| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 1.710 | 6.841 | 0.32 | 0.53 | 66.666.6 | 0.32 | 1.27 | 28.528.5 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.21 | 00 | 1.38 | 0.21 | 0.32 | 00 | 00 | 1.710 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 5 | 6.841 | 31.3188 | 16 | 2.314 | 42.942.9 | 1.59 | 4.728 | 32.132.1 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 2.515 | 0.53 | 318 | 0.53 | 1.27 | 3.219 | 16 | 1.59 | 00 | 00 | 7.243 | |||
| 2 szezon |
|
PTE-PEAC | 12 | 5 | 4.351 | 19.1229 | 0.78 | 1.417 | 47.147.1 | 0.911 | 2.935 | 31.431.4 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 1.417 | 0.33 | 1.720 | 0.34 | 0.67 | 2.327 | 0.67 | 0.911 | 00 | 00 | 4.453 | ||||
| Összesítés | 12 | 5 | 4.351 | 19.1229 | 0.78 | 1.417 | 47.147.1 | 0.911 | 2.935 | 31.431.4 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 1.417 | 0.33 | 1.720 | 0.34 | 0.67 | 2.327 | 0.67 | 0.911 | 00 | 00 | 4.453 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 1.710 | 6.841 | 0.32 | 0.53 | 66.666.6 | 0.32 | 1.27 | 28.528.5 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.21 | 00 | 1.38 | 0.21 | 0.32 | 00 | 00 | 1.710 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 5 | 6.841 | 31.3188 | 16 | 2.314 | 42.942.9 | 1.59 | 4.728 | 32.132.1 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 2.515 | 0.53 | 318 | 0.53 | 1.27 | 3.219 | 16 | 1.59 | 00 | 00 | 7.243 | |||
| 2 szezon |
|
PTE-PEAC | 12 | 5 | 4.351 | 19.1229 | 0.78 | 1.417 | 47.147.1 | 0.911 | 2.935 | 31.431.4 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 1.417 | 0.33 | 1.720 | 0.34 | 0.67 | 2.327 | 0.67 | 0.911 | 00 | 00 | 4.453 | ||||
| Összesítés | 12 | 5 | 4.351 | 19.1229 | 0.78 | 1.417 | 47.147.1 | 0.911 | 2.935 | 31.431.4 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 1.417 | 0.33 | 1.720 | 0.34 | 0.67 | 2.327 | 0.67 | 0.911 | 00 | 00 | 4.453 | ||||||