| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 3 | 0 | 22 | 0 | 1.5 | 0 | 0 | 1.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.3 | 2.3 | 0.8 | 1 | 1.8 | 0.8 | 1 | 0 | 0 | 0.8 | |||||||||
| Total | 4 | 3 | 0 | 88 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 9 | 3 | 4 | 7 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 3 | 0 | 40 | 0 | 2.7 | 0 | 0 | 2.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.6 | 0.5 | 4.1 | 1.4 | 1.8 | 3.2 | 1.4 | 1.8 | 0 | 0 | 1.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 17. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 88 –58 | * | 0 | 24 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | |||
| 1 | 2026. 04. 22. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 83 –81 | * | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | |||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 91 –61 | * | 0 | 33 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2 | 2026. 05. 14. |
|
PTE-PEAC | 82 –103 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 21 | 15 | 2.757 | 26.6559 | 0.613 | 1.634 | 38.238.2 | 0.37 | 1.736 | 19.419.4 | 0.510 | 0.919 | 52.652.6 | 1.939 | 0.715 | 2.654 | 1.225 | 1.124 | 1.837 | 1.225 | 1.736 | 0.12 | 00 | 5.5116 | |||
| 1 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 21 | 15 | 2.757 | 26.6559 | 0.613 | 1.634 | 38.238.2 | 0.37 | 1.736 | 19.419.4 | 0.510 | 0.919 | 52.652.6 | 1.939 | 0.715 | 2.654 | 1.225 | 1.124 | 1.837 | 1.225 | 1.736 | 0.12 | 00 | 5.5116 | ||||
| Összesítés | 21 | 15 | 2.757 | 26.6559 | 0.613 | 1.634 | 38.238.2 | 0.37 | 1.736 | 19.419.4 | 0.510 | 0.919 | 52.652.6 | 1.939 | 0.715 | 2.654 | 1.225 | 1.124 | 1.837 | 1.225 | 1.736 | 0.12 | 00 | 5.5116 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 4 | 3 | 00 | 2288 | 00 | 1.56 | 00 | 00 | 1.56 | 00 | 00 | 00 | 00 | 28 | 0.31 | 2.39 | 0.83 | 14 | 1.87 | 0.83 | 14 | 00 | 00 | 0.83 | |||
| 1 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 4 | 3 | 00 | 2288 | 00 | 1.56 | 00 | 00 | 1.56 | 00 | 00 | 00 | 00 | 28 | 0.31 | 2.39 | 0.83 | 14 | 1.87 | 0.83 | 14 | 00 | 00 | 0.83 | ||||
| Összesítés | 4 | 3 | 00 | 2288 | 00 | 1.56 | 00 | 00 | 1.56 | 00 | 00 | 00 | 00 | 28 | 0.31 | 2.39 | 0.83 | 14 | 1.87 | 0.83 | 14 | 00 | 00 | 0.83 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 25 | 18 | 2.357 | 25.9647 | 0.513 | 1.640 | 32.532.5 | 0.37 | 1.742 | 16.716.7 | 0.410 | 0.819 | 52.652.6 | 1.947 | 0.616 | 2.563 | 1.128 | 1.128 | 1.844 | 1.128 | 1.640 | 0.12 | 00 | 4.8119 | |||
| 1 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 25 | 18 | 2.357 | 25.9647 | 0.513 | 1.640 | 32.532.5 | 0.37 | 1.742 | 16.716.7 | 0.410 | 0.819 | 52.652.6 | 1.947 | 0.616 | 2.563 | 1.128 | 1.128 | 1.844 | 1.128 | 1.640 | 0.12 | 00 | 4.8119 | ||||
| Összesítés | 25 | 18 | 2.357 | 25.9647 | 0.513 | 1.640 | 32.532.5 | 0.37 | 1.742 | 16.716.7 | 0.410 | 0.819 | 52.652.6 | 1.947 | 0.616 | 2.563 | 1.128 | 1.128 | 1.844 | 1.128 | 1.640 | 0.12 | 00 | 4.8119 | ||||||