| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 1 | 5.5 | 0.5 | 0.5 | 100 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 0 | 1.5 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 2 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 2 | 11 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 7.3 | 40 | 3.6 | 3.6 | 100 | 0 | 3.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10.9 | 0 | 10.9 | 0 | 3.6 | 0 | 0 | 3.6 | 0 | 0 | 14.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 17. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 88 –58 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2026. 05. 14. |
|
PTE-PEAC | 82 –103 | 2 | 5 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 10 | 0 | 0.88 | 5.252 | 0.22 | 0.55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.44 | 0.66 | 66.766.7 | 0.44 | 0.55 | 0.99 | 0.11 | 0.77 | 0.66 | 0.44 | 0.22 | 0.11 | 00 | 1.313 | |||
| 2026/2027 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 11 | 0 | 0.48 | 2.652 | 0.12 | 0.35 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.24 | 0.36 | 66.766.7 | 0.24 | 0.35 | 0.59 | 0.11 | 0.47 | 0.36 | 0.24 | 0.12 | 0.11 | 00 | 0.713 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 0.48 | 2.652 | 0.12 | 0.35 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.24 | 0.36 | 66.766.7 | 0.24 | 0.35 | 0.59 | 0.11 | 0.47 | 0.36 | 0.24 | 0.12 | 0.11 | 00 | 0.713 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 2 | 0 | 12 | 5.511 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 24 | |||
| 1 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 2 | 0 | 12 | 5.511 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 24 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 12 | 5.511 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 24 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 12 | 0 | 0.810 | 5.363 | 0.33 | 0.56 | 5050 | 00 | 0.11 | 00 | 0.34 | 0.56 | 66.766.7 | 0.67 | 0.45 | 112 | 0.11 | 0.78 | 0.56 | 0.34 | 0.33 | 0.11 | 00 | 1.417 | |||
| 2026/2027 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 13 | 0 | 0.410 | 2.663 | 0.13 | 0.36 | 5050 | 00 | 01 | 00 | 0.24 | 0.36 | 66.766.7 | 0.37 | 0.25 | 0.512 | 01 | 0.38 | 0.36 | 0.24 | 0.13 | 01 | 00 | 0.717 | ||||
| Összesítés | 13 | 0 | 0.410 | 2.663 | 0.13 | 0.36 | 5050 | 00 | 01 | 00 | 0.24 | 0.36 | 66.766.7 | 0.37 | 0.25 | 0.512 | 01 | 0.38 | 0.36 | 0.24 | 0.13 | 01 | 00 | 0.717 | ||||||