| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 6 | 17 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 0 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 6 | 17 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 0 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 14.1 | 40 | 7.1 | 11.8 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9.4 | 4.7 | 14.1 | 0 | 11.8 | 9.4 | 4.7 | 0 | 0 | 2.4 | 16.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Eszterházy SC | 82 –74 | * | 6 | 17 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 0 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 16 | 1 | 464 | 10.9175 | 1.524 | 3.150 | 4848 | 0.11 | 0.812 | 8.48.4 | 0.813 | 1.422 | 59.159.1 | 2.438 | 1.320 | 3.658 | 0.12 | 1.219 | 1.930 | 1.219 | 0.12 | 0.11 | 0.46 | 5.181 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 1 | 2.314 | 6.237 | 1.27 | 3.320 | 3535 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.53 | 00 | 2.515 | 1.38 | 3.823 | 0.21 | 0.74 | 0.53 | 0.53 | 0.32 | 00 | 0.53 | 3.521 | |||
| 2 szezon |
|
PTE-PEAC | 22 | 2 | 3.278 | 8.6212 | 1.331 | 3.270 | 41.344.3 | 01 | 0.514 | 5.87.2 | 0.413 | 0.925 | 43.452 | 2.453 | 1.328 | 3.781 | 0.13 | 0.923 | 1.233 | 0.822 | 0.24 | 01 | 0.49 | 4.3102 | ||||
| Összesítés | 22 | 2 | 3.278 | 8.6212 | 1.331 | 3.270 | 41.344.3 | 01 | 0.514 | 5.87.2 | 0.413 | 0.925 | 43.452 | 2.453 | 1.328 | 3.781 | 0.13 | 0.923 | 1.233 | 0.822 | 0.24 | 01 | 0.49 | 4.3102 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 1 | 1 | 66 | 1717 | 33 | 55 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 22 | 66 | 00 | 55 | 44 | 22 | 00 | 00 | 11 | 77 | |||
| 1 szezon |
|
PTE-PEAC | 1 | 1 | 66 | 1717 | 33 | 55 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 22 | 66 | 00 | 55 | 44 | 22 | 00 | 00 | 11 | 77 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 66 | 1717 | 33 | 55 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 22 | 66 | 00 | 55 | 44 | 22 | 00 | 00 | 11 | 77 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 17 | 2 | 4.170 | 11.3192 | 1.627 | 3.255 | 49.149.1 | 0.11 | 0.712 | 8.48.4 | 0.813 | 1.322 | 59.159.1 | 2.542 | 1.322 | 3.864 | 0.12 | 1.424 | 234 | 1.221 | 0.12 | 0.11 | 0.47 | 5.288 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 1 | 2.314 | 6.237 | 1.27 | 3.320 | 3535 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.53 | 00 | 2.515 | 1.38 | 3.823 | 0.21 | 0.74 | 0.53 | 0.53 | 0.32 | 00 | 0.53 | 3.521 | |||
| 2 szezon |
|
PTE-PEAC | 23 | 3 | 3.284 | 8.7229 | 1.434 | 3.375 | 41.945.3 | 01 | 0.514 | 5.77.2 | 0.413 | 0.925 | 42.652 | 2.557 | 1.330 | 3.887 | 0.13 | 128 | 1.337 | 0.924 | 0.24 | 01 | 0.510 | 4.3109 | ||||
| Összesítés | 23 | 3 | 3.284 | 8.7229 | 1.434 | 3.375 | 41.945.3 | 01 | 0.514 | 5.77.2 | 0.413 | 0.925 | 42.652 | 2.557 | 1.330 | 3.887 | 0.13 | 128 | 1.337 | 0.924 | 0.24 | 01 | 0.510 | 4.3109 | ||||||