 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 7
2 2026. 05. 07. Eszterházy SC Eszterházy SC 82 –79 3 6 1 1 100 0 0 0 1 2 50 0 1 1 0 1 2 1 0 0 0 3
2 2026. 05. 12. Eszterházy SC Eszterházy SC 87 –83 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
2 2026. 05. 14. Eszterházy SC Eszterházy SC 84 –87 1 15 0 2 0 0 0 0 1 2 50 3 1 4 0 1 3 2 0 1 1 4
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld 5 0 0.42 1.47 0.21 0.42 5050 00 00 00 00 00 00 0.21 0.42 0.63 00 0.21 00 00 00 00 00 0.63
2026/2027 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld 4 0 1.35 8.534 0.31 0.52 5050 00 00 00 0.83 14 7575 1.35 1.35 2.510 00 00 0.52 14 00 0.52 00 4.819
2 szezon Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 9 0 0.87 541 0.22 0.54 5050 00 00 00 0.43 0.54 7575 0.76 0.87 1.613 00 0.11 0.32 0.54 00 0.32 00 2.722
Összesítés 9 0 0.87 541 0.22 0.54 5050 00 00 00 0.43 0.54 7575 0.76 0.87 1.613 00 0.11 0.32 0.54 00 0.32 00 2.722
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért 5 0 1.68 630 0.63 1.47 42.942.9 00 00 00 0.42 0.84 5050 15 0.42 1.47 00 0.42 1.26 0.63 0.21 0.42 0.21 2.613
1 szezon Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 5 0 1.68 630 0.63 1.47 42.942.9 00 00 00 0.42 0.84 5050 15 0.42 1.47 00 0.42 1.26 0.63 0.21 0.42 0.21 2.613
Összesítés 5 0 1.68 630 0.63 1.47 42.942.9 00 00 00 0.42 0.84 5050 15 0.42 1.47 00 0.42 1.26 0.63 0.21 0.42 0.21 2.613
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért 10 0 110 3.737 0.44 0.99 44.444.4 00 00 00 0.22 0.44 5050 0.66 0.44 110 00 0.33 0.66 0.33 0.11 0.22 0.11 1.616
2026/2027 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld 4 0 1.35 8.534 0.31 0.52 5050 00 00 00 0.83 14 7575 1.35 1.35 2.510 00 00 0.52 14 00 0.52 00 4.819
2 szezon Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 14 0 1.115 6.171 0.35 0.711 46.445.5 00 00 00 0.55 0.78 67.962.5 0.911 0.89 1.820 00 0.23 0.68 0.77 0.11 0.44 0.11 3.235
Összesítés 14 0 1.115 6.171 0.35 0.711 46.445.5 00 00 00 0.55 0.78 67.962.5 0.911 0.89 1.820 00 0.23 0.68 0.77 0.11 0.44 0.11 3.235