| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 0.8 | 5.4 | 0.4 | 0.8 | 50 | 0 | 0.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | 0 | 0.8 | 0.4 | 0 | 1.2 | 0.2 | 0 | 0 | 0 | 1.4 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 4 | 27 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 5.9 | 40 | 3 | 5.9 | 50 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.9 | 0 | 5.9 | 3 | 0 | 8.9 | 1.5 | 0 | 0 | 0 | 10.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 17. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 88 –58 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 1 | 2026. 04. 22. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 83 –81 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 91 –61 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
PTE-PEAC | 97 –90 | 2 | 9 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 2 | 2026. 05. 14. |
|
PTE-PEAC | 82 –103 | 2 | 6 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 16 | 7 | 2.439 | 14.9238 | 0.58 | 116 | 5050 | 0.46 | 1.524 | 2525 | 0.35 | 0.46 | 83.583.5 | 1.219 | 0.34 | 1.423 | 0.58 | 0.69 | 1.828 | 0.46 | 0.46 | 00 | 0.12 | 2.946 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 1.710 | 4.829 | 0.32 | 16 | 33.333.3 | 0.21 | 0.85 | 2020 | 0.53 | 0.53 | 100100 | 0.32 | 0.21 | 0.53 | 0.21 | 0.21 | 0.32 | 0.32 | 0.21 | 00 | 0.21 | 1.38 | |||
| 2 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 22 | 7 | 2.149 | 9.9267 | 0.410 | 122 | 41.745.4 | 0.37 | 1.229 | 23.224.1 | 0.48 | 0.49 | 92.989 | 0.821 | 0.25 | 126 | 0.39 | 0.410 | 130 | 0.48 | 0.37 | 00 | 0.13 | 2.154 | ||||
| Összesítés | 22 | 7 | 2.149 | 9.9267 | 0.410 | 122 | 41.745.4 | 0.37 | 1.229 | 23.224.1 | 0.48 | 0.49 | 92.989 | 0.821 | 0.25 | 126 | 0.39 | 0.410 | 130 | 0.48 | 0.37 | 00 | 0.13 | 2.154 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 3 | 0 | 515 | 1339 | 13 | 1.34 | 7575 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 0.31 | 0.72 | 13 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 4.313 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 5 | 0 | 0.84 | 5.427 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 00 | 0.84 | 0.42 | 00 | 1.26 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 1.47 | |||
| 2 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 8 | 0 | 2.919 | 9.266 | 0.75 | 1.18 | 65.662.5 | 0.53 | 1.510 | 32.630 | 00 | 00 | 00 | 1.18 | 0.21 | 1.29 | 0.43 | 0.32 | 1.19 | 0.11 | 00 | 00 | 0.21 | 2.920 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 2.919 | 9.266 | 0.75 | 1.18 | 65.662.5 | 0.53 | 1.510 | 32.630 | 00 | 00 | 00 | 1.18 | 0.21 | 1.29 | 0.43 | 0.32 | 1.19 | 0.11 | 00 | 00 | 0.21 | 2.920 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 19 | 7 | 2.854 | 14.6277 | 0.611 | 1.120 | 5555 | 0.59 | 1.732 | 28.128.1 | 0.35 | 0.36 | 83.583.5 | 1.223 | 0.35 | 1.528 | 0.59 | 0.611 | 1.631 | 0.36 | 0.36 | 00 | 0.23 | 3.159 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 11 | 0 | 1.314 | 5.156 | 0.44 | 0.910 | 4040 | 0.11 | 0.67 | 14.314.3 | 0.33 | 0.33 | 100100 | 0.56 | 0.11 | 0.67 | 0.33 | 0.11 | 0.78 | 0.33 | 0.11 | 00 | 0.11 | 1.415 | |||
| 2 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 30 | 7 | 2.168 | 9.8333 | 0.515 | 130 | 4850 | 0.310 | 1.239 | 24.325.6 | 0.38 | 0.39 | 91.189 | 0.929 | 0.26 | 1.135 | 0.412 | 0.312 | 1.239 | 0.39 | 0.27 | 00 | 0.14 | 2.274 | ||||
| Összesítés | 30 | 7 | 2.168 | 9.8333 | 0.515 | 130 | 4850 | 0.310 | 1.239 | 24.325.6 | 0.38 | 0.39 | 91.189 | 0.929 | 0.26 | 1.135 | 0.412 | 0.312 | 1.239 | 0.39 | 0.27 | 00 | 0.14 | 2.274 | ||||||